Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Medicina » 2023 » Gegužės » 18

Neurochirurgas atskleidė, kad COVID-19 vakcinose esantys baltymai gali sukelti smegenų pažeidimus

COVID-19 vakcinose esantys baltymai gali sukelti smegenų pažeidimus

Į pensiją išėjęs amerikiečių neurochirurgas Raselas Bleikas (Russell Blaylock) neseniai pasidalijo savo šokiruojančiu atradimu, kad Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos sukeliami spike baltymai gali sukelti neurologinę žalą.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

"Kai organizme kyla sisteminis uždegimas arba įvyksta kokia nors trauma, kyla uždegimas ir suaktyvėja imuninė sistema. Per kelias minutes tai siunčia signalą į smegenis ir pradeda aktyvuoti mikrogliją, kuri yra uždegiminė, citotoksinė smegenų ląstelė", - aiškino Blaylockas.

"Kai yra stimuliuojama imuninė sistema, išsišakojusios mikroglijos pereina į užkrėstos mikroglijos stadiją. Pseudopodijos atsitraukia ir ląstelė tampa apvalesnės išvaizdos. Primed mikroglijos viduje intensyviai padidėja citokinų, chemokinų ir eksitotoksinų gamyba, tačiau jie neišsiskiria iš ląstelės, todėl gali kilti nedidelė imuninė reakcija, tačiau kitais atvejais reakcijos požymių nėra daug."

Pasak Blaylocko, tai įvyksta gavus pirmąją injekcijos dozę. Jis pridūrė, kad svarbu pažymėti, jog chemokinai pritraukia makrofagus, arba baltuosius kraujo kūnelius, į smegenis. Makrofagas smegenyse atrodo lygiai taip pat, kaip ir mikroglija, ir taip pat gali būti pradėtas priminti.

Kai po kelių mėnesių sušvirkščiama antroji dozė, užgrūdintos mikroglijos visiškai suaktyvėja ir tada išlaisvina visus toksiškus komponentus. "Gaunama chroniškai aktyvuota mikroglija, [per daug] aktyvuota būsena ir tris kartus didesnė uždegiminė reakcija nei įprastai suaktyvėjus mikroglijai", - sakė Blaylockas.

Jis taip pat paaiškino, kad kai žmogus suserga infekcija ir po jos pasveiksta, mikroglijos iš aktyvuotos būsenos vėl pereina į išsišakojusią būseną. Susiformavusios būsenos mikroglijos ne išskiria kenksmingas chemines medžiagas, o neurotrofinus, kurie atstato aktyvuotos būsenos metu padarytą žalą.

Tyrimai: Spyglių baltymas keičia neurologines funkcijas

Blaylockas taip pat pacitavo keletą paskelbtų darbų, kuriuose atkreiptas dėmesys į žalingą šūvių poveikį, ypač į tai, kaip spyglių baltymas gali pakeisti neurologines funkcijas. (Susiję: Benas Armstrongas: Yra daug įrodymų, kad COVID-19 vakcinos gali pakenkti smegenims).

Viename tyrime mokslininkai į ląstelę įdėjo spyglio baltymo ir joje susidarė gausios egzosomos, kuriose buvo ne tik spyglio baltymo, bet ir dviejų mikro RNR. Blaylockas sakė: "Tai yra viena iš šių mikroRikRikonų, kurios buvo išskirtos iš kitų mikroRikonų: "Buvo įrodyta, kad egzosomoje esantis smaigalio baltymas sukelia staigų [interferoną reguliuojančios, savikontrolės sistemos] IRE9 sumažėjimą mikroglijose, todėl jos tampa be galo destruktyvios."

Kitu tyrimu nustatyta, kad antikūnai tik prieš smaigalio baltymo fragmentą sukėlė neurouždegimą ir sutrikdė pelių epizodinę atmintį. Tai, pasak Blaylock, vyksta ir žmonėms, kuriems buvo atlikta ši injekcija, - jiems sutrinka atmintis.

"Smegenyse yra sukurta speciali priešuždegiminė sistema... ir tai, ką tai daro, yra visų uždegiminių reakcijų mažinimas, - aiškino Blaylockas. "Taigi, jie nustatė, kad po imunizacijos smaigalio baltymu išsivysto šios imuninės reakcijos į smaigalio baltymą, tik į tą fragmentą, ir tiems gyvūnams sutriko epizodinė atmintis. Antroji injekcija visada būna blogesnė."

Kitas mitochondrijų poveikio tyrimas parodė, kad smaigalio baltymas padidino mikroglijos mitochondrijų aktyvumą, todėl susidarė itin didelis reaktyvių deguonies ir reaktyvių azoto rūšių kiekis. Dėl to mikroglijos tampa destruktyvesnės nei įprastai.

Darbe padaryta išvada, kad ląstelėje 64 proc. padaugėjo pagrindinio uždegimo komponento (inflamazomos). Taip pat paaiškėjo, kad smaigų baltymas pablogino smegenų gebėjimą toleruoti uždegimą ir labai sustiprino smegenų citokinų audrą.

Dr. Robertas Malone'as (Robert Malone), mRNA technologijos išradėjas, toliau pateiktame vaizdo įraše pasakoja apie blogiausią COVID-19 vakcinų šalutinį poveikį.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2020-09-28 laikas 16:58 Receptai Kiaulienos ir jautienos mėsos konservai (tušonkė)
Man tiesiog nepakeičiamas maistas atostogaujant kiek ilgesnį laiką sodyboje arba prie ežero yra kiaulienos ir jautienos mėsos konservai, dar liaudyje vadinama "tušonkė". Ilgai nereikia stovėti prie puodo, viskas būna paruošta, lie...

Skaityti daugiau

2020-05-29 laikas 17:23 Receptai Šokoladinis pyragas su morengu

Šokoladinis pagrindas sodraus skonio ir minkštas, morengas trapus. Manau, tai puiki kombinacija. Gaminčiau dar kartą.

Skaityti daugiau

2020-12-02 laikas 10:19 Receptai Vištienos kumpelių iešmeliai kepti orkaitėje
Vištienos kumpeliai man asmeniškai atrodo ganėtinai "nuobodi" mėsa, iš kurios nieko stebuklingo nepagaminsi. Bet labai pasistengus viskas įmanoma, tad šį kartą pagaminau labai skanius ir sultingus vištienos iešmelius, kuriuos kepi...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-13 laikas 08:56 Česnakų stiebai: Cheminė sudėtis, nauda sveikatai ir kaip juos paruošti
Šiame straipsnyje atskleisime česnakų stiebų cheminę sudėtį, jų naudą ir galimą žalą organizmui, biologinį poveikį bei pateiksime skanių receptų, kaip juos panaudoti virtuvėje. Pasinerkite į šią kvapnią kelionę ir sužinokite, kodėl česnakų stiebai tu...

Skaityti daugiau

2025-07-13 laikas 08:24 Mėlynojo ryklio odos paslaptys: Kaip nanostruktūros keičia spalvą
Naujausi moksliniai tyrimai atskleidžia, kaip guanino kristalai ir melaninas sukuria šį unikalų efektą, o šios žinios gali revoliucionizuoti technologijas – nuo medicinos iki povandeninių technologijų. Šiame straipsnyje gilinsimės į šio fenomeno moks...

Skaityti daugiau

2025-07-13 laikas 08:04 Ahnenerbe: Paslaptys, mokslas ir nacistinės ideologijos šešėlis
Ši paslaptinga organizacija, veikusį Trečiajame Reiche, iki šiol kelia diskusijas. Nuo arijų rasės šlovinimo iki žiaurių eksperimentų koncentracijos stovyklose – kas iš tiesų slypi už „Protėvių paveldo“ draugijos veiklos? Šiame straipsnyje atskleisim...

Skaityti daugiau

2025-07-12 laikas 20:43 Pranašiški Sapnai ir Zodiako Ženklai: Mistinis Ryšys su Visata
Šiame straipsnyje atskleisime, kurie ženklai pasižymi pranašiškų sapnų dovana, kaip jie gali ją panaudoti ir kokios mokslinės bei ezoterinės priežastys slypi už šio fenomeno. Pasinerkite į mistikos ir astrologijos pasaulį!...

Skaityti daugiau

2025-07-11 laikas 19:08 Psichologiniai Teigiamų Santykių Požymiai: Kaip Atpažinti Tikrąją Meilę
Atraskite psichologinius požymius, rodančius stiprius santykius, ir sužinokite, kaip kurti harmoningą ryšį su mylimu žmogumi. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius teigiamų santykių požymius, remdamiesi psichologijos principais, ir pateiksime prak...

Skaityti daugiau