Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Rugpjūčio » 1

Įniršis, kai "Costa" reklamoje naudoja "translyčio vyro" su mastektomijos randais karikatūrinį atvaizdą

Pasigirdo raginimų #BoycottCostaCoffee

Įniršis, kai "Costa" reklamoje naudoja "translyčio vyro"

Kavinė "Costa Coffee" susidūrė su didžiuliu pasipriešinimu po to, kai panaudojo "translyčio vyro" su mastektomijos randais karikatūrinį atvaizdą.

Didžiausias Jungtinės Karalystės kavinių tinklas buvo apkaltintas "sudėtingos ir pavojingos operacijos" sureikšminimu po to, kai šį atvaizdą panaudojo furgonui uždengti. Žiniasklaidoje taip pat plinta #BoycottCostaCoffee.

Kosta" teigė, kad šis atvaizdas buvo platesnės freskos, sukurtos siekiant pagerbti įvairovę ir įtrauktį, dalis.

Apie tai praneša "Mail Online": atvaizdas, vaizduojantis androginiškos išvaizdos personažą, dėvintį ilgus šortus su randais po kiekvienu speneliu, yra paimtas iš sieninės tapybos, kurią tinklas sukūrė praėjusiais metais Braitono ir Hovos pasididžiavimo šventei.

Šio atvaizdo naudojimą ant mobiliojo kavos furgono, naudojamo renginiuose visoje šalyje, pasmerkė feministinių kampanijų aktyvistai ir žmonės, kuriems dėl vėžio buvo pašalintos krūtys.

Vaikų apsaugos kampanijos grupės "Saugių mokyklų aljansas" atstovė Tanya Carter sakė: "Beveik neįtikėtina, kad "Costa" pasielgė taip įžūliai ir neatsakingai ir panaudojo šį atvaizdą.

Vadovai aiškiai nesuvokia, kokią žinutę tai perduoda, kad sveikų moterų krūtų negrįžtama operacija yra sveikintina. Ar tikrai taip galima parduoti kavą?

Feministė rašytoja Julie Bindel, susirūpinusi dėl transaktyvizmo poveikio "pažeidžiamoms" mergaitėms ir jaunoms moterims, sakė: "Prisimenu istorijas, kai 2018 m. iš "Costa" parduotuvės buvo išvaryta moteris, nes nepastebimai maitino krūtimi.

Ar mums neleidžiama maitinti krūtimi, bet leidžiama švęsti moters, kuriai pašalintos krūtys dėl socialinio užkrato ir tuštybės? Tai absoliučiai beprotiška.

Baisiausia, kad mastektomijos randai yra laikomi garbės ženklu, šaunumu.

M. Bindel sakė, kad ji baiminasi, jog krūtų šalinimo propagavimas yra nukreiptas prieš jaunas moteris, nepatenkintas savo kūnu, kurios nesitapatina su vyraujančiu moteriškumu.

Ji sakė: "Prisimenu, kokia buvau paauglė, kaip man nepatiko mano krūtys. Jei būčiau galėjusi jų atsikratyti, būčiau pasirinkusi šį kelią.

"Ši pavojinga ideologija, kad savo kūną galima keisti ir derinti atliekant sudėtingas ir pavojingas operacijas, yra siaubinga.

Anksčiau mus gąsdino sveikų kūno dalių pjaustymas. Turime pareigą rūpintis tais jaunais žmonėmis, dažnai jaunesniais nei 18 metų, kurie teisiškai yra vaikai.

Noriu, kad chirurgai, mokslininkai, tie, kurie propaguoja sveikų krūtų šalinimą ir pelnosi iš jo, būtų pripažinti nusikaltėliais.

Stephanie Davies-Arai, organizacijos "Transgender Trend", kuri vykdo kampaniją prieš tai, kad vis daugiau vaikų būtų siunčiami į klinikas dėl lyties disforijos gydymo, įkūrėja ir direktorė, sakė, kad, jos nuomone, "paauglės mergaitės yra karikatūros taikinys".

Ji teigė: "Ji prisidengia "Pride" vėliava, yra įtraukianti ir švenčianti įvairovę, tačiau iš tikrųjų skatina vaikus manyti, kad jiems reikia atlikti nereikalingą medicininį gydymą, kuris paveiks juos visą likusį gyvenimą.

Įmonės, kurios nori sudominti jaunimą, taip pat kaip ir translyčių lobistų grupės, translytiškumą pristato kaip šaunų dalyką.

"Vaikams tai primetama taip, tarsi didelė operacija būtų tas pats, kas drabužių keitimas".

PS: Teko pažiūrėti, ar Lietuvoje parduodamos šios firmos produkcija, pasirodo taip, todėl, manau žinote ką daryti, ir ką jūs pariamete?

"Costa" reklamoje naudoja "translyčio vyro" su mastektomijos randais

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
28.11.2023 laikas 09:15 Receptai | Patiekalai Obuolių traškučiai su cinamonu: kaip paruošti paprastą ir sveiką patiekalą namuose
Vieną sveikiausių užkandžių - obuolių traškučius - iš tiesų labai lengva pasigaminti patiems. Jums tereikia obuolių, cinamono, cukraus ir orkaitės.

Skaityti daugiau

10.11.2023 laikas 22:54 Receptai | Patiekalai Ir nereikia jokio pyrago. Trupininis pyragas arbatai
Lengvas ir labai skanus kepinys "kiekvienai dienai". Greitai, paprastai ir be rūpesčių. Į dubenį sudėkite šviežias mėlynes ar kitas uogas. Suberkite cukrų ir išmaišykite.

Skaityti daugiau

09.11.2023 laikas 22:35 Receptai | Patiekalai Iš stiklinės kefyro - visas kalnas skanumo. Sluoksniukai su įdaru
Parduotuvėje jų nerasite, bet juos lengva pasigaminti. Sluoksniukai su įdaru "Legendiniai".

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.11.2023 laikas 21:07 Tavo gimimo valanda – tavo likimas

Jei esi lankęsis pas profesionalų būrėją ar tau buvo sudarinėjamas asmeninis horoskopas, tikriausiai buvai paprašytas nurodyti savo gimimo datą minučių tikslumu. Kodėl ji yra tokia svarbi?

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:06 Pasakėčia apie tai, kaip nekurti sau problemų

Kartą nutiko taip, kad po vestuvių vienai merginai vis tekdavo klausyti nepagrįstų uošvės priekaištų. Visiškai praradusi viltį, ji nusprendė ja atsikratyti. Mergina nuėjo pas tėvo draugą -žolininką ir pasiskundė jam...

...

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:02 Pasakėčia apie mokytoją
Mokslų metų pradžioje šeštos klasės auklėtoja stovėjo prieš savo buvusius penktokus. Ji apžiūrėjo vaikus ir pasakė, kad visus vienodai myli ir džiaugiasi matydama. Tai buvo didžiulis melas, nes viename iš priekinių suolų sėdėjo susigūžęs berniukas, k...

Skaityti daugiau