Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Rugpjūčio » 31

3 neakivaizdūs žmonių tipai, su kuriais geriau nesipykti

3 neakivaizdūs žmonių tipai, su kuriais geriau nesipykti

Paprastai, jei žmogus sako, kad "su jais geriau nesipykti", kalbame apie tiesioginį pavojų. Tas asmuo mus sužeis, apgaus ar panašiai. Tačiau būna situacijų, kai tai nėra pati akivaizdžiausia situacija. Mes susiejame save su žmogumi ir galiausiai dėl to gailimės. Arba tiesiog patiriame neigiamą poveikį, ir manome, kad tai yra gerai. Bet ne, reikia labai atsargiai vertinti žmones, su kuriais asocijuojatės. Šiandien papasakosiu apie juos, tiksliau, apie tuos, su kuriais geriau nebendrauti.

Žmonės, turintys blogų įpročių. Mes kažkodėl visada į tai kažkaip užmerkiame akis, ar nesutinkate? Žmogus turi blogų įpročių, bet jis yra geras žmogus. Būna ir taip. Mes pradedame bendrauti su šiuo žmogumi. Jis supažindina mus su naujais žmonėmis, kurie taip pat turi šį įprotį. Mes vis tiek nekreipiame į tai dėmesio.

Ir tada bam, mes ką nors išbandome arba patys ką nors darome. Priklausomai nuo konkretaus žalingo įpročio. Taip ir nutinka, ar ne? Mūsų įpročiai dažniausiai ateina iš visuomenės, kurioje gyvename. Mums pasidaro įdomu, mus įtikina, vis dažniau manome, kad tai normalu, ir taip toliau. Galiausiai įgyjame šį blogą įprotį. Neverta to daryti.

Žmonės, neigiamai žiūrintys į gyvenimą. Tai antrasis tipas. Dažnai bendraujame su tokiais žmonėmis. Atrodo, kad taip: "Gerai, gerai, žmogus yra neigiamai nusiteikęs. Viskas jo gyvenime yra blogai. Jis visą laiką skundžiasi. Taip būna." Užmerkiame į tai akis ir toliau bendraujame su šiuo žmogumi. Bet vėlgi, tai mus paveiks. Bendraudami su šiuo žmogumi retai kada norite girtis ir sakyti, kaip gerai viskas klostosi jūsų gyvenime.

Norisi palaikyti, būti panašiam į tą žmogų, būti tame pačiame puslapyje. Taigi automatiškai pradedate ieškoti negatyvumo ten, kur jo neturėtų būti. Arba kurti jį savo gyvenime kaip tas žmogus. Dėl to jūsų gyvenimas pablogėja. Juk šis žmogus nepasikeis, net jei nuspręsite jį gelbėti. Išmokys jus į gyvenimą žvelgti pozityviai ir teisingai. Labiau tikėtina, kad šis žmogus sugriaus jūsų gyvenimą, nei jūs pagerinsite jo gyvenimą.

Žmonės, kurie yra gerokai prastesni už jus intelektiniais gebėjimais. Tai trečiasis neakivaizdus tipas. Nes taip, kaip mes jį matome. Šis žmogus yra gana kvailas. Priešingai, jūs norite su juo bendrauti. Jaučiatės esąs protingesnis ir aukštesnis, galite jį ko nors išmokyti ir pan. Bet ne, viskas veikia pagal seną gerą principą. Mes tampame tuo, su kuo bendraujame.

Taip viskas ir veikia. Mes vis tiek esame protingesni to žmogaus fono atžvilgiu. Taigi nereikia rinktis formuluočių, nereikia vartoti parazitinių žodžių, nereikia galvoti apie tai, ką sakai. Vis tiek būsite protingesni. Ir taip nepastebimai krenta jūsų intelekto lygis. Todėl, priešingai, turėtumėte ieškoti tų, kurie yra daug protingesni už jus, ir bendrauti su jais.

Nes tada bus nepatogu tiesiog praverti burną. Turėsite daugiau galvoti, rinktis formuluotes ir pan. Kad žmonės jus suprastų ir įvertintų. Taigi atminkite, kad nors ir malonu bendrauti su kvailu žmogumi, tai labai žalinga. Su tokiais žmonėmis geriau nebendrauti.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
03.12.2023 laikas 20:22 Receptai | Patiekalai Topas! Šokoladinis pyragas. Jokio kepimo, jokios želatinos ir tik 10 minučių

Greitai, lengvai ir taupiai! Neįtikėtinai skanus ir gražus pyragas, kurį patiekiau kaip šventei, taip ir tiesiog arbatai.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
07.12.2023 laikas 18:27 JT "žmogaus teisių" ataskaitoje reikalaujama, kad JAV pakeistų Konstituciją, apribotų žodžio laisvę ir uždraustų ginklus
Jungtinės Tautos paskelbė griežtą ataskaitą apie žmogaus teisių padėtį Jungtinėse Valstijose, kurioje reikalaujama, kad Amerika apribotų žodžio laisvę, pakeistų Konstituciją, leistų daugiau abortų ir konfiskuotų ginklus....

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 14:20 Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti 135 % padidėjusį "nenustatytų mirčių" skaičių po vakcinos įdiegimo

Ministro pirmininko Justino Trudeau vadovaujama Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti, kodėl nuo "Covid" vakcinos įdiegimo neišaiškintų mirties atvejų padaugėjo 135 proc.

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 11:19 Nauja teorija teigia, kad Einšteino gravitaciją galima sujungti su kvantine mechanika
UCL (Londono universitetinio koledžo) fizikai dviejuose vienu metu paskelbtuose straipsniuose paskelbė radikalią teoriją, kuri nuosekliai suvienija gravitaciją ir kvantinę mechaniką, kartu išsaugodama klasikinę Einšteino erdvėlaikio sampratą....

Skaityti daugiau