Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Gegužės » 18

Neurochirurgas atskleidė, kad COVID-19 vakcinose esantys baltymai gali sukelti smegenų pažeidimus

COVID-19 vakcinose esantys baltymai gali sukelti smegenų pažeidimus

Į pensiją išėjęs amerikiečių neurochirurgas Raselas Bleikas (Russell Blaylock) neseniai pasidalijo savo šokiruojančiu atradimu, kad Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos sukeliami spike baltymai gali sukelti neurologinę žalą.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

"Kai organizme kyla sisteminis uždegimas arba įvyksta kokia nors trauma, kyla uždegimas ir suaktyvėja imuninė sistema. Per kelias minutes tai siunčia signalą į smegenis ir pradeda aktyvuoti mikrogliją, kuri yra uždegiminė, citotoksinė smegenų ląstelė", - aiškino Blaylockas.

"Kai yra stimuliuojama imuninė sistema, išsišakojusios mikroglijos pereina į užkrėstos mikroglijos stadiją. Pseudopodijos atsitraukia ir ląstelė tampa apvalesnės išvaizdos. Primed mikroglijos viduje intensyviai padidėja citokinų, chemokinų ir eksitotoksinų gamyba, tačiau jie neišsiskiria iš ląstelės, todėl gali kilti nedidelė imuninė reakcija, tačiau kitais atvejais reakcijos požymių nėra daug."

Pasak Blaylocko, tai įvyksta gavus pirmąją injekcijos dozę. Jis pridūrė, kad svarbu pažymėti, jog chemokinai pritraukia makrofagus, arba baltuosius kraujo kūnelius, į smegenis. Makrofagas smegenyse atrodo lygiai taip pat, kaip ir mikroglija, ir taip pat gali būti pradėtas priminti.

Kai po kelių mėnesių sušvirkščiama antroji dozė, užgrūdintos mikroglijos visiškai suaktyvėja ir tada išlaisvina visus toksiškus komponentus. "Gaunama chroniškai aktyvuota mikroglija, [per daug] aktyvuota būsena ir tris kartus didesnė uždegiminė reakcija nei įprastai suaktyvėjus mikroglijai", - sakė Blaylockas.

Jis taip pat paaiškino, kad kai žmogus suserga infekcija ir po jos pasveiksta, mikroglijos iš aktyvuotos būsenos vėl pereina į išsišakojusią būseną. Susiformavusios būsenos mikroglijos ne išskiria kenksmingas chemines medžiagas, o neurotrofinus, kurie atstato aktyvuotos būsenos metu padarytą žalą.

Tyrimai: Spyglių baltymas keičia neurologines funkcijas

Blaylockas taip pat pacitavo keletą paskelbtų darbų, kuriuose atkreiptas dėmesys į žalingą šūvių poveikį, ypač į tai, kaip spyglių baltymas gali pakeisti neurologines funkcijas. (Susiję: Benas Armstrongas: Yra daug įrodymų, kad COVID-19 vakcinos gali pakenkti smegenims).

Viename tyrime mokslininkai į ląstelę įdėjo spyglio baltymo ir joje susidarė gausios egzosomos, kuriose buvo ne tik spyglio baltymo, bet ir dviejų mikro RNR. Blaylockas sakė: "Tai yra viena iš šių mikroRikRikonų, kurios buvo išskirtos iš kitų mikroRikonų: "Buvo įrodyta, kad egzosomoje esantis smaigalio baltymas sukelia staigų [interferoną reguliuojančios, savikontrolės sistemos] IRE9 sumažėjimą mikroglijose, todėl jos tampa be galo destruktyvios."

Kitu tyrimu nustatyta, kad antikūnai tik prieš smaigalio baltymo fragmentą sukėlė neurouždegimą ir sutrikdė pelių epizodinę atmintį. Tai, pasak Blaylock, vyksta ir žmonėms, kuriems buvo atlikta ši injekcija, - jiems sutrinka atmintis.

"Smegenyse yra sukurta speciali priešuždegiminė sistema... ir tai, ką tai daro, yra visų uždegiminių reakcijų mažinimas, - aiškino Blaylockas. "Taigi, jie nustatė, kad po imunizacijos smaigalio baltymu išsivysto šios imuninės reakcijos į smaigalio baltymą, tik į tą fragmentą, ir tiems gyvūnams sutriko epizodinė atmintis. Antroji injekcija visada būna blogesnė."

Kitas mitochondrijų poveikio tyrimas parodė, kad smaigalio baltymas padidino mikroglijos mitochondrijų aktyvumą, todėl susidarė itin didelis reaktyvių deguonies ir reaktyvių azoto rūšių kiekis. Dėl to mikroglijos tampa destruktyvesnės nei įprastai.

Darbe padaryta išvada, kad ląstelėje 64 proc. padaugėjo pagrindinio uždegimo komponento (inflamazomos). Taip pat paaiškėjo, kad smaigų baltymas pablogino smegenų gebėjimą toleruoti uždegimą ir labai sustiprino smegenų citokinų audrą.

Dr. Robertas Malone'as (Robert Malone), mRNA technologijos išradėjas, toliau pateiktame vaizdo įraše pasakoja apie blogiausią COVID-19 vakcinų šalutinį poveikį.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
23.09.2023 laikas 13:08 Borisas Akuninas apie tikrą protingą moterį
Kaip žinia, protas gali būti įvairaus kalibro ir profilio: praktiškas, moksliškas, kūrybiškas, nuovokus, „moteriškas“, elgsenos, psichologinis ir taip toliau. Bet aš manau, kad svarbiausias proto tipas yra tas, kuris leidžia žmogui teisingai žvelgti ...

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 20:21 Užuominos, kaip iš organizmo pašalinti GRAFENO OKSIDĄ ir kitas pavojingas COVID "vakcinos" sudedamąsias dalis

Pastaruoju metu daug kalbama apie paslėptą grafeno oksido sudedamąją dalį Vuchano koronaviruso (COVID-19) "vakcinose" ir apie tai, kaip jis sąveikauja su elektromagnetiniais dažniais (EML), tokiais kaip 5G, ir netgi yra jų aktyvuojamas, ...

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 19:47 15 nepatogių tiesų, su kuriomis reikia susitaikyti, kad gyventumėte visavertį gyvenimą
Nesėkmės – neišvengiamos. Savo gyvenime patirsite keletą ganėtinai didelių nesėkmių, kai kurios jų taip sutryps, kad norėsite pasiduoti. Tokiais momentais verta atsiminti, kad kiekvienas kelias į sėkmę turi savo kliūčių ruožą, o svarbiausia jame net ...

Skaityti daugiau