Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gruodžio » 5

Prabangios moters savybė, dėl kurios ji idealiai tinka vyrui

Tokia moteris visada kupina iš vidaus...

Prabangios moters savybė, dėl kurios ji idealiai tinka vyrui

Prabanga - tai ne tik ir ne tiek išvaizda. Brangūs drabužiai, kvepalai ir kosmetika neduos laukiamo efekto, jei damos viduje skambės tuštuma ar juoduma....

"Prabangios moters" sąvoka yra daugialypė ir jos negalima įsprausti į jokius rėmus. Prabanga - tai visų pirma viliojimas. Tai subtili elegancija, stiliaus pojūtis, geros manieros. Tokia moteris bet kokioje situacijoje atrodo patraukliai ir ima ne epatažu (provokavimu), o žavesiu ir natūraliu patrauklumu.

Prabangi dama geba atlaikyti gyvenimo smūgį neprarasdama veido. Kaip ir kiekvieno, jos gyvenime pasitaiko problemų ir sukrėtimų, tačiau ji visada nepaprastai oriai pasitinka bet kokią nesėkmę ir sugeba valdyti savo emocijas. Kad ir kas nutiktų, ji ras savo komforto zoną ir atras pusiausvyrą.

Vis dėlto yra viena nuostabios moters savybė, dėl kurios vyras pasirengęs jai viską atleisti.

Puošnios moters savybė, dėl kurios vyras jai atleidžia visus trūkumus: ji moka save pateikti oriai.

Prabangi moteris suderina grožio, intelekto ir moralinių savybių pusiausvyrą. Tai nereiškia, kad ji turi būti kaip žuvis vandenyje, kad suprastų bet kokią temą. Kartais užtenka išminties ir gerų manierų, kad palaikytų pokalbį ir parodytų save geriausioje šviesoje.

Puiki moteris visada alsuoja vidumi. Ji turi jai brangių pomėgių, visada gina savo nuomonę, bet prireikus gali ir patylėti. Tokia dama moka įdėmiai klausytis, nepertraukdama vyro ir užduodama patikslinančius klausimus, kurie rodo jos susidomėjimą. Tai nepaprastai vertinga bet kuriam partneriui, nes rasti dėkingą klausytoją - nelengva užduotis.

Žinoma, vyrui visada svarbu, kaip jis atrodo iš šalies, o išrinktoji moteris, mokanti save vertingai pateikti, kuo puikiausiai jam tame padės. Jos intelektas, rafinuotumas, gebėjimas palaikyti pokalbį ir sudominti kitus neabejotinai pridės taškų ir partneriui. Kas nenorėtų pasirodyti viešumoje su tokia moterimi? Vyras tiesiog seka savo kelrodę žvaigždę.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
28.07.2019 laikas 10:15 Receptai | Patiekalai Mėsos blyneliai, kuriuos gaminu daugelį metų vietoje bandelių
Toks receptas jus išgelbės, jei nemėgstate ilgai stovėti prie viryklės, tačiau tuo pačiu neatsisakant skanaus maisto. Blyneliai išeina labai sultingi, švelnūs ir labai skanūs!

Skaityti daugiau

19.05.2019 laikas 19:49 Receptai | Patiekalai Liaudiški patarimai kaip gydytis Valgomuoju česnaku

Valgomasis česnakas liaudies medicinoje. Netradicinė medicina. Česnakas laikomas geriausia priemone nuo aterosklerozės ir mažakraujystės. Prieš miegą pamirkykite delnus šiltame vandenyje su soda, po to ant nuospaudų uždėkite ma...

Skaityti daugiau

25.03.2018 laikas 17:13 Receptai | Patiekalai Liaudiški patarimai kaip gydytis juodaisiais serbentais

Receptai su juoduoju serbentu. Liaudiški patarimai kaip gydytis juodaisiais serbentais. Juodasis serbentas liaudies medicinoje, juodaisiais serbentais, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau