Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Spalio » 11

Ohajo demokratas suimtas per didžiausią kada nors įvykdytą pedofilų tinklo sulaikymą - kiti elito atstovai surakinti antrankiais

(Paranormal) Pranešama, kad praėjusią savaitę Ohajuje buvo suimtas vienas demokratų politikas ir dar keli elito atstovai, kai buvo sulaikytas didžiulis pedofilų tinklas.

Iš viso buvo suimtas 161 įtariamasis ir dešimt valdžios institucijų išgelbėtų vaikų.

Ohajo generalinis prokuroras Dave'as Yostas (Dave Yost ) patvirtino, kad jo komanda sutriuškino didžiausią istorijoje prekybos vaikais sekso tikslais tinklą.

"Operacija Ohajas žino" - tai jungtinė operatyvinė grupė, sujungusi federalinių, valstijos ir vietos teisėsaugos pareigūnų pastangas.

Apie tai praneša "Fox 8": Tarp suimtų įtariamųjų yra namų remonto darbų rangovas, Elyrijos miesto tarybos narys, kurį Elyrijos policija įvardijo kaip 64 metų Marką Jessie, ugniagesys, mokytojas, profesorius ir net pilotas, per metus uždirbantis daugiau nei 200 000 JAV dolerių, kuris derėjosi dėl kainos iki 15 dolerių. Dar vienas įtariamasis buvo sulaikytas su 2 metų vaiku automobilyje.

Per spaudos konferenciją Jostas sakė, kad pirmą kartą Ohajuje priimtas įstatymas, pagal kurį sekso pirkimas yra sunkesnis nusikaltimas nei sekso pardavimas, nes "Džonas" tai daro dėl pinigų. Jis sako, kad jei nebus pirkėjų, nebus ir prekybos žmonėmis.

"Sumažinus paklausą, sumažės žmonių, kurie tampa prekybos žmonėmis aukomis, skaičius", - sakė jis.

Toliau jis sakė: "Išgyvenęs asmuo nesako: "Aš tikrai nenoriu to daryti, bet jei nedarysiu, mane sumuš" arba "Jei nedarysiu, jie sulaikys mano narkotikus ir man prasidės abstinencijos priepuolis, o aš negaliu su tuo susidoroti".

Kolumbo policijos viršininkė Elaine Bryant sakė, kad kartu su kova su prekyba žmonėmis operacijos metu buvo surasta 10 dingusių vaikų.

Ji sakė, kad jie bendradarbiauja su teismais, mokyklomis, sveikatos priežiūros įstaigomis ir kitais bendruomenių partneriais visoje valstijoje, siekdami spręsti šią labai rimtą problemą.

Kolumbo policijos pareigūnė Dana Hess padėkojo beveik 100 operacijoje dalyvavusių agentūrų.

"Ohajas žino, kas vyksta mūsų valstijoje. Ohajas žino, kas vyksta mūsų šalyje, ir Ohajas žino, kas vyksta mūsų pasaulyje", - sakė D. Hess. "Taigi, jei perkate sekso paslaugas iš kito žmogaus arba seksualiai išnaudojate kitą žmogų siekdami asmeninės naudos, geriau saugokitės, nes Ohajas žino ir mes jus persekiosime."

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau