Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2023 » Gegužės » 18

Neurochirurgas atskleidė, kad COVID-19 vakcinose esantys baltymai gali sukelti smegenų pažeidimus

COVID-19 vakcinose esantys baltymai gali sukelti smegenų pažeidimus

Į pensiją išėjęs amerikiečių neurochirurgas Raselas Bleikas (Russell Blaylock) neseniai pasidalijo savo šokiruojančiu atradimu, kad Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos sukeliami spike baltymai gali sukelti neurologinę žalą.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

"Kai organizme kyla sisteminis uždegimas arba įvyksta kokia nors trauma, kyla uždegimas ir suaktyvėja imuninė sistema. Per kelias minutes tai siunčia signalą į smegenis ir pradeda aktyvuoti mikrogliją, kuri yra uždegiminė, citotoksinė smegenų ląstelė", - aiškino Blaylockas.

"Kai yra stimuliuojama imuninė sistema, išsišakojusios mikroglijos pereina į užkrėstos mikroglijos stadiją. Pseudopodijos atsitraukia ir ląstelė tampa apvalesnės išvaizdos. Primed mikroglijos viduje intensyviai padidėja citokinų, chemokinų ir eksitotoksinų gamyba, tačiau jie neišsiskiria iš ląstelės, todėl gali kilti nedidelė imuninė reakcija, tačiau kitais atvejais reakcijos požymių nėra daug."

Pasak Blaylocko, tai įvyksta gavus pirmąją injekcijos dozę. Jis pridūrė, kad svarbu pažymėti, jog chemokinai pritraukia makrofagus, arba baltuosius kraujo kūnelius, į smegenis. Makrofagas smegenyse atrodo lygiai taip pat, kaip ir mikroglija, ir taip pat gali būti pradėtas priminti.

Kai po kelių mėnesių sušvirkščiama antroji dozė, užgrūdintos mikroglijos visiškai suaktyvėja ir tada išlaisvina visus toksiškus komponentus. "Gaunama chroniškai aktyvuota mikroglija, [per daug] aktyvuota būsena ir tris kartus didesnė uždegiminė reakcija nei įprastai suaktyvėjus mikroglijai", - sakė Blaylockas.

Jis taip pat paaiškino, kad kai žmogus suserga infekcija ir po jos pasveiksta, mikroglijos iš aktyvuotos būsenos vėl pereina į išsišakojusią būseną. Susiformavusios būsenos mikroglijos ne išskiria kenksmingas chemines medžiagas, o neurotrofinus, kurie atstato aktyvuotos būsenos metu padarytą žalą.

Tyrimai: Spyglių baltymas keičia neurologines funkcijas

Blaylockas taip pat pacitavo keletą paskelbtų darbų, kuriuose atkreiptas dėmesys į žalingą šūvių poveikį, ypač į tai, kaip spyglių baltymas gali pakeisti neurologines funkcijas. (Susiję: Benas Armstrongas: Yra daug įrodymų, kad COVID-19 vakcinos gali pakenkti smegenims).

Viename tyrime mokslininkai į ląstelę įdėjo spyglio baltymo ir joje susidarė gausios egzosomos, kuriose buvo ne tik spyglio baltymo, bet ir dviejų mikro RNR. Blaylockas sakė: "Tai yra viena iš šių mikroRikRikonų, kurios buvo išskirtos iš kitų mikroRikonų: "Buvo įrodyta, kad egzosomoje esantis smaigalio baltymas sukelia staigų [interferoną reguliuojančios, savikontrolės sistemos] IRE9 sumažėjimą mikroglijose, todėl jos tampa be galo destruktyvios."

Kitu tyrimu nustatyta, kad antikūnai tik prieš smaigalio baltymo fragmentą sukėlė neurouždegimą ir sutrikdė pelių epizodinę atmintį. Tai, pasak Blaylock, vyksta ir žmonėms, kuriems buvo atlikta ši injekcija, - jiems sutrinka atmintis.

"Smegenyse yra sukurta speciali priešuždegiminė sistema... ir tai, ką tai daro, yra visų uždegiminių reakcijų mažinimas, - aiškino Blaylockas. "Taigi, jie nustatė, kad po imunizacijos smaigalio baltymu išsivysto šios imuninės reakcijos į smaigalio baltymą, tik į tą fragmentą, ir tiems gyvūnams sutriko epizodinė atmintis. Antroji injekcija visada būna blogesnė."

Kitas mitochondrijų poveikio tyrimas parodė, kad smaigalio baltymas padidino mikroglijos mitochondrijų aktyvumą, todėl susidarė itin didelis reaktyvių deguonies ir reaktyvių azoto rūšių kiekis. Dėl to mikroglijos tampa destruktyvesnės nei įprastai.

Darbe padaryta išvada, kad ląstelėje 64 proc. padaugėjo pagrindinio uždegimo komponento (inflamazomos). Taip pat paaiškėjo, kad smaigų baltymas pablogino smegenų gebėjimą toleruoti uždegimą ir labai sustiprino smegenų citokinų audrą.

Dr. Robertas Malone'as (Robert Malone), mRNA technologijos išradėjas, toliau pateiktame vaizdo įraše pasakoja apie blogiausią COVID-19 vakcinų šalutinį poveikį.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
27.08.2018 laikas 07:32 Receptai Liaudiški patarimai strazdanų gydymui
Strazdanos liaudies medicinoje, Strazdanos, receptai nuo strazdanų, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

01.09.2019 laikas 13:33 Receptai Nuostabūs sekmadienio pusryčiai - sotūs paplotėliai!

Lengvi ir skanūs! Dubenyje sumaišykite visus sausus produktus: cukrų, druską, miltus ir sodą. Atskirai suplakite kiaušinį su pienu mikseriu ir augaliniu aliejumi iki purių putų. Mišinio kiekis turėtų padidėti.

...

Skaityti daugiau

18.09.2018 laikas 08:00 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo gripo
Gripas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo gripo, gripas, gripo gydymas, gripo receptai, vaistažolės gripui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis u...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.01.2025 laikas 22:10 Astrofizikai mano, kad Žemė paėmė Mėnulį iš kitos planetos
Tradiciškai manoma, kad Mėnulis atsirado po didelio susidūrimo su Žeme, tačiau naujas tyrimas, atliktas Pensilvanijos universiteto mokslininkų, siūlo alternatyvų požiūrį. Jie teigia, kad Mėnulis galėjo kilti iš kitos Saulės sistemos vietos ir vėliau ...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 21:55 Gyvenamos planetos galėjo atsirasti anksčiau nei galaktikos, mano mokslininkai
Ilgą laiką astronomai buvo įsitikinę, kad galaktikos atsirado prieš formuojantis planetoms. Tačiau naujausi tyrimai, vadovaujami Danielio Valeno iš Portsmuto universiteto, atskleidžia, kad gyvybės galimybės galėjo egzistuoti ankstyvosios Visatos stad...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 07:29 Dukra ištekėjo už vyro, kuris ją tempia žemyn ir manipuliuoja ja, kaip jam patinka
Jaunos šeimos gyvenimas su tėvais gali atrodyti kaip patogus sprendimas, tačiau tai dažnai atneša nesusipratimų ir įtampų. Šiame straipsnyje nagrinėsime iššūkius, su kuriais susiduria poros, kai tėvai nori padėti, o jaunųjų šeimos nariai nesuvokia, k...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:40 Mano vyro tėvai nenorėjo mums padėti įsigyti butą, tačiau patys nusipirko naują automobilį

Šeimos dinamikos dažnai yra sudėtingos, ypač kai kalbama apie finansinę paramą. Mano vyro tėvai, nors ir gyvenantys gerai, atsisako padėti mums nusipirkti nuosavą būstą. Tai sukėlė daug klausimų ir iššūkių mūsų santykiuose. Šiame straipsnyje pasid...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:14 Senovės kinų horoskopas: stichijų įtaka jūsų charakteriui
Senovės kinų horoskopas, pasiremiantis penkiomis stichijomis – ugnimi, vandeniu, žeme, medžiu ir metalas – siūlo unikalų požiūrį į asmenybės bruožus ir likimo iššūkius. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip gimimo metų paskutinis skaičius gali atskleist...

Skaityti daugiau