Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Žmonės » 2021 » Rugsėjo » 22

Moteris "eBay" nusipirko apvaisinimo rinkinį ir susilaukė kūdikio

Anglijos Šiaurės Jorkšyro (Jungtinė Karalystė) Nunthorpe kaimelio gyventoja pagimdė kūdikį dėl spermos ir apvaisinimo rinkinio, įsigyto "eBay". Apie tai pranešė "The Mirror".

33 metų Stephanie Taylor nuo buvusio partnerio jau susilaukė penkių mėnesių sūnaus Franki. Moteris norėjo susilaukti dar vieno vaiko, tačiau pastebėjo, kad privačios vaisingumo klinikos yra brangios.

Vienu metu ji atsisakė šių planų, bet tada draugė patarė anglų kalba mobiliąją programėlę, per kurią galima užsisakyti spermos. Negimusio vaiko tėvas gali būti pasirinktas naudojant į "Tinder" panašų mechanizmą. Taylor norėjo susirasti šeimynišką vyrą, kuris nesirgtų sunkiomis ligomis. Geriausia, kad potencialus tėvas būtų panašus į ją. Per dieną ji rado porą.

Taylor ir būsimasis jos vaiko tėvas susirašinėjo tris savaites, po to jis atvežė savo spermą į jos namus. "Jis buvo malonus ir draugiškas. Išgėrėme puodelį arbatos ir pasikalbėjome apie orą", - pasakojo moteris.

Tada ji nusipirko apvaisinimo rinkinį "eBay" ir pirmuoju bandymu susilaukė vaiko. Moteris pagimdė dukterį, kurią pavadino Edenu. Tayloras mergaitę vadina "interneto kūdikiu".

"Jei ne internetas, nebūčiau galėjusi gauti visko, ko reikėjo pastoti, ir nebūčiau susilaukusi kūdikio. Tačiau džiaugiuosi, kad vėl esu mama, ir didžiuojuosi tuo, kaip būtent ji atėjo į pasaulį", - pabrėžė ji.

Taylor parašė žinutę donorui apie dukters gimimą. Ji sakė, kad jei dukra norėtų pamatyti asmenį, kuris prisidėjo prie jos gimimo, kai ji bus vyresnė, tai nebūtų problema. Anonimu norėjęs likti donoras sakė: "Ji yra nuostabus žmogus, ir aš mielai jai vėl padėčiau, jei ateityje ji norėtų turėti daugiau vaikų."

Anksčiau buvo pranešta, kad Los Andžele, Kalifornijoje, dvi moterys, gyvenančios viena su kita, pastojo nuo to paties vyro ir susilaukė kūdikių trijų dienų skirtumu. Jie nusprendė naudoti namų apvaisinimo rinkinius ir internete surado spermos donorą.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau