Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Birželio » 5

Kurių Zodiako ženklų merginos renkasi blogus vaikinus?

Kurių Zodiako ženklų merginos renkasi blogus vaikinus

Dažnai galima išgirsti, kad jaunoms merginoms patinka blogi vaikinai, kad jos pasiruošusios su jais leisti laiką, kurti santykius. Visa tai, žinoma, yra tiesa.

Tačiau nepamirškite, kad blogais vaikinais domisi tik paauglės ir kai kurios studentės. Subrendusioms, išsilavinusioms ir gyvenimo patirties įgijusioms merginoms tokio tipo vyrai nustoja jai daryti įspūdį.

AVINAS

(03 21–04 20)

Su gerais vaikinais merginoms, gimusioms po šiuo Zodiako ženklu, tiesiog nuobodu. Avinas nori, kad viskas aplink jį virtų, kad santykiuose būtų daug aistros. Visa tai leidžia šio ženklo merginoms mėgautis gyvenimu.

Su blogais vaikinais neįmanoma užmegzti tvirtų ilgalaikių santykių, todėl ryšys tikrai nutrūks. Tačiau Avino ženklo mergina yra rami dėl išsiskyrimo.

Ji nesijaudina, nesinervina, tiesiog gyvena toliau, laukdama, kol sutiks kitą kandidatą į partnerius.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šio Zodiako ženklo merginos pasižymi aukštu intelektu, tačiau tai joms netrukdo bendrauti su blogais vaikinais, turėti su jais reikalų. Dvyniams nerūpi, kaip susiklostys jų gyvenimas ateityje.

Šio ženklo merginas domina tik dabartis, kaip dabar klostysis aplinkybės. Dvyniams svarbu pasisemti ryškių emocijų, kad galėtų mėgautis akimirka.

Ir šios merginos gali tai padaryti būdamos šalia blogų vaikinų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šios jaunos damos išsiskiria užsispyrimu, noru bet kokia kaina pasiekti tai, ko nori. Santykiuose Skorpiono ženklo merginai svarbu būti lygiavertei su partneriu, puikiai suprasti vienam kitą.

Skorpiono ženklo mergina gali rasti abipusį supratimą su žmogumi, kuris turi tokias pačias savybes kaip ir ji pati. O piktadariams būdingas užsispyrimas, atkaklumas ir tikslingumas.

Todėl šio Zodiako ženklo merginos mieliau prasideda su tokiais vyrais.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulio ženklo merginai nebus sunku sužavėti vyrą, padaryti jam stiprų įspūdį savo charizma, žavesiu. Šios merginos turi visas galimybes užmegzti romaną su rimtu jaunuoliu.

Tačiau jos to vengia. Joms nereikia ilgalaikių, rimtų santykių. Šio Zodiako ženklo merginos nori išlikti laisvos, nepriklausomos, nesuvaržytos. Joms patinka trumpalaikiai romanai, kurie neprimeta jokių įsipareigojimų. O tokie romanai galimi tik su blogais vaikinais.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Maištinga dvasia būdinga kiekvienai šio Zodiako ženklo atstovei. Vandenio merginai svarbu, kad partneris galėtų ją šokiruoti, iškrėsti tai, ko niekas nesitiki.

Blogi vaikinai tai sugeba. Šio ženklo merginos bus šalia smurtautojo, žavėsis juo. Galiausiai Vandenio mergina įsimylės jį. Jei santykiai nutrūks staiga, ji kentės, pyks, nervinsis dėl išsiskyrimo.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
28.09.2023 laikas 10:19 Receptai | Patiekalai Traškūs avižiniai dribsniai su jogurtu ir keptais vaisiais
Itin skanus pasiūlymas Jūsų bene kiekvienos dienos pusryčiams - traškūs avižiniai dribsniais! Aš juos gaminu su šviežiais persikais ir abrikosais (tai mano kol kas labiausiai patikęs atrastas variantas), bet galite naudoti ir kons...

Skaityti daugiau

28.09.2023 laikas 09:29 Receptai | Patiekalai Paprasti virti varškėčiai su krakmolu, be miltų ir be kiaušinių
Be kiaušinių ir be miltų, gali būti virti arba kepti… Paprasti, bet tuo pačiu fantastiški tobuli, jeigu mėgstate varškėčius tai šiuos su krakmolu privalu išmėginti. Gaunasi jie tikrai labai ir nuostabūs. O jiems reikia vos 4 ingre...

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
30.09.2023 laikas 19:48 Žmonės juodais drabužiais su NSO kamuoliu buvo užfiksuoti durų kamera
NSO tyrimų organizacija MUFON įsigijo durų skambučio kameros įrašą, kuriame užfiksuoti asmenys, kurie, kaip manoma, yra vyrai juodais drabužiais, lydimi NSO.

Skaityti daugiau

30.09.2023 laikas 19:29 Paslaptingas į šulinį įkritusios moters dingimas

Meksikoje įvyko labai keistas atvejis, kai žmonės išgirdo iš šulinio sklindantį moters šauksmą, tačiau gelbėtojai ten nieko nerado. Dabar jie įtaria, kad tai buvo vaiduoklis.

Skaityti daugiau

29.09.2023 laikas 22:01 Kodėl Dievas suveda jus su tam tikrais žmonėmis, o vėliau juos paleidžia
Ar sutinkate, kad kartais labai sudėtinga paaiškinti, kodėl puoselėjate tam tikrus jausmus kitam žmogui? Kodėl būnant su vienais žmonėmis kažkas „spragteli“, kodėl staiga pajuntame ryšį su nepažįstamu žmogumi? Atrodo, kad Dievas pats suveda mus su ta...

Skaityti daugiau