Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Birželio » 5

Kaip bendrauti su žmogumi, kuris su jumis bjauriai pasielgė?

Kaip bendrauti su žmogumi, kuris su jumis bjauriai pasielgė?

Neverta viltis, kad žmogus pasikeis. Tas, kuris jums iškrėtė kiaulystę ar išdavė jus, bet kokiu atveju lieka pavojingas, net jei dabar elgiasi romiai ir demonstruoja jums savo draugiškumą.

Tas žmogus jau sykį parodė savo tikrąją esmę. Anksčiau ar vėliau tai pasikartos. Jis gali stengtis priartėti prie jūsų, rinkti informaciją apie jus ir laukti tinkamo momento, kada vėl galės jums įgelti.

Paprastai tokie žmonės veidmainiauja ir galbūt bjauriai apkalbinėja už akių. Toks tipas šalia jūsų gali žaisti dvigubą žaidimą: vaizduoti palankumą jums ir kenkti už nugaros.

Didelė tikimybė, kad bendravimas su tokiu žmogumi ilgą laiką išliks toksiškas, nes bus įtampa, išliks negeri prisiminimai. Jūs eikvosite daug energijos tik dėl to, kad galėtumėte būti šalia jo.

Kaip bendrauti su žmogumi, kuris jau sykį nuskriaudė jus?

Jeigu įmanoma su juo visai nekontaktuoti, reikia taip ir padaryti. Kam jums šalia reikalinga gyvatė, kuri gali bet kuriuo metu įgelti?! Kam laisva valia rizikuoti savimi?

Žinoma, pasaulyje pasitaiko visko. Kai kurie niekadėjai atgailauja, kai kurie pasikeičia. Bet tai tik labai reti pavieniai atvejai. Dauguma gyvena toliau savo įprastą gyvenimą ir veikia įprastais metodais.

Jūsų saugumas ir jūsų komfortas turi būti pirmoje vietoje.

Ką daryti, jeigu jūs esate priversti nenutraukti kontaktų?

Pavyzdžiui, jei kartu dirbate arba tas žmogus yra vienas iš jūsų artimųjų. Kaip su juo sąveikauti, jeigu niekaip neįmanoma išvengti situacijų, kai tenka būti drauge ir kurį laiką praleisti vienoje patalpoje? Patartina įsidėmėti tokias taisykles.

1. Minimalus bendravimas.

Jeigu yra galimybė nekontaktuoti, tai ja pasinaudokite. Niekada pirmieji į jį be būtino reikalo nesikreipkite.

2. Stenkitės į priekį numatyti visus šio žmogaus tolimesnius žingsnius.

Pagalvokite, kas naudinga jam šiame etape. Ar toliau jus kandžioti ir tokiu būdu nusilpninti? Tada reikia apgalvoti reagavimo taktiką, kad jūs dėl to nekentėtumėte.

Ar jis nori apsimesti geručiu ir vėl atgauti jūsų pasitikėjimą? Būkite atsargūs ir nesileiskite įtraukiami į spendžiamus spąstus.

3. Kalbėkite tik apie reikalą.

Be jokių nukrypimų apie asmeninius dalykus! Griežtai apie konkretų reikalą. Nepasitikėkite šiuo žmogumi ir nekurkite planų dėl artimesnio bendravimo.

4. Visiškai kontroliuokite situaciją.

Nepraraskite budrumo, nepasiduokite emocijoms. Kontakto metu vis paklauskite savęs: „Kodėl ir kam aš esu čia? Koks mano bendravimo su juo tikslas? Ar aš dabar užimu saugią padėtį?“

5. Pilkas akmuo

Nerodykite jokių emocijų: nei teigiamų, nei neigiamų. Būkite atsiriboję, nykūs. Nieko iš savo asmeninio gyvenimo nepasakokite tam žmogui, neatskleiskite savo jausmų ir emocijų. Nesidalykite jokiais planais. Trumpai tariant, neduokite jam naujų kabliukų, už kurių galėtų užsikabinti.

6. Atspindėkite šio žmogaus elgesį.

Situacijose, kai nelabai suprantate, kaip reikėtų elgtis, pavyzdžiui, kai kitas vaizduoja draugiškumą arba elgiasi pabrėžtinai formaliai, paprasčiausiai mėgdžiokite jį, atspindėkite kaip veidrodis. Anksčiau ar vėliau jis vis tiek išsiduos ir atskleis, ko nori iš jūsų.

7. Taip, kaip anksčiau, jau nebebus.

Nereikia tikėti, kad išdavystė ar padarytos kiaulystės lengvai užsimirš, kad žmogus pasikeis. Nesistenkite savęs įtikinti tuo, kuo patys nelabai tikite. Geriau susikoncentruokite į tai, kaip apsaugoti save nuo galimos šio asmens skriaudos jums.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
23.09.2023 laikas 20:42 Kaip keičiasi vyro reikalavimai moteriai, kai jis iš tiesų myli
Ar pastebėjote šiuos vyrų reikalavimus? Nuolat diskutuoja apie kažkokią tobulą porą. Įdomiausia tai, kad ji ne visada net egzistuoja. Ypač jei jie aptarinėja ne tik išvaizdą, bet ir charakterį. Moterys, būkime atviri, taip pat yra nuodėmingos....

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:23 Po kokių žmogaus frazių suprantu, kad jis yra tingus ir silpnas
Mūsų frazės visada buvo ir bus atspindys to, kas vyksta mūsų viduje. Jei žmogus yra stiprus ir drąsus, jo kalba skirsis nuo, pavyzdžiui, tinginio ir silpno žmogaus. Labai svarbu išmokti atskirti šiuos dalykus žmonių kalboje. Juk taip iš karto suprasi...

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:06 Kaip suprasti iš vyro, ar jūs jam esate mėgstamiausia moteris, ar jis tiesiog prie jūsų pripratęs?
Vyras gali gyventi su moterimi dėl įvairių priežasčių. Iš pradžių taip, meilė ir trauka dažnai vaidina svarbų vaidmenį. Tačiau bėga metai. Ir nebėra taip, kad vyras gyvena su moterimi tik todėl, kad ją nuoširdžiai myli. Galbūt jis tiesiog prie jos pr...

Skaityti daugiau