Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 20

Gubernatorius Ron DeSantis pradeda areštuoti rinkėjų sukčiavimą įvykdžiusius demokratus

Floridos gubernatorius Ronas DeSantisas ketvirtadienį paskelbė, kad 20 žmonių buvo suimti ir apkaltinti rinkėjų sukčiavimu.

"Dauguma šių žmonių neteisėtai balsavo Palm Biče, Brauardo ir Majamio Deido valstijose, nors yra ir kitų kitose valstijos dalyse", - pareiškė gubernatorius R. DeSantis.

"Šie žmonės balsavo neteisėtai... Jie yra diskvalifikuoti balsuoti, nes buvo nuteisti už žmogžudystę arba seksualinę prievartą!"

Apie tai praneša Thegatewaypundit.com: DeSantis šią žinią pranešė iš Brauardo apygardos teismo salės.

VIDEO:

Majamio dienraštis "The Miami Herald" pranešė:

Gubernatorius Ronas DeSantisas paskelbė apie 20 žmonių areštus visoje Floridoje dėl kaltinimų neteisėtai balsavus, nes jie buvo nuteisti už žmogžudystę ar seksualinę prievartą.

Pagal Floridos įstatymus už šiuos nusikaltimus nuteisti asmenys neturi teisės į pilietinių teisių atkūrimą ir negali balsuoti.

DeSantis, ketvirtadienio popietę paskelbdamas apie tai teismo salėje Brauardo apygardos teisme Fort Loderdeilyje, sakė, kad bus suimti ir kiti žmonės, kurie balsavo, bet dėl kitų priežasčių neturėjo teisės balsuoti Floridoje.

Floridos teisėsaugos departamento laikinai einantis komisaro pareigas Markas Glassas sakė, kad FDLE pareigūnai ketvirtadienį suėmė Tampos, Orlando ir Majamio rajonuose.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Kas meluoja, tas ir vagia.... Tik, klausymas, o Lietuvoje, kaip? Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau