Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gegužės » 14

Florida uždraudžia "skaitmeninį dolerį" ir žada areštuoti bankų vadovus, kurie neteisėtai seka ginklų pirkimus

Florida uždraudžia "skaitmeninį dolerį" ir žada areštuoti bankų vadovu

Gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) uždraudė Bideno režimui įvesti "skaitmeninį dolerį", kuris Floridoje pakeistų tradicinius pinigus.

Šią savaitę R. DeSantisas pasirašė įstatymą, pagal kurį centrinio banko skaitmeninė valiuta (CBDC) Floridos valstijoje yra neteisėta.

Vyriausybės kontroliuojamas CBDC leistų stebėti ir kontroliuoti asmenines amerikiečių išlaidas.

DeSantis pareiškė, kad naujasis įstatymas draudžia federalinei vyriausybei naudoti CBDC, pašalindamas jį iš pinigų apibrėžties Floridos vieningame komerciniame kodekse.

Apie tai praneša Slaynews.com: Įstatymo projekte taip pat draudžiama užsienyje išleidžiama CBDC, siekiant "apsaugoti vartotojus nuo globalistų pastangų priimti pasaulinę skaitmeninę valiutą".

DeSantisas taip pat pasirašė kitą teisės aktą, kuriuo kredito kortelių bendrovėms draudžiama naudoti šaunamiesiems ginklams skirtus prekybininkų kategorijų kodus.

Be to, pagal jį bet kuri įmonė, pagauta juos naudojanti, baudžiama bauda už Floridos vartotojų apsaugos nuo ginklų savininkų registrų pažeidimus.

"Vyriausybė ir didelės kredito kortelių bendrovės neturėtų turėti galios uždaryti prieigą prie jūsų sunkiai uždirbtų pinigų dėl to, kad nesutinka su jūsų politika", - sakoma DeSantiso pareiškime.

"Bideno centrinio banko skaitmenine valiuta siekiama padidinti vyriausybės kontrolę žmonių finansams, ir mes to neleisime.

"Floridoje mes vertiname asmens laisvę ir neleisime savanaudiškam elitui kėsintis į mūsų laisvę."

DeSantisas paragino Floridos vadovaujamą 20-ies valstijų koaliciją prieš "prabudusį" aplinkosauginį, socialinį ir valdymo (ESG) modelį pasekti Floridos pavyzdžiu ir uždrausti CBDC savo valstijose.

Floridos vyriausiasis finansų pareigūnas Jimmy Patronis perspėjo dėl Bideno bandymo įdiegti federalinio centrinio banko kontroliuojamą skaitmeninę valiutą.

Politiniai kairieji pasirūpins, kad skaitmeninis doleris būtų "ginkluotas" prieš oponentus, tvirtino Patronis.

"Tai tik dar vienas būdas, kad Floridos gyventojai būtų stebimi ir kontroliuojami federalinės vyriausybės, - sakė jis.

"Niekas to neprašė, ir Florida neleis, kad tai liktų galioti.

"Kiekvieną dieną kėsinamasi į jūsų privatumą ir finansines laisves, tačiau, laimei, turime tokių lyderių, kaip gubernatorius DeSantisas, kovojančių už tai, kad Florida išliktų laisva."

Gubernatorius buvo užsiėmęs pergalė po pergalės, pasirašydamas įstatymus, už kuriuos pasisakė per visą Floridos įstatymų leidybos sesiją, kuri baigėsi praėjusią savaitę.

Tarp svarbiausių šią savaitę pasirašytų teisės aktų yra įstatymų projektai, kurie apsaugo floridiečius nuo medicininių įpareigojimų, suteikia daugiau galių gydytojams ir draudžia pavojingą funkcijų tyrimų pelną.

DeSantisas taip pat pasirašė teisės aktus, kuriais griežtai apribojamos KKK galimybės įsigyti žemės Floridos valstijoje, sugriežtinamas KKK duomenų apie JAV piliečius rinkimas ir uždraudžiama KKK įtaka švietimo sistemai.

Jis taip pat pasirašė įstatymą, kurį laikraštis "The New York Times" įvertino kaip "griežčiausią kovą" su nelegalia imigracija bet kurioje šalies valstijoje.

Įstatyme numatyti šie veiksmai:

  • Įstatymas reikalauja, kad darbdaviai naudotųsi E-Verify ir tikrintų, ar darbuotojai gali įsidarbinti, o darbdaviams, kurie nesinaudoja E-Verify, skiriama 1 000 JAV dolerių bauda už kiekvieną dieną.
  • Sustabdomos bet kurio darbdavio, sąmoningai įdarbinusio nelegalius užsieniečius, licencijos, o suklastoto asmens tapatybės dokumento naudojimas siekiant įsidarbinti laikomas nusikaltimu.
  • Griežtinamos bausmės už neteisėtą žmonių gabenimą, be kita ko, už sąmoningą penkių ar daugiau nelegalių užsieniečių arba vieno nepilnamečio nelegalaus užsieniečio gabenimą numatant antrojo laipsnio sunkų nusikaltimą, už kurį gresia 10 000 JAV dolerių bauda ir iki 15 metų kalėjimo.
  • Numatyta 12 milijonų JAV dolerių tęsti Nelegalių užsieniečių gabenimo programą, skirtą perkelti nelegalius imigrantus į prieglobsčio jurisdikcijas.
  • Uždraudžia vietos valdžios institucijoms ir nevyriausybinėms organizacijoms išduoti asmens tapatybės dokumentus nelegaliems užsieniečiams ir pripažįsta negaliojančiais visus ne valstijos vairuotojo pažymėjimus, išduotus tik nelegaliems užsieniečiams.
  • Reikalauja, kad ligoninės rinktų duomenis apie nelegalių užsieniečių sveikatos priežiūros išlaidas ir apie jas praneštų.
  • "Bideno pasienio krizė sukėlė chaosą visose Jungtinėse Valstijose ir sukėlė pavojų amerikiečiams", - sakoma DeSantiso pareiškime.

"Floridoje mes neliksime abejingi, kol federalinė vyriausybė atsisakys savo teisėtų pareigų saugoti mūsų šalį."

"Teisės aktai, kuriuos šiandien pasirašiau, suteikia Floridai ambicingiausius šalyje kovos su nelegalia imigracija įstatymus, kuriais kovojama su neapgalvota federalinės vyriausybės politika ir užtikrinama, kad Floridos mokesčių mokėtojai nepadengtų sąskaitos už nelegalią imigraciją", - pridūrė jis.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau