Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2023 » Gegužės » 26

Katė pagal Zodiaką

Priskaičiuojama daugiau kaip 40 kačių veislių. Renkantis augintinį atsižvelgiama į išvaizdą, charakterį, niekuo nepaaiškinamas simpatijas… Galbūt reikėtų paisyti ir savo Zodiako ženklo?

Katė pagal Zodiaką

Avinas – Bengalijos katė 

Ugningo charakterio Avinui puikiausiai tinka į leopardą panaši Bengalijos katė. Atletiškas gyvūnas primena laukinį padarą, tačiau įsitaisęs saulėkaitoje gali būti meilus ir tingus. Šio ženklo atstovai mėgsta nuotykius ir naujoves, todėl patiks augintinis, kuris kitoks nei visi. Avinas šalia savęs norėtų draugo, kuriuo žavisi aplinkiniai. Egzotiškos išvaizdos katė moka padaryti įspūdį. Ji puikiai prisiderina prie prabangaus namų interjero. Kita vertus, šeimininkui aktualu, kad gyvūnas nekeltų daug rūpesčių, o priežiūra neatimtų daug brangaus laiko. Avinai – žmonės, kurie pasitiki savimi ir vertina nepriklausomybę, todėl gerai sugyvena su panašaus būdo katėmis. Abu gerbs vienas kito ribas ir neįkyrės.

Jautis – škotų nulėpausė

Šio ženklo atstovai – užsispyrę konservatoriai, vertinantys komfortą ir dievinantys gyvenimo malonumus. Škotų nulėpausė katė atitinka visus lūkesčius. Gyvūnas ramaus būdo, juda lengvai ir elegantiškai, nedaužo suvenyrų ir vazų. Nulėpausė nėra tingi sofos katė. Likusi viena namuose puikiai tveria vienatvę, tačiau grįžus šeimininkui neatsisako pažaisti. Tai katės, kurios mėgsta bendrauti, todėl lydi žmogų iš kambario į kambarį. Jaučiui reikia fizinio kontakto, kuris nuramina ir atpalaiduoja. Minkštas pliušinis meškiukas ant kelių, meilus ir žavingas snukutis, garsus ir vibruojantis murkimas – kaip tik tai, ko trokšta šeimininkas, po dienos darbų virtęs nervų kamuoliu. Jaučio namai – jauki ramybės oazė, o škotų nulėpausė atlieka terapinio gyvūno vaidmenį.

Dvyniai – Kornvalio reksas

Dvyniai garsėja nepastovumu. Aplinkiniams susidaro įspūdis, kad viduje gyvena du skirtingi žmonės. Ženklo atstovus atspindi egzotiškos išvaizdos katė liaunu kūnu ir didelėmis stačiomis ausimis. Šiai irgi būdingas dvilypis charakteris. Tai katė, turinti šuniškų bruožų. Kornvalio reksas – aktyvus, žaismingas, smalsus. Išraiškingai reiškia emocijas ir dažnai miauksi. Katė, kaip šuo, atneša numestus daiktus, todėl galima dresuoti. Taip pat yra intelektuali, jaučia savo vertę, nemėgsta grubaus elgesio. Tiek Dvyniams, tiek Kornvalio reksui būdinga ekspresija ir spontaniškumas. Jei po vienu stogu gyvena katė ir žmogus, kiekvienas su skirtingomis asmenybės pusėmis, jiems labai įdomu bendrauti.

Vėžys – skudurinukė

Jautrios sielos Vėžiui reikia panašios draugės – trapios, švelnios, meilios. Namisėdai šeimininkui patariama ieškoti augintinio, kuris nesiverš pro duris bėgti į lauką. Skudurinukė – pasitikėjimo ir atsidavimo išraiška. Ji tokia nuolanki, kad paimta ant rankų suglemba lyg medžiaginė lėlė. Dievina tiek aktyvius žaidimus, tiek ramius pasisėjimus ant sofos. Labai kantri, atsargi ir neagresyvi. Neišranki, nekaprizinga, todėl šeimininkui nereikia sukti galvos norint įpiršti ėdalą ar žaislą. Vėžys ne iš karto atveria širdį, tačiau skudurinukė mokės palenkti į savo pusę. Susidraugavę gali tapti puikiu tandemu, supras vienas kitą iš žvilgsnio.

Liūtas – Meino meškėnas

Liūtas mėgsta būti dėmesio centre, šildo kaip saulė. Be to, moka mylėti, apdovanoti ir lepinti. Trokšta didingo, impozantiško augintinio, kad į namus atėję svečiai sušuktų „Oho!“. Reikia savęs verto draugo – ne šiaip sau kačiuko, o liūto, kuris priverstų gerbti ir neleistų užlipti ant galvos. Ugnies globotiniai gali būti įnoringi. Jiems nuobodu, jei augintinis nemeta iššūkių. Meino meškėnas – didžiausia ir stambiausia kačių veislė, dėl ilgo kailio ir ausų su šepetukais primena laukinę lūšį. Tai adekvatus konkurentas Liūtui. Abu jaučia savo jėgą ir protą, todėl gali pagarbiai sugyventi po vienu stogu. Meino meškėnas – viena iš tų veislių, kurios nekelia daug triukšmo dėl nieko ir elgiasi lyg šunys, pavyzdžiui, nemėgsta laipioti ir laksto ant žemės.

Mergelė – persų katė

Perfekcionistės tiek darbe, tiek santykiuose, o namuose mėgsta organizuotą tvarką. Bet kokie nesuplanuoti dalykai bei staigmenos išmuša iš pusiausvyros. Tokiems žmonėms tinka panašaus būdo augintinis. Persų katė – rami, melancholiška ir tingi. Mėgsta pastovumą ir dėsningumus. Griežta, disciplinuota Mergelė gali suteikti augintiniui komfortišką gyvenimą. Yra tik keli veislės minusai. Ilgaplaukis augintinis šeriasi, todėl visur palieka plaukų. O Mergelė mėgsta tvarkytis. Katė įsirango miegoti neįprastose vietose, pavyzdžiui, ant kompiuterio klaviatūros. O Mergelė yra darboholikė. Tai tobula žmogaus ir katės sąjunga, kurioje gyvūnas užtikrins, kad šeimininkas turėtų, ką veikti.

Svarstyklės – Siamo katė

Ilgai svarsto ir negali apsispręsti, todėl augintinio įsigijimas – ne malonus, o varginantis procesas. Astrologai siūlo pasidomėti Siamo katėmis. Tai egzotiškos rytietiškos išvaizdos gyvūnai, gražiu dūminio atspalvio kailiu ir mėlynomis akimis. Grakščios katės elgiasi kaip išpaikintos panelės, garsėja ūmiu, cholerišku būdu ir polinkiu kerštauti. Supykęs augintinis suliepsnoja kaip degtukas, tačiau greitai nusiramina. Katė tarsi įkvepia šeimininkui ryžtis sprendimams, išjudina iš samprotavimų ir skatina veikti nelaukiant. O Svarstyklės gali harmonizuoti karštą kačių charakterį. Išlošia abi pusės. Verta pažymėti, kad, nepaisant temperamento, šios veislės atstovės mėgsta bendrauti, sekioja iš paskos ir daug plepa (miauksi).

Skorpionas – Bombėjaus katė

Kraštutinumų mėgėjai linkę fantazuoti ir įgyvendinti beprotiškas idėjas. Jei žmogus renkasi katę, pirks tokią, kokios niekas neturi. Mistiška ir mažai žinoma, legendomis apipinta Bombėjaus katė leis pasijusti išskirtiniams. Juodas it smala kailis ir išraiškingos gintarinės akys pavergs iš pirmo žvilgsnio. O Skorpionai mėgsta paslaptis. Kaip dauguma kačių, kilusių iš Azijos, augintinės daug ir garsiai kniaukia, todėl vadinamos giesmininkėmis. Dainuoja visur ir visada – kai nori ėsti, liūdna, šalta, nuobodu. Jos smalsios, protingos, aktyvios. Krečia išdaigas ir stebina išradingumu, pavyzdžiui, išmoksta atsidaryti duris, naudotis žmonių tualetu, išsitraukti žuvelę iš akvariumo. Bombėjaus katės nemėgsta vienatvės. Joms svarbu būti šeimos dalimi.

Šaulys – Amerikos trumpaplaukė

Šaulių dienos bėga lyg nesibaigiančios linksmybės. Jiems tinka Amerikos trumpaplaukės katės, suteikiančioms namams džiaugsmo ir juoko. Augintinis nereiklus, draugiškas, atsipalaidavęs ir noriai bendrauja su žmonėmis. Toleruoja linksmybes ir triukšmą, todėl tinka visiems vakarėlių ir švenčių gerbėjams. Katės drąsios, nesislapsto, domisi svečiais, tačiau ne iš karto užmezga fizinį kontaktą su nepažįstamaisiais. Dėl puošnaus ir margo kailiuko veislės atstovės dažnai matomos reklamose. Garsenybės ir pramogų pasaulis – dar viena Šaulio silpnybė. Jei nepavyko išgarsėti, pasitenkins atpažįstama kate. Šauliai įvertins gyvūną, kuris atitinka jo būdą: kai linksma – šėlioja, kai liūdna – rymo prie lango.

Ožiaragis – servalas

Žemės ženklo atstovai atsakingai renkasi gyvūną. Jie jaučia tvirtą ryšį su gamta. Rekomenduojama pasidomėti viena rečiausių ir brangiausių pasaulyje veislių. Servalai – laukinės, iš Afrikos kilusios katės hibridas – išsaugojo daug protėvių instinktų. Jis nėra priklausomas nuo žmogaus, geba pasirūpinti savimi. Katė smalsi, greitai mokosi ir lengvai adaptuojasi prie pokyčių. Gamtoje servalai yra monogamai ir ištikimi antrajai pusei, o šeimoje stipriai prisiriša prie žmonių, laiko juos savo gauja. Bendruomenišku elgesiu servalas panašus į šunį. Sekioja šeimininką, kartu miega, klauso komandų. Besąlygiška meilė reikalinga Ožiaragiui kaip vaistas nuo pesimizmo ir liūdesio.

Vandenis – Kanados sfinksas

Tiems, kurie laužo tradicijas ir mąsto netradiciškai, reikia unikalaus ir nepakartojamo gyvūno. Vandeniai dažnai jaučiasi ne šios Žemės gyventojais, todėl patiks į mažus monstriukus panašūs sfinksai. Plika raukšlėta oda, didelės ausys ir išplėstos akys, storos letenėlės ir lieknas kūnas – sunku patikėti, kad gyvūnai priklauso kačių giminei. Vienus išvaizda gąsdina ir atstumia, kitus žavi ir įkvepia. Sfinksai tinka žmonėms, kurie plaukia prieš srovę ir nenori pritapti prie minios. Nestandartinė katės išvaizda primena Vandeniams juos pačius. Augintinis atsidėkoja meilumu ir ištikimybe. Dažnai šąla (neturi kailiuko), todėl nuolat glaustosi. Sfinksas aktyvus, mielai bendrauja ir žaidžia, charakteriu primena šunį.

Žuvys – rusų mėlynoji

Jautrioms ir gilioms asmenybėms, vertinančioms namuose harmoniją ir ramybę, patiks katės, kurios išmano elgesio etiketą. Rusų mėlynoji – taktiška, santūri, jautri, drovi. Nepakenčia triukšmo – svečių ir vakarėlių, todėl tinka introvertams. Prie svetimų žmonių elgiasi lyg baikšti stirna, tačiau likusi su šeimininku mėgsta padūkti ir pažaisti. Panašus dvilypumas būdingas Žuvų ženklo atstovams, kuriems viešumas kelia įtampą, o namai – tvirtovė akmeninėmis sienomis. Rusų mėlynoji pasiryžusi saugoti visas šeimininko paslaptis. Ištikimai lauks žmogaus, grįžtančio iš darbo, supratingai klausys jo monologo ir murkimu užliūliuos pavargusį kūną. Rusų mėlynoji duoda daug, nereikalaudama grąžos, bet niekada neatleidžia išdavystės.

Autorius Jurgita Ramanauskienė, priekavos.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.10.2023 laikas 23:20 Receptai | Patiekalai Skanus naminis vištienos troškinys
Nuo vištienos nuimkite odą, supjaustykite nedideliais gabalėliais, atskirkite mėsą nuo kaulų, sudėkite ją į puodą, pasūdykite, pagardinkite pipirais, naudokite bet kokius mėgstamus prieskonius. Puodą su mėsa apie 40 minučių padėki...

Skaityti daugiau

03.10.2023 laikas 08:23 Receptai | Patiekalai Paprastas mamos obuolių pyragas su grietinine tešla

Ganėtinai paprastas bei skanus pyragas; labiausiai čia tinka antaniniai obuoliai. Iš nurodyto kiekio iškepamas pyragas per visą didelę kepimo skardą. Jei norisi storesnio tešlos sluoksnio imame mažiau obuolių, tešlos plonai nek...

Skaityti daugiau

28.09.2023 laikas 10:19 Receptai | Patiekalai Traškūs avižiniai dribsniai su jogurtu ir keptais vaisiais
Itin skanus pasiūlymas Jūsų bene kiekvienos dienos pusryčiams - traškūs avižiniai dribsniais! Aš juos gaminu su šviežiais persikais ir abrikosais (tai mano kol kas labiausiai patikęs atrastas variantas), bet galite naudoti ir kons...

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
03.10.2023 laikas 22:42 Jei per lietų ar šaltį jus peršalote - skubios pagalbos receptas

Jums nebūtina iš karto griebtis tablečių. Yra natūralesnis ir skanesnis skubios pagalbos receptas jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

03.10.2023 laikas 10:20 Johno Kerry duktė įsakė vyriausybei iki 2030 m. masiškai eutanazuoti MILIJARDUS žmonių
Johno Kerio (John Kerry) dukra paragino pasaulio vyriausybes skubiai sustiprinti VŽV propagandą, kad visuomenės nariai būtų psichologiškai pasirengę stebėti milijardų žmonių mirtį, kurią pasaulinis elitas vykdys vykdydamas didįjį depopuliacijos vajų....

Skaityti daugiau

03.10.2023 laikas 09:04 Mirusių žmonių širdyse rastas mirtinas mRNA kiekis, rodo tyrimas
Naujame recenzuojamame tyrime nustatyta, kad mirusių žmonių, kurie mirė staiga sustojus širdžiai, širdyse aptinkamas mirtinai pavojingas mRNA kiekis.

Skaityti daugiau