Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2023 » Lapkričio » 30

Finansinis horoskopas 2023 m. gruodžio mėn.

Finansinis horoskopas 2023 m. gruodžio mėn.

Iki gruodžio 13 d. palankus laikotarpis priimti sprendimus dėl paskolų ir finansinių investicijų, draudimo ir kitų sričių.

Kova dėl valdžios ir materialinių problemų sprendimas - taip galima apibūdinti gruodžio mėnesį. Partnerystės santykiai, kurių pagrindas - piniginis interesas ir bendri materialiniai ištekliai, išbandys savo tvirtumą.

Iki gruodžio 13 d. palankus laikotarpis priimti sprendimus dėl paskolų ir finansinių investicijų, draudimo ir kitų sričių, susijusių su pinigais. Šiuo laikotarpiu daugelis žmonių mato daugiau perspektyvų ir galimybių, yra atviri naujoms idėjoms ir koncepcijoms. Visus svarbius reikalus ir susitikimus geriau atlikti iki retrogradinio Merkurijaus periodo, kuris prasidės gruodžio 13 d., rašoma astrologės Marinos Skadi "YouTube" kanale.

Antroje gruodžio pusėje į paviršių išplaukia paslaptis, atskleidžianti spąstus, kurie trukdo plėtoti verslą. Nerimą keliančių minčių ir įtarimų, kuriuos anksčiau atmesdavote, kad nesileistumėte į atvirus konfliktus, dabar neįmanoma ignoruoti. Linkstama apibendrinti ir pereiti prie kitos, dar didesnės idėjos ar tikslo, prarandant detales ir praktinius niuansus.

Avinas

Planetų energijos apdovanos jus verslumo dvasia ir padidins jūsų potraukį komfortui. Pinigai ateina dalimis, bet reguliariai, ir iki metų pabaigos jums bus grąžintos skolos, o jūs savo ruožtu galėsite grąžinti skolas ir apmokėti sąskaitas. Kad mėnesio pabaigoje neišleistumėte pinigų nereikalingiems daiktams, gruodžio pirmoje pusėje pasistenkite rasti laiko ir nueiti apsipirkti. Skirkite laiko gražių namų aksesuarų ar naudingų prietaisų, kurie pravers virtuvėje, paieškoms.

Jautis

Klaidos verslo ir finansiniuose reikaluose tampa vis akivaizdesnės ir aiškesnės, todėl daug ką galite ištaisyti ir pagerinti savo finansinę padėtį. Neprisiriškite prie ilgametės partnerystės ir ne itin produktyvaus bendradarbiavimo. Laikas tam padaryti galą ir atleisti pasenusius dalykinius ryšius. Metų pabaigoje galite sulaukti įdomaus pasiūlymo iš partnerių iš užsienio. Taip pat naudingos dalykinės ir darbo kelionės į tas šalis, kuriose lankėtės anksčiau.

Dvyniai

Gruodį dalykiniai santykiai bus rimtai išbandyti, norite to ar ne. Platus požiūris į pasaulį, bendravimas su užsienio partneriais, kelionės - visa tai padės peržengti konservatyvius vidinius rėmus ir pasenusius įsitikinimus. Nepasiduokite išorinio pasaulio provokacijoms, o gruodžio antroje pusėje venkite viešų pasirodymų. Gruodžio negalima pavadinti pelningu, tačiau visi turtiniai ir materialiniai klausimai bus išspręsti iki mėnesio pabaigos.

Vėžys

Norėsite nušviesti šešėlinę savo dalykinių santykių pusę, ir tai turėsite padaryti, jei norite išvengti nuostolių 2024 m. pradžioje. Gruodis tinkamas profesiniams reikalams tvarkyti, tačiau nerekomenduojama vykti į nepažįstamas vietas ir dažnai būti tarp žmonių kokiuose nors renginiuose. Antroje gruodžio pusėje vidiniai prieštaravimai jus draskys, neduodami ramybės nė minutei. Tačiau arčiau Naujųjų metų švenčių viskas pagerės ir būsite savimi patenkinti.

Liūtas

Didelė rizika įsitraukti į kokią nors abejotiną avantiūrą, o vėliau teks ilgai aiškintis galimas pasekmes. Būkite ypač budrūs, nes gruodžio antroje pusėje lengva tapti sukčių auka. Jei viską analizuosime ir į situacijas žiūrėsime logiškai, galėsite ne tik išsaugoti savo pinigus, bet ir juos padidinti. Daryti piniginius reikalus gruodžio antroje pusėje nėra labai teisinga, priešingai, reikėtų stengtis ilsėtis, neimti ir neskolinti.

Mergelė

Pirmoje gruodžio pusėje planetos suteikia jums galimybę priimti teisingus sprendimus per trumpiausią įmanomą laiką. Šis aktyvus, nors ir kiek impulsyvus mėnuo idealiai tinka bet kokioms finansinėms manipuliacijoms: galėsite pelningai investuoti arba, priešingai, grąžinti kreditinius įsipareigojimus. Vienintelė bėda - noras pereiti nuo vieno dalyko prie kito, neprivedant pirmojo iki galo, todėl bet kokius ilgalaikius projektus geriau atidėti 2024 m. sausio pabaigai.

Svarstyklės

Susikaupusi įtampa prasiverš įvairiausiomis staigiomis apraiškomis ir neurozėmis. Būkite pasiruošę tam, kad kolegos ir partneriai kiš pagalius į ratus ir lėtins jūsų profesinius reikalus, privers įveikti kliūtis. Daugeliui Svarstyklių ženklo atstovų teks padaryti pertrauką, peržiūrėti planus arba susidurti su valstybinėmis įstaigomis, vėlavimais ir atšaukimais. Tačiau gruodžio pabaigoje visi rūpesčiai liks užmarštyje, o į jūsų gyvenimą sugrįš komfortas ir ramybė.

Skorpionas

Jūsų intelektiniai gebėjimai didėja, todėl tapsite patrauklesni bendradarbiavimui ir abipusiai naudingiems dalykiniams santykiams. Gruodis nėra atsipalaidavimo metas, nepaisant prieššventinės nuotaikos. Geriau efektyviai išnaudokite šį laiką pasinerdami į naujas žinias arba hobį paverskite savo profesija. Verta investuoti energiją ir pinigus į mokymąsi to, kas jus žavi - netrukus galite organizuoti naują verslą arba užimti naujas pareigas senajame darbe.

Šaulys

Atkreipkite dėmesį į savo santykius su tais žmonėmis, su kuriais jus sieja profesiniai ir piniginiai reikalai. Būtent į šias sritis turėtumėte nukreipti savo asmeninę ir kūrybinę veiklą. Pirmoje gruodžio pusėje užmegzti ryšius ir užmegzti naujas pažintis bus daug lengviau, bendravimas bus lengvas ir optimistiškas. Keliaukite! Įtraukite į savo gyvenimą daugiau nuotykių. Mokykitės užsienio kalbų, pasinerkite į kitas kultūras - tai padės pagerinti jūsų finansinę padėtį 2024 metais.

Ožiaragis

Neatidėliokite ateinančių metų tikslų kūrimo iki paskutinės gruodžio savaitės. Apgalvokite ir surašykite išsamią savo tolesnio tobulėjimo strategiją - tiek asmeninę, tiek profesinę. Parodykite save tame, kas jums patinka, ir tai bus jūsų finansinės gerovės pagrindas. Tai pozityvus metas, kai daug lengviau optimistiškai pažvelgti į dalykus, kurie anksčiau jus vargino. Jei negalite pakeisti situacijos, galite pakeisti savo požiūrį į ją.

Vandenis

Semkitės įkvėpimo iš kitų kultūrų ir filosofijų. Dosniai dalinkitės savo žiniomis ir mokykite kitus (ypač jaunesnius už save) to, ką žinote. Ir būtinai uždirbkite iš savo žinių! Neišsisklaidykite ir nesusikoncentruokite į pernelyg siaurą idėją. Nukreipkite savo energiją į vieną visuotinį tikslą, kurį galėsite įgyvendinti per gruodį, ir pasieksite gerą materialinį rezultatą. Būkite atidūs detalėms ir tolerantiški kritikai - tai prisidės prie jūsų materialinės gerovės.

Žuvys

Dauguma Žuvų ženklo atstovų pajus energijos antplūdį, pasitikėjimą savimi. Tačiau efektyviam darbui reikia entuziazmo ir geros nuotaikos, taip pat tikslo ir naujos idėjos. Galite tikėtis įtakingų žmonių paramos. Tačiau ateinantį mėnesį turite būti atsargūs su pernelyg didelėmis ambicijomis, pasitikėjimu savimi ir arogancija. Pirmoje gruodžio pusėje galite daug pasiekti, išplėsti savo įtakos sferą, pradėti stambius projektus, kurie sėkmingai vystysis 2024 metais.

Įdomus pasaulis:

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale.

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.12.2017 laikas 19:52 Receptai | Patiekalai Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžolės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Skrandis. Ingredientai: sidabražolės, paprastosios gyvatžolės šaknų.

Skaityti daugiau

09.11.2019 laikas 15:11 Receptai | Patiekalai Karka Aluje. Čekų Receptas Su Medumi Ir Garstyčiomis

Gaminti karką galima tamsiame arba šviesiame aluje. Bet tamsiame ji gaunasi aštresnio „vyriško“ skonio, o baltame – švelnesnė. Ir būtinai reikia kepti karką iki charakteringos rusvos plutelės. O patiekti tokią...

Skaityti daugiau

30.04.2020 laikas 08:58 Receptai | Patiekalai Labai Skanus Karamelinis Obuolių Pyragas
Nors šis karamelinis obuolių pyragas ir yra karališkai atrodantis, bet jį tikrai nėra sunku pasigaminti. Karamelinis obuolių pyragas - labai gardus patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
28.02.2024 laikas 13:51 Likimas, kurį lemia paskutinis jūsų gimimo metų skaitmuo
Mūsų protėviai tikėjo, kad siela pati pasirenka, kada įsikūnyti. O paskutinis jūsų gimimo metų skaitmuo yra ypač svarbus. Jį globoja viena iš penkių stichijų, kurios pagalba galima daug pasakyti apie žmogaus charakterį, gebėjimus ir net sužinoti jo a...

Skaityti daugiau

28.02.2024 laikas 08:55 Tai likimas: 7 ženklai, kad sutikote savo gyvenimo draugą
Laimingi ir darnūs santykiai nėra susiję su tuo, kad kažkam pasisekė. Tai kasdienės pastangos. Tai abipusė gatvė. Jei savo santykiuose su partneriu atrasite šiame straipsnyje nurodytus požymius, jūsų pora turi labai daug šansų gyventi ilgai ir laimin...

Skaityti daugiau

28.02.2024 laikas 08:25 Ehnatonas: paslaptingiausias Senovės Egipto faraonas
Senovės tekstuose aprašomas Senovės Egipto istorijos laikotarpis, žinomas kaip Predinastinė epocha, kai Senovės Egiptą šimtus metų valdė "dievai". Echnatonas greičiausiai buvo iš šios tikrų "dieviškųjų" valdovų rūšies, pasižymėjusios, be kita ko, ypa...

Skaityti daugiau