- 23.07.2023
- 0.0 Reitingas
- 599 Peržiūros
- Komentarai
Amerikos vėžio draugija (ACS) įspėjo, kad vėžiu sergančių pacientų gydymas kenkia planetai, nes daugelio procedūrų "anglies dvideginio pėdsakas" yra per didelis.
Nuo 2020 m. visas pasaulio elitas pradėjo propaguoti idėją, kad vėžio gydymas daro didelį "poveikį klimatui".
2020 m. gegužės 18 d. CA: A Cancer Journal for Clinicians, ACS žurnalas, paskelbė gąsdinantį "mokslinį" straipsnį, kuriame perspėjama, kad vėžio gydymas prisideda prie "žmogaus sukelto globalinio atšilimo".
Slaynews.com praneša: Per kiek daugiau nei trejus metus nuo šio tyrimo paskelbimo šie teiginiai vis dažnėjo.
Tačiau dabar Jungtinėse Valstijose jaučiamas paslaptingas vėžio gydymui skirtų vaistų trūkumas.
ACS 2020 m. duomenimis, "anglies pėdsakas vėžio gydymui" tapo per didelis.
ACS teigia, kad bandymas atsikratyti pacientų ligos kelia grėsmę paspartinti tariamai žmogaus sukeltą "klimato kaitą".
Dabar, 2023 m., arba iš anksto, arba specialiai, paslaptingai trūksta įprastinių vaistų pagrindu sukurtų priemonių, kurias vėžio gydytojai naudoja pacientams gydyti.
Prieš atsirandant trūkumui, kai kurie vėžio gydytojai taip pat skundėsi, kad gydymas kenkia aplinkai.
Ar visa tai tėra vienas didelis keistas sutapimas, o gal visą laiką buvo planuojama kaltinti šiuolaikinę mediciną dėl planetos atšilimo ir tuo pat metu palaipsniui atsisakyti vėžio gydymo, prisidengiant tuo, kad nebeužtenka vaistų nuo vėžio visiems gydyti?
Marcas Morano (Marc Morano) iš "Climate Depot" pasisakė šiuo klausimu, pažymėdamas, kad, švelniai tariant, tikrai keista, jog tokie dalykai kaip anestezija ir vaistai nuo vėžio staiga atsidūrė "globalinio atšilimo" minios taikiklyje, kurį norima panaikinti.
Kalbant apie anestetikus, jie atvirai bando uždrausti tam tikras jų rūšis, kurios neva daro didžiausią poveikį klimatui, o kalbant apie vaistus nuo vėžio, staiga paaiškėjo, kad į vėžio klinikas jų patenka nepakankamai.
Žurnale "Lancet" neseniai buvo paskelbta studija apie vaistų nuo vėžio trūkumą ir jo poveikį vėžio gydymui.
Ypač trūksta chemoterapinių vaistų Jungtinėse Valstijose, jų trūkumas pasiekė trijų dešimtmečių minimumą.
Dabar jų trūksta tiek, kad ekspertai situaciją vadina "krizės tašku".
Dabar net 100 000 pacientų nebegali gauti chemoterapijos vaistų taip, kaip anksčiau.
Tokios korporacinės žiniasklaidos priemonės kaip "Politico" ir "PBS News" įspėja, kad tiek gydytojams, tiek pacientams vis dažniau tenka sunkiai rinktis, ką daryti kaip alternatyvą.
Visoje šalyje ligoninėse ir vėžio centruose trūksta dviejų pagrindinių injekcinių vaistų nuo vėžio: karboplatinos ir cisplatinos.
Tuo tarpu "Politico" kaip tik švenčia šį trūkumą, skelbdama tokias antraštes: "Ar ligoninės gali tapti kovos su klimato kaita mašinomis? Amerikos sveikatos priežiūros ekologizavimas".
Kadangi žodis "žalias" paprastai reiškia antihumaniškas, galime tik numanyti, kad sveikatos priežiūros "ekologizavimas" reiškia, jog pacientai turės vis mažiau gydymo galimybių.
Todėl vis daugiau jų mirs, o tai dar labiau "apželdins" planetą, nes liks mažiau gyvų žmonių.
Be to, vyksta ir galios pasikeitimas, nes JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) leido importuoti vaistus nuo vėžio iš komunistinės Kinijos, kuri vis dažniau gamina vaistus Amerikai.
Kitaip tariant, dar viena Amerikos pramonės šaka perduodama vienai didžiausių šalies politinių priešių.
Atrodo, kad visa tai daroma siekiant dar labiau susilpninti Amerikos ekonominę padėtį ir sustiprinti komunistinės Kinijos ekonominę padėtį.
Ir visa tai daroma prisidengiant "kova su žmogaus sukelta klimato kaita".
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau