Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 29

ŠOKAS: trijose esančiose kovidų vakcinose iš tikrųjų yra DNR (ne tik RNR), skirta baltymų sintezei jūsų organizme

(Paranormal) Įvairios COVID vakcinos, kurias skubama sukurti, neveikia kaip tradiciniai biologiniai vaistai (vakcinos) ir yra klaidingai pristatomos bei reguliuojamos kaip tokios. Standartinės vakcinos yra susilpnintos (susilpnintos) tikslinio viruso formos kartu su uždegimą sukeliančiu adjuvantu ir kitomis cheminėmis medžiagomis. Šiose naujose mRNA, adenovirusų ir DNR vakcinose naudojama viruso "programinė įranga", verčianti organizmą gaminti jo kopijas.

Izraelio Tel Avivo universiteto profesorius Džonatanas Geršonis (Jonathan Gershoni) aiškina, kad trys rinkoje esančios kovidų vakcinos iš tikrųjų yra DNR vakcinos. Sputnik V, AstraZeneca ir Johnson & Johnson gaminamose vakcinose yra DNR (ne tik RNR), kuri įterpiama į žmogaus ląstelių branduolį, kad galiausiai išverstų ir replikuotų laboratorijoje sukurtus spyglių baltymus.

Indijoje bus gaminama naujo tipo DNR vakcina, kurią gamina "Zydus Cadila"; ji vadinsis ZyCoV-D. Šioje vakcinoje yra mažiau DNR nei kitose DNR vakcinose ir ta DNR nėra paslėpta viruso vektoriaus (adenoviruso). Šiose vakcinose 1 200 aminorūgščių koronaviruso smaigalio baltymo seka yra plazmidėje ir ji suleidžiama į odą pagal trijų dozių trijų mėnesių protokolą, naudojant aukšto slėgio skysčio, kuriame yra DNR, srovę.

Genų eksperimentai, ląstelių perprogramavimas ir įgimtosios imuninės sistemos sunaikinimas

Visose adenovirusais skiepijamose kovidų vakcinose yra sukurto spyglio baltymo DNR. Šiomis vakcinomis slapta pernešama biologinio ginklo DNR, paslėpta adenoviruso apvalkale. Kai dygliuotojo baltymo DNR aplenkia įgimtąją imuninę sistemą, jo genetinės instrukcijos transkribuojamos į žmogaus ląsteles, masiškai gaminant laboratorijoje sukurtus dygliuotuosius baltymus.

Farmacijos žiniasklaida ir faktų tikrintojai toliau meluoja apie eksperimentinius, genus keičiančius mokslinius duomenis, kuriais grindžiamos naujos COVID vakcinos. Jie vieningai tvirtina, kad vakcinos nekeičia žmogaus DNR ir nekeičia genetinės raiškos. Tačiau šios vakcinos yra genetiniai eksperimentai, skirti išlaikyti žmonių priklausomybę nuo vakcinų atnaujinimo; skiepai buvo sukurti taip, kad pažeistų įgimtą imuninę sistemą, siekiant pakeisti, kaip ląstelės skaito paties organizmo genetinį kodą.

Adenovirusais skiepijamos vakcinos į ląstelę perneša smailiojo baltymo DNR, naudojant adenovirusą įgimtam imuniniam atsakui pakirsti. Vakcinose su mRNA instrukcijoms paslėpti naudojamos lipidų nanodalelės, kurios įsuka jas į ląstelės ribosomas. Pradiniame imuninės sistemos pakenkimo procese šios vakcinos nesukelia pakankamai stipraus T ląstelių atsako, kad būtų išprovokuotas pakankamas T helperių 1, T helperių 2 ir atminties B ląstelių kiekis. Kadangi įgimta imuninė sistema nėra veikiama viso viruso, įskaitant apvalkalą ir nukleokapsidę, imuninė sistema NUKENTĖJA. Šis neišsamus ir pakirstas imuninis atsakas paruošia organizmą sunkiai ligai vėliau pakartotinai užsikrėtus.

Nėra jokių garantijų, kad šie genų keitimo eksperimentai yra laikini

Naudojant šią naująją vakcinos technologiją, į organizmą įterpiama svetimo, laboratorijoje sukurto smaigalio baltymo pasiuntinio RNR arba DNR, kad būtų perrašyta natūrali paveiktų ląstelių baltymų sintezė. Kai šis natūralus transkripcijos procesas vakcinomis pertvarkomas, nėra jokios garantijos, kad ląstelės nustos naudoti šį svetimą kodą. Nėra tyrimų, kuriuose būtų kartografuojama, kur organizme nukeliauja spyglių baltymai, kiek laiko jie gali išlikti ir ar jų replikacija neribotam laikui pakeičia baltymų sintezę ir tampa žmogaus ląstelių ar žmogaus DNR dalimi.

Kadangi DNR pati negali transkribuotis, vakcinos turi įterpti svetimą DNR į žmogaus ląstelės branduolį. Tai leidžia pasiuntinių RNR padaryti vienkartinę DNR kopiją ir paruošti instrukcijas baltymų sintezei ribosomoje. RNR geba sąveikauti su ląstelės ribosomomis ir yra atsakinga už baltymo tipo, kurį ląstelei nurodoma gaminti, kodavimą.

Kadangi gamtoje aptinkamos vyraujančios spyglio baltymo mutacijos, vakcinų gamintojai gali ištirti tą DNR ir iš naujo paruošti DNR ir mRNR savo vakcinose, kad kiekvienais metais žmonėms būtų atkuriamos naujos spyglio baltymo sekos.

(Lance D Johnson straipsnis perspausdintas iš Planet-Today.com)

Šaltiniai:

JPost.com

HealthFeedback.org

Brighteon.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau