Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 14

Išskirtinis: Pfizer nerimas dėl COVID vakcinos kilmės slepia siaubo istoriją

Ši istorija, apie kurią iki šiol dažniausiai nebuvo žinoma, turėtų reikalauti bent jau patvirtinti bet kurio darbuotojo prašymą dėl sąžine pagrįstos religinės išimties iš darbdavio ar vyriausybės įpareigojimų skiepytis.

Spalio 6 d., padedamas Džeimso O'Kifo (James O'Keefe's) organizacijos "Project Veritas" (PV), "Pfizer" informatorius nutekintuose vidiniuose elektroniniuose laiškuose atskleidė, kad bendrovės vadovai, PV žodžiais tariant, "liepė darbuotojams būti paslaptingiems dėl žmogaus vaisiaus audinių naudojimo laboratoriniams COVID vakcinos bandymams".

Vaizdo įraše cituojamas bendrovės vyresniojo pasaulinių tyrimų direktoriaus elektroninis laiškas, kuriame pripažįstama, kad "viena ar daugiau ląstelių linijų, kurių kilmė gali būti siejama su žmogaus vaisiaus audiniu, buvo naudojamos su vakcinos programa susijusiems laboratoriniams tyrimams". Įmonės vyriausiasis mokslo darbuotojas konkrečiai įvardija susijusią ląstelių liniją: "HEK293T ląstelės... (kurios) galiausiai yra gautos iš abortuoto vaisiaus".

"Pfizer" pasipriešinimas atskleisti savo vakcinos kilmės šaknis atrodo nepaaiškinamas bent dėl trijų priežasčių.

Pirma, gruodžio mėnesį Katalikų bažnyčios Tikėjimo doktrinos kongregacija, atsižvelgdama į COVID-19 pandemijos sukeltos tariamos nepaprastosios padėties laipsnį, nurodė, kad "morališkai priimtina gauti COVID-19 vakcinas, kurių tyrimams ir gamybos procesui naudotos ląstelių linijos iš abortuotų vaisių". Nepaprastosios padėties aplinkybėmis toks veiksmas būtų laikomas mirtinai nuodėmingu "bendradarbiavimu blogyje", tačiau Kongregacija nurodė, kad popiežius Pranciškus "išnagrinėjo" jų darbą ir "nurodė jį paskelbti".

Antra, žmogaus vaisiaus audinių tyrimai, nors ir prieštaringai vertinami (kaip ką tik minėta), atliekami nuo XX a. ketvirtojo dešimtmečio ir, kaip teigiama, "padėjo sukurti vakcinas nuo daugelio ligų, įskaitant poliomielitą, tymus, kiaulytę, raudonukę, hepatitą A ir B, juostinę pūslelinę ir pasiutligę".

Trečia, "Pfizer" minima ląstelių linija HEK293 egzistuoja jau beveik pusę amžiaus ir yra plačiai naudojama. Pateiksime tik vieną iš daugelio pavyzdžių: HEK293 ląstelėms priskiriama "daugelis antipsichozinių vaistų, naudojamų psichikos ligoms, tokioms kaip šizofrenija ir bipolinis sutrikimas, gydyti".

Galima būtų manyti, kad šie trys veiksniai, ypač pontifiko de facto palaiminimas, būtų paskatinę "Pfizer" reklamuoti arba bent jau griežtai ginti HEK293 ląstelių linijos naudojimą kaip dar vieną puikų mokslinės pažangos, pasiektos atliekant žmogaus vaisiaus audinių tyrimus, pavyzdį.

Žiaurios - ir, kaip atrodo, dar visai neseniai iš esmės neatskleistos - HEK293 kilmės detalės paaiškina didelį bendrovės diskomfortą. Priešingai beveik pusę amžiaus trukusiam klaidinimui ir nutylėjimams, HEK293 nebuvo kilęs iš "aborto", kaip jį supranta paprasti žmonės.

Tai patvirtina visai neseniai įvykęs įvykis.

Rugpjūčio mėnesį Pitsburgo universitetas iš tikrųjų padarė siaubingą prisipažinimą. Medicinos pažangos centras, kuriam teko pasitelkti "Judicial Watch" pagalbą, kol universitetas atsakė į jo Informacijos laisvės įstatymo prašymą, paaiškino, kad mokyklos GUDMAP programa (pilnas pavadinimas - GenitoUrinary Development Molecular Anatomy Project), padedama Planuotos tėvystės organizacijos (Planned Parenthood) abortų paslaugų teikėjų, "leido gimdyti gyvus kūdikius, kai kuriuos iš jų, sulaukusius tam tikro amžiaus, vėliau juos nužudyti išpjaunant inkstus".

Visi, skaitantys šį straipsnį, turėtų neabejotinai sutikti, kad kai kūdikis pagimdomas gyvas, jo nužudymas nebeturėtų būti laikomas abortu. Išnešioto gyvo kūdikio nužudymas yra vadovėlinis infanticidas.

Pito tyrėjai ir Planuotos tėvystės organizacija turėjo griebtis šios šiurpios skerdyklos, nes tai geriausias ir greičiausiai vienintelis būdas surinkti tam tikras tinkamas naudoti kūno dalis, ypač inkstus. Norint surinkti gyvybingus inkstus, reikalinga nuolatinė kraujo tėkmė, o tam reikalinga plakanti širdis, kuri savo ruožtu reikalauja, kad kūdikis būtų gyvas (arba bent jau beveik visada) už gimdos ribų, kai inkstai pašalinami.

HEK293 linija buvo sukurta aštuntojo dešimtmečio pradžioje. Prieš kelis mėnesius iki Pitsburgo universiteto pripažinimo AnnaMaria Cardinalli, nepaprastai įžvalgi ir sąžininga rašytoja, sausio mėn. žurnale "Crisis Magazine" išsamiai atskleidė pražūtingą tiesą apie jos kilmę:

Kad būtų galima surinkti gyvybingą embriono inkstą... pakankamai sveiki vaikai, kurių inkstai yra tinkamai išsivystę, turi būti išimti iš gimdos, gyvi, paprastai atliekant cezario pjūvį, ir jiems turi būti išpjauti inkstai. Tai turi būti atliekama be anestezijos, kuri sumažintų organų gyvybingumą.

... Sąmoningas nepageidaujamo vaiko (HEK 293 atveju - mažos mergaitės) nužudymas kankinančiu būdu buvo atliktas būtent tam, kad būtų gauti jos organai tyrimams. Jos organų paėmimas buvo tiesioginė jos mirties priežastis, nes prieš tai ji buvo gyvas vaikas ne gimdoje.

Susirašinėdama elektroniniu paštu, remdamasi savo diskusijomis su medicinos ekspertais ir "protingumo kriterijumi", ponia Cardinalli nurodė, kad, jos nuomone, "iš tiesų kalbama apie aiškų kūdikių žudymą, o ne abortą". Savo straipsnyje ji taip pat nurodė, kad baiminasi, jog "popiežius Pranciškus ir popiežius emeritas Benediktas galėjo neturėti šios informacijos, kai gavo vakcinas".

Per dešimtmečius, praėjusius nuo HEK293 sukūrimo, du su ja labiausiai tiesiogiai susiję mokslininkai, daktarai Alex van der Eb ir Franklinas Grehemas (Franklin Graham), miglotai aiškino ląstelių linijos kilmę.

Kaip matyti iš 2006 m. FDA konferencijos stenogramos projekto (81 psl.), daktaras van der Ebas teigia, kad "vaisiaus inkstas buvo gautas 1972 m., tikriausiai. Tikslių duomenų nebėra žinoma. Kiek pamenu, vaisius buvo visiškai normalus. Nieko nebuvo blogo. Aborto priežastys man buvo nežinomos. Tikriausiai tuo metu tai žinojau, bet visa ši informacija pasimetė".

Graham sako, kad "tiksli HEK293 vaisiaus ląstelių kilmė neaiški. Jos galėjo būti gautos arba iš savaiminio persileidimo, arba iš planinio aborto".

Cardinalli, kuri, rašydama straipsnį, nežinojo apie galimą Graham "persileidimo" spekuliaciją, tvirtino, kad "nėra jokios galimybės, kad spontaninio aborto metu galėtų atsirasti ląstelių linija (nes inkstai negali išlikti gyvybingi pasibaigus trumpam laikotarpiui, per kurį jie turi būti paimti)". Gana atskleidžiama, kad daktarė Graham spekuliuoja apie tai, kas atrodo taip akivaizdžiai neįmanoma.

Nepriklausomai nuo to, ar pagerės kurio nors iš mokslininkų atmintis, sunku įsivaizduoti, kaip jie galėtų apibūdinti savo darbą kitaip nei tai, ką aprašė Cardinalli ir ką patvirtino Pitsburgo universiteto pareiškimas.

Žinoma, jie gali bandyti.

Tuo tarpu nepateisinama, kad darbdavys ar vyriausybinė institucija bandytų priversti asmenis pasiskiepyti, prarasti darbą ar netekti kitų privilegijų dėl vakcinos, kurios sukūrimo pradžia - kūdikių žudymas.

(Straipsnis perspausdintas iš thegatewaypundit.com/)

P komentaras: kas buvo ankščiau konspirologija, dabar tam tikrove.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau