Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 6

Jei dėl santykių reikia kovoti, verta kuo greičiau iš jų išeiti - daugelis žmonių to nesupranta

Jei dėl santykių reikia kovoti, verta kuo greičiau iš jų išeiti

Vienas pagrindinių mitų, kuris šimtus metų buvo propaguojamas masėms. Visi klasikiniai romanai ir meilės istorijos paremtos būtent šiuo scenarijumi.

Vyras ir moteris įsimyli, kenčia vienas dėl kito. Jų šeimos, giminės, draugai ar aplinkybės visada yra prieš juos. Tačiau jie kovoja už savo santykius prieš visas galimybes. Kartais jie net supykdo vienas kitą.

Tipiškas scenarijus, kuris realybėje neveikia. Tačiau daugumos galvose jis yra norma. Jie tai laiko tikros ir nuoširdžios meilės prasme. Tačiau iš tikrųjų jie tiesiog nesuvokia, kaip toli nuo jos yra.

Kas yra santykių grožis? Ramybė, taika, interesai, pomėgiai, aistra, simpatija, pagarba. Sąrašą būtų galima tęsti ir tęsti. Tačiau vieną dalyką suprantame tikrai - jie reikalingi visiškai naujam ir nepakartojamam mūsų gyvenimo etapui.

Sutikite, kad tai nėra darbas, draugystė ar net hobis. Tai kažkas kitokio nei visa kita. Iš čia gausite tai, ko jums nesuteiks jokia kita sritis.

Jei norite to trumpam, galite apie tai negalvoti. Gali kovoti, gali primesti ir daryti viską, ko tik širdis geidžia. Bet jei planuose - ilgas, darnus ir šeimyninis gyvenimas, tuomet visa tai bus nereikalinga.

Santuoka yra taikos ir ramybės vieta, kad ir kaip juokingai daugeliui tai skambėtų. Grįžote namo iš darbo, ko norite gauti? Skandalų, barnių, priekaištų, nepasitenkinimo ar taikos, harmonijos ir ramybės? Akivaizdu, kad antrąjį variantą.

Ir tai nėra gimę iš nieko. Tam reikia tinkamai pasirinkti partnerį ir beveik tobulo suderinamumo. Be šių dalykų nėra prasmės pradėti bet kokią sąjungą. Ji nesusiklostys taip, kaip daugelis žmonių norėtų.

Ne pirmą kartą sakau, kad svarbiausias dalykas santykiuose yra pasirinkimas. Dirbkite ties suderinamumu. Turite mąstyti ir analizuoti.

Jei nepavyksta pasiekti tų, kurie jums simpatizuoja, tuomet lieka tik 2 galimybės. Arba nuleidžiate kartelę tiems, kurie jums lygūs, arba keičiate save ir pradedate augti. Nereikia bėgti paskui žmogų, laužyti jį, keisti, tobulinti ir nuleisti iki savęs. Visa tai nėra skirta ilgam laikui.

Kiekvienas žmogus nori būti savimi. Taip, dėl meilės jis pasikeis, gal net viską paaukos. Bet ar jis bus laimingas? Ar jis sutiks su tokiu vaidmeniu? Ne. Tai bus nesibaigiantis neišsipildymo skausmas. Štai iš kur kyla visi konfliktai ir ginčai.

Jei savo poroje jau matote tokių ženklų, nereikia to laikyti užnugaryje. Tai reiškia, kad jau pasukote ne tuo keliu. Turite laiku tai pripažinti. Po 10 metų jūs vis tiek eisite, tik kad niekas nesuteiks jums antro šanso užmegzti naujus santykius. Gyvenime laimi tas, kuris veikia greitai.

Jei naiviai lauksite stebuklo, permainų ir kitų neįtikėtinų dalykų, taip ir praleisite gyvenimą. Laukdami geresnių laikų. Turite paimti sėkmę į savo rankas. Laimė neateina tiems, kurie toleruoja ir nieko nedaro. Ar norite pokyčių? Tuomet darykite tai.

Žinoma, ne visi tam pasiruošę ir ne visi turėtų priimti neapgalvotus sprendimus. Tačiau ilga kantrybė niekada neveda į gera.

Laimė yra ne abstrakti sąvoka, o tikrovė. Tačiau ne visi ją suvokia. Todėl jie ne gyvena, o daugiausia išgyvena. Santykiai kuriami tam, kad pažymėtų langelius, darbas - tam, kad jo reikia, draugai - tik dėl linksmybių, o malonumas neįeina į jų planus. Štai kaip gyvena šie liūdni, prislėgti žmonės. Tačiau viską galima ištaisyti, jei priimami teisingi sprendimai.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau