Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2021 » Rugsėjo » 29

ŠOKAS: trijose esančiose kovidų vakcinose iš tikrųjų yra DNR (ne tik RNR), skirta baltymų sintezei jūsų organizme

(Paranormal) Įvairios COVID vakcinos, kurias skubama sukurti, neveikia kaip tradiciniai biologiniai vaistai (vakcinos) ir yra klaidingai pristatomos bei reguliuojamos kaip tokios. Standartinės vakcinos yra susilpnintos (susilpnintos) tikslinio viruso formos kartu su uždegimą sukeliančiu adjuvantu ir kitomis cheminėmis medžiagomis. Šiose naujose mRNA, adenovirusų ir DNR vakcinose naudojama viruso "programinė įranga", verčianti organizmą gaminti jo kopijas.

Izraelio Tel Avivo universiteto profesorius Džonatanas Geršonis (Jonathan Gershoni) aiškina, kad trys rinkoje esančios kovidų vakcinos iš tikrųjų yra DNR vakcinos. Sputnik V, AstraZeneca ir Johnson & Johnson gaminamose vakcinose yra DNR (ne tik RNR), kuri įterpiama į žmogaus ląstelių branduolį, kad galiausiai išverstų ir replikuotų laboratorijoje sukurtus spyglių baltymus.

Indijoje bus gaminama naujo tipo DNR vakcina, kurią gamina "Zydus Cadila"; ji vadinsis ZyCoV-D. Šioje vakcinoje yra mažiau DNR nei kitose DNR vakcinose ir ta DNR nėra paslėpta viruso vektoriaus (adenoviruso). Šiose vakcinose 1 200 aminorūgščių koronaviruso smaigalio baltymo seka yra plazmidėje ir ji suleidžiama į odą pagal trijų dozių trijų mėnesių protokolą, naudojant aukšto slėgio skysčio, kuriame yra DNR, srovę.

Genų eksperimentai, ląstelių perprogramavimas ir įgimtosios imuninės sistemos sunaikinimas

Visose adenovirusais skiepijamose kovidų vakcinose yra sukurto spyglio baltymo DNR. Šiomis vakcinomis slapta pernešama biologinio ginklo DNR, paslėpta adenoviruso apvalkale. Kai dygliuotojo baltymo DNR aplenkia įgimtąją imuninę sistemą, jo genetinės instrukcijos transkribuojamos į žmogaus ląsteles, masiškai gaminant laboratorijoje sukurtus dygliuotuosius baltymus.

Farmacijos žiniasklaida ir faktų tikrintojai toliau meluoja apie eksperimentinius, genus keičiančius mokslinius duomenis, kuriais grindžiamos naujos COVID vakcinos. Jie vieningai tvirtina, kad vakcinos nekeičia žmogaus DNR ir nekeičia genetinės raiškos. Tačiau šios vakcinos yra genetiniai eksperimentai, skirti išlaikyti žmonių priklausomybę nuo vakcinų atnaujinimo; skiepai buvo sukurti taip, kad pažeistų įgimtą imuninę sistemą, siekiant pakeisti, kaip ląstelės skaito paties organizmo genetinį kodą.

Adenovirusais skiepijamos vakcinos į ląstelę perneša smailiojo baltymo DNR, naudojant adenovirusą įgimtam imuniniam atsakui pakirsti. Vakcinose su mRNA instrukcijoms paslėpti naudojamos lipidų nanodalelės, kurios įsuka jas į ląstelės ribosomas. Pradiniame imuninės sistemos pakenkimo procese šios vakcinos nesukelia pakankamai stipraus T ląstelių atsako, kad būtų išprovokuotas pakankamas T helperių 1, T helperių 2 ir atminties B ląstelių kiekis. Kadangi įgimta imuninė sistema nėra veikiama viso viruso, įskaitant apvalkalą ir nukleokapsidę, imuninė sistema NUKENTĖJA. Šis neišsamus ir pakirstas imuninis atsakas paruošia organizmą sunkiai ligai vėliau pakartotinai užsikrėtus.

Nėra jokių garantijų, kad šie genų keitimo eksperimentai yra laikini

Naudojant šią naująją vakcinos technologiją, į organizmą įterpiama svetimo, laboratorijoje sukurto smaigalio baltymo pasiuntinio RNR arba DNR, kad būtų perrašyta natūrali paveiktų ląstelių baltymų sintezė. Kai šis natūralus transkripcijos procesas vakcinomis pertvarkomas, nėra jokios garantijos, kad ląstelės nustos naudoti šį svetimą kodą. Nėra tyrimų, kuriuose būtų kartografuojama, kur organizme nukeliauja spyglių baltymai, kiek laiko jie gali išlikti ir ar jų replikacija neribotam laikui pakeičia baltymų sintezę ir tampa žmogaus ląstelių ar žmogaus DNR dalimi.

Kadangi DNR pati negali transkribuotis, vakcinos turi įterpti svetimą DNR į žmogaus ląstelės branduolį. Tai leidžia pasiuntinių RNR padaryti vienkartinę DNR kopiją ir paruošti instrukcijas baltymų sintezei ribosomoje. RNR geba sąveikauti su ląstelės ribosomomis ir yra atsakinga už baltymo tipo, kurį ląstelei nurodoma gaminti, kodavimą.

Kadangi gamtoje aptinkamos vyraujančios spyglio baltymo mutacijos, vakcinų gamintojai gali ištirti tą DNR ir iš naujo paruošti DNR ir mRNR savo vakcinose, kad kiekvienais metais žmonėms būtų atkuriamos naujos spyglio baltymo sekos.

(Lance D Johnson straipsnis perspausdintas iš Planet-Today.com)

Šaltiniai:

JPost.com

HealthFeedback.org

Brighteon.com

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.09.2019 laikas 17:35 Receptai Smėliniai sausainiai su riešutais
Pagaminti skanius sausainius iš smėlinės tešlos gana paprasta. Patiekalo paruošimui reikia nedidelio kiekio ingredientų ir laiko. Tokie sausainiai taps puikia bet kokio stalo puošmena, o svarbiausia – kiekvienas, kuris jų paragaus...

Skaityti daugiau

10.06.2019 laikas 16:29 Receptai Trapių žagarėlių receptas
Trapių žagarėlių receptas. Pasigaminkime skanius žagarėlius. Labai paprastas, greitai pagaminamų, skanių, trapių žagarėlių receptas.

Skaityti daugiau

06.11.2017 laikas 15:10 Receptai Vaistažolių mišinys nuo karščiavimo, temperatūros
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas, temperatūra. Ingredientai: liepos žiedai, čiobrelis, ramunėlės žiedai, vanduo.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.01.2025 laikas 22:09 Draugystė ir meilė: Ar verta dirbti dėl santykių?
Draugystė ir meilė – tai dviejų skirtingų, tačiau labai artimų santykių formų junginys. Dažnai susiduriame su klausimu: ar verta pastangų, kai santykiai atrodo nebe tokie, kokie turėtų būti? Šiame straipsnyje nagrinėsime, kaip elgesys, abipusis palai...

Skaityti daugiau

17.01.2025 laikas 21:47 10 ženklų, kad vyras nori rimtų santykių su jumis
Santykiai gali būti sudėtingi ir kupini niuansų, tačiau yra tam tikri ženklai, kurie gali padėti jums suprasti, ar vyras rimtai žiūri į jus. Šiame straipsnyje aptarsime 10 požymių, kurie rodo, kad jis nori ne tik praleisti laiką kartu, bet ir plėtoti...

Skaityti daugiau

17.01.2025 laikas 08:24 Senųjų civilizacijų paslaptis: ar protingos rūšys galėjo egzistuoti anksčiau nei žmonės?
Klausimas, ar Žemėje egzistavo aukštai išsivysčiusios civilizacijos dar prieš žmonių atsiradimą, jau seniai intriguoja mokslininkus ir mokslo mėgėjus. Šiame straipsnyje analizuojame Kembridžo universiteto tyrėjų keliamą hipotezę apie „silūriečius“ — ...

Skaityti daugiau

17.01.2025 laikas 07:49 Šaltalankio uogos: natūralus vitaminų šaltinis sveikatai
Šaltalankio uogos, savo ryškia oranžine spalva ir sultingu rūgštoku skoniu, ne tik džiugina akis, bet ir yra puikus sveikatos palydovas. Šios uogos, gausios vitaminų ir antioksidantų, turi ilgą istoriją kaip natūrali gydomoji priemonė. Šiame straipsn...

Skaityti daugiau

17.01.2025 laikas 07:34 Kaip ilgiau išlaikyti gėlių šviežumą: patarimai ir triukai
Gėlės namuose ne tik suteikia džiaugsmo, bet ir puošia interjerą. Norint, kad šios grožybės ilgiau išliktų šviežios ir žavios, reikia žinoti kelis paprastus priežiūros triukus. Šiame straipsnyje dalinamės svarbiausiais patarimais, kurie padės jūsų gė...

Skaityti daugiau