Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Balandžio » 5

Po to, kai leido ketvirtąją injekciją, FDA paskelbė, kad penktoji COVID-19 dozė gali būti reikalinga iki rudens

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Praėjus vos kelioms valandoms po to, kai Maisto ir vaistų administracija (FDA) leido atlikti ketvirtą vakcinos Moderna ir Pfizer Wuhan koronaviruso (COVID-19) injekciją, agentūros interneto svetainėje rašoma, kad iki rudens gali prireikti penktos injekcijos.

Dr. Piteris Marksas (Peter Marks), šias vakcinas reguliuojančio FDA centro vadovas, per pokalbį žurnalistams sakė, kad rudenį gali prireikti papildomo stiprinamojo skiepo, taip pat gali prireikti bendresnės stiprinimo kampanijos, ypač jei reikės pereiti prie kitokio varianto aprėpties.

Neseniai paskelbtas skubaus naudojimo leidimas ketvirtą kartą skiepyti 50 metų ir vyresnius amerikiečius bei vaikus iki 12 metų, kurių imuninė sistema nusilpusi. Šie "Pfizer" ir "Moderna" papildomi skiepai skirti būtent 2021 m. pradžioje cirkuliavusiems štamams, tačiau nuo to laiko Jungtinėse Valstijose atsirado ir ėmė dominuoti keli štamai.

Bendrovės "Moderna" ir "Pfizer" netestuoja vakcinų formulių, specialiai nukreiptų prieš omikronus. Jungtinės Karalystės Nacionalinis statistikos biuras anksčiau yra pažymėjęs, kad rizika pakartotinai užsikrėsti omikrono atmaina yra maždaug 10 kartų didesnė, palyginti su delta atmaina.

Marksas sakė, kad bus pereita prie vakcinos, kuri būtų nukreipta arba prieš vieną iš variantų, arba prieš ką nors kita, tačiau tai dar bus svarstoma. Tačiau jis teigė, kad gali būti, jog žmonėms reikės dar vienos vakcinos.

Taip pat buvo pasakyta, kad FDA leido naudoti pasenusius stiprinamuosius preparatus, nes priežiūros institucijos manė, kad tai gali išgelbėti gyvybes, ir todėl, kad gali prireikti dar kelių mėnesių, kol bus išsiaiškinta, ar konkrečiai omikronui skirtas stiprinamasis preparatas veikia. Be to, iš tikrųjų dar neaišku, koks bus optimalus stiprintuvas, teigia Marksas. (Susiję straipsniai: NEEDLES FOREVER: Jungtinės Karalystės Nacionalinė sveikatos priežiūros tarnyba pradeda penktąjį COVID skiepą)

Klausimas dėl didesnio skiepų skaičiaus bus svarstomas balandžio 6 d. FDA ekspertų patariamajame komitete.

Kai kurie išreiškė susirūpinimą dėl pakartotinio COVID-19 vakcinų švirkštimo žmonėms, iš dalies dėl to, kad pagrindinės vakcinos buvo sukurtos naudojant mRNA technologiją, kuri niekada nebuvo patvirtinta iki pandemijos panaudojimo. Kita vertus, kiti mano, kad vakcinas geriau vartoti rečiau, nors daugybė tyrimų parodė, kad vakcinų veiksmingumas sumažėja per kelis mėnesius.

Pakartotinis skiepijimas gali kelti problemų dėl imuninio atsako

Jei pakartotinai bus skiriamos stiprinamosios vakcinos, gali kilti problemų dėl imuninio atsako.

Europos vaistų agentūros vakcinų strategijos vadovas Marco Cavaleri (Marco Cavaleri) teigė, kad paskiepytų asmenų imuninis atsakas gali būti ne toks geras, kokio norėtų valdžios institucijos, todėl žmonės turėtų būti atsargūs ir neperkrauti savo imuninės sistemos pakartotine imunizacija.

Dr. Robertas Malone'as (Robert Malone), prisidėjęs prie mRNA technologijos, taip pat teigė, kad jo apžvelgtuose tyrimuose įrodyta, jog vakcinos sukelia imuniteto slopinimą, kai natūrali organizmo imuninė sistema susilpnėja prieš įvairias infekcijas ir ligas. "Tai yra rizika, susijusi su šia pakartotinio stiprinimo strategija", - sakė jis.

Kai jam buvo pateiktos Markso pastabos, jis teigė, kad jos nepagrįstos ir yra gryna spekuliacija. "Tai į ateitį nukreiptas pareiškimas. Nėra jokio mokslinio pagrindo jį vertinti. Ir, mano nuomone, FDA nederėtų taip spekuliuoti". (Susiję: Baltieji rūmai siekia didesnio finansavimo COVID vakcinos stiprintuvams, tačiau respublikonai sako NE).

PSO tikisi, kad COVID-19 laikui bėgant bus mažiau pavojinga

Pasaulio sveikatos organizacija tikisi, kad COVID-19 laikui bėgant bus ne tokia sunki, o ataskaitoje nurodoma, kaip šalys turėtų reaguoti blogiausiu, geriausiu ir vidutiniu pandemijos atveju.

PSO generalinis direktorius Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas (Tedros Adhanom Ghebreyesus) spaudos konferencijoje sakė: "Remiantis tuo, ką žinome dabar, labiausiai tikėtinas scenarijus yra toks: COVID-19 virusas toliau vystosi, tačiau jo sukeliamos ligos sunkumas laikui bėgant mažėja, nes imunitetas didėja dėl skiepų ir infekcijos."

Omikrono varianto atsiradimas žmonėms suteikė daugiau optimizmo, kad COVID virusas evoliucionuoja į labiau užkrečiamą, bet mažiau pavojingą ligą, tačiau taip ne visada būna virusų evoliucijos atveju.

Vis dėlto COVID-19 imunitetas, nesvarbu, ar įgytas natūraliai, ar skiepijant, laikui bėgant silpnėja ir žmonės yra labiau linkę pakartotinai užsikrėsti - omicron variantas evoliucionavo taip, kad geriau išvengė imuniteto, o pakartotinio užsikrėtimo dažnis, palyginti su kitais variantais, yra didesnis.

Sekite Vaccines.news, kad sužinotumėte daugiau naujienų apie COVID-19 vakcinas ir įgaliojimus.

Daugiau informacijos apie COVID-19 vakcinų keliamus pavojus žiūrėkite toliau pateiktame vaizdo įraše.

Šaltiniai:

ZeroHedge.com

NewScientist.com

Brighteon.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau