Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugsėjo » 29

10 žmonių žuvo po smarkių liūčių ir potvynių Maharaštroje, Indijoje

Per pastarąsias 48 valandas Maharaštros Maratvados regione dėl smarkių liūčių ir potvynių žuvo dešimt žmonių.

Be to, regione, kurį sudaro aštuoni rajonai - Aurangabado, Laturo, Osmanabado, Parbhanio, Nandedo, Bido, Džalnos ir Hingolio - dėl smarkių liūčių vanduo nusinešė daugiau kaip 200 galvijų ir apgadino kelis namus.

Per didelis kritulių kiekis (daugiau kaip 65 mm) buvo užfiksuotas daugiau kaip 180 rajonų, priklausančių šioms aštuonioms apygardoms, sakoma apygardos komisaro biuro išplatintame pranešime.

Smarkios liūtys privertė valdžios institucijas atidaryti įvairių užtvankų vartus ir išleisti vandenį, todėl Manjaros upės pakrantėse esantys kaimai Bido ir Laturo rajonuose buvo užtvindyti.

Per pastarąsias 48 valandas šešiuose regiono rajonuose užregistruota 10 mirčių, iš jų trys - Bide, po dvi - Osmanabade ir Parbhani, po vieną - Džalnoje, Nandede ir Latur, sakoma pranešime.

Aurangabade ir Hingolyje iki antradienio vidurdienio apie aukas nepranešta, sakė pareigūnas.

Pranešime teigiama, kad per pastarąsias dvi dienas dėl smarkių liūčių žuvo 205 gyvuliai, įskaitant 60 stambių melžiamų gyvulių.

Be to, per stiprią liūtį regione buvo apgadinti 28 namai, iš jų 25 kutcha (šiaudiniai namai).

Pareigūnas teigė, kad 11 iš apgadintų namų buvo Aurangabade, 12 - Bidoje ir penki - Džalnoje.

Pareigūnai teigė, kad smarkios liūtys užklupo visą Maratvados regioną ir daugelyje vietovių sukėlė potvynius, o upės išsiliejo iš krantų.

Smarkios liūtys ir potvyniai pakenkė pasėliams keliuose regiono žemės ūkio paskirties žemės plotuose.

"Vandens išteklių departamentas nuo vakar atidžiai stebi situaciją. Stengiamės sumažinti žalą", - žurnalistams Bidoje sakė valstijos vandens išteklių ministras Džajantas Patilas.

Administracija suteiks žmonėms visą įmanomą pagalbą, sakė jis.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau