Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Birželio » 1

5 santykių žlugimo priežastys

5 santykių žlugimo priežastys

Kai santykiai užsimezga, beveik visi tiki, kad jie bus amžini. Tačiau laikui bėgant santykiai įsitempia, darosi vis sunkiau susikalbėti, o sudėtingų situacijų nepavyksta išspręsti. 

Kodėl?

Priežasčių yra daug, tačiau svarbu jas išanalizuoti ir išmokti, kaip elgtis konflikto metu. Juk būtent konflikte pasireiškia partnerių nepasitenkinimas ir nepasitenkinimas.

Priežastis Nr. 1 - nesugebėjimas kalbėtis konflikto metu.

Konfliktas yra normalus reiškinys. Būtent per konfliktą pora suvokia, kad yra problemų, kurias reikia spręsti.

Tačiau dažniausiai žmonėms konfliktai asocijuojasi su skandalais, rėkimu ir pan.

Konflikto metu labai svarbu savęs paklausti:

- "Ar aš noriu išspręsti konfliktinę situaciją, ar man rūpi surasti kaltą?".

Atsakymai gali jus nuoširdžiai nustebinti!

Priežastis Nr. 2 - draudžiamo elgesio naudojimas.

Kritika. Nereikėtų gilintis į asmeniškumus ir nurodyti partnerio trūkumų. Juk dažniausiai jus erzina tam tikras veiksmas - pasikalbėkite apie tai!

Nepagarba. Demonstruojama sarkazmu, cinizmu, akių vartymu, įžeidinėjimais, tyčiojimusi ir netinkamu humoru. Pabandykite mintyse apsikeisti vietomis su partneriu. Esu tikras, kad tai nebus labai malonu.

Agresyvi gynyba. Visus žodžius nukreipkite kaip partnerio kaltę, aukos įvaizdį, agresiją ar nuolatinius skundus.

Sienų statymas. Tylėjimas, atsakinėjimas vienskiemeniais žodžiais arba grubumas.

Tokiu elgesiu siekiama tik sunaikinti.

Priežastis Nr. 3 - pasinėrimas į nervingumo būseną.

Tokios būsenos žmogus į bet kokią situaciją ar "grėsmę" reaguoja instinktyviu atsaku "mušk arba bėk". Tokiai reakcijai trūksta konstruktyvumo, bet kokie partnerio žodžiai ar veiksmai tokioje būsenoje vertinami neadekvačiai ir dažniausiai neigiamu kampu.

Priežastis Nr. 4 - partnerio atsisakymas susitaikyti.

Gana dažnai partnerio pastangos išspręsti konfliktą yra nuvertinamos arba išjuokiamos, kartais žaidžiamas žaidimas "nepakankamai stengiuosi". Toks elgesys tik didina atstumą ir ilgainiui partneris nustoja bandyti susitaikyti.

Priežastis Nr. 5 - viską prisiminkite!

Kai žmogui skauda, į galvą ateina visi įmanomi variantai. Ir dažniausiai iš prisiminimų iškyla dešimtmečius neprisimenami pamiršti dalykai. Ir užuot pradėję derėtis, partneriai skaudina vienas kitą, tuo metu apie jokį susitaikymą negali būti nė kalbos.

Viena iš svarbių gyvenimo užduočių - išmokti kurti ir stiprinti santykius. O pakeliui svarbu veiksmingai spręsti problemas ir sudėtingas situacijas.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
24.09.2023 laikas 16:12 Billas Clintonas ir popiežius Pranciškus ragina "skubiai mažinti gyventojų skaičių", kad būtų išgelbėta planeta
Billas Clintonas (Bill Clinton ) ir popiežius Pranciškus (Pope Francis) suvienijo jėgas ir paragino pasaulio lyderius siekti žmonių depopuliacijos kaip strategijos, kuri padėtų išgelbėti planetą nuo vadinamojo "visuotinio virimo" (global boiling)....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:56 Skaitmeninė valiuta - visiškos kontrolės priemonė (pokalbiai)
Neseniai Indijoje vykusiame G20 aukščiausiojo lygio susitikime grupės Finansinio stabilumo tarybos atstovas paskelbė, kad netrukus bus galima naudotis pasauline skaitmenine valiuta ir skaitmeniniais tapatybės dokumentais, ir pridūrė, kad Indijoje jie...

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 14:41 FAKTŲ PATIKRINIMAS: kai kuriose gripo vakcinose vis dar yra tiomersalio (gyvsidabrio), kuris yra "stiprus neurotoksinas"

Paplitęs klaidingas įsitikinimas, kad gyvsidabrio turinčios vakcinų sudedamosios dalies tiomersalio visiškai atsisakyta visose vakcinose. Tiesa ta, kad kai kuriose gripo vakcinose, įskaitant specialiai nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams skirtas vak...

Skaityti daugiau