Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gruodžio » 5

Nutekintas vaizdo įrašas atskleidė, kad Rokfeleris 1994 m. numatė "Marmalo" depopuliacijos darbotvarkę

Pasak pagrindinės žiniasklaidos, depopuliacijos darbotvarkė yra netikra naujiena, ne kas kita kaip sąmokslas, kurį sukūrė paranojiški sąmokslo teoretikai, turintys pripažinti, kad globalistų elitas, įskaitant Klausą Švabą (Klaus Schwab) ir Bilą Geitsą (Bill Gates), rūpinasi mūsų geriausiais interesais, rašo planet-today.com

Bloga žinia pagrindinei žiniasklaidai yra ta, kad turime daugiau nei pakankamai įrodymų, jog pasaulinis elitas nesiekia pagerinti mūsų gyvenimo, o iš tikrųjų ketina išžudyti didžiąją daugumą mūsų, kad pagerintų savo gyvenimo lygį.

Jei tai skamba neįtikėtinai, tikriausiai nesigilinote į pastarojo meto įvykius. Tokie įvykiai, kaip Kovido pandemija ir mRNA diegimas, buvo rengiami dešimtmečius. O bloga žinia ta, kad pasaulio elitas savo planus dar tik pradeda įgyvendinti.

Iš kur mes tai žinome? Jie išdėstė planą tokiose kalbose kaip ši reta Rokfelerio 1994 m. kalba, kurioje globalistų patriarchas išdėstė išsamius masinio gyventojų skaičiaus mažinimo, dar vadinamo masinėmis žudynėmis, Vakarų pasaulyje planus.

Tai nerimą kelianti, bet būtina žiūrėti visiems, kurie nori suprasti pasaulinio elito slaptos eugenikos planą ir tolesnius žingsnius įgyvendinant daugelį dešimtmečių truksiantį planą.

Pasaulinis elitas turi mums skirtą planą ir dešimtmečius už uždarų durų rengė jo metmenis.

1994 m. per kasmetinę JT ambasadorių vakarienę Deividas Rokfeleris (David Rockefeller) aiškiai paragino mažinti pasaulio gyventojų skaičių. Klipas tampa dar labiau trikdantis, kai jis aiškiai nurodo 2020 m. kaip globalistinį elitą dominančius metus.

Rokfelerio ir pasaulinio elito nuomone, ekonominis augimas, kuriuo Vakarų pasaulis džiaugėsi XX a. antrojoje pusėje, yra blogas dalykas. Pasak Rokfelerio, Vakarų šalyse, įskaitant JAV, žmonės uždirbo per daug pinigų, per daug linksminosi, susilaukė per daug vaikų ir valgė per daug Padėkos dienos valgių. Elito nuomone, tai problema, kurią galima išspręsti tik kruopščiai planuojant ir negailestingai efektyviai dirbant.

Tokia yra tamsioji Rokfelerio globalistinės darbotvarkės šerdis. Žudyti žmones tyliai, efektyviai ir neįžeidžiant jų religinių jausmų. Jis ne vienintelis globalistų titanas, kalbantis apie tai, kaip svarbu išlikti pilietiškam, nors Žemė pamažu tuštėja. Tai tapo nuolatine tema.

Šiais metais vienas iš WEF aukšto rango mokslininkų paragino 86 proc. sumažinti pasaulio gyventojų skaičių, kad globalistų elitas galėtų siekti "nemirtingumo" ir džiaugtis "aukštesniu gyvenimo lygiu".

Šį raginimą išsakė kraštutinių kairiųjų pažiūrų amerikiečių mokslininkas Dennisas Meadowsas (Dennis Meadows), kuris teigia, kad depopuliacijos tikslą galima pasiekti lėtai ir "taikiai".

Dabar atidžiai klausykitės, kaip Rokfeleris prisipažįsta, kad pasaulinis elitas per ateinančius kelis dešimtmečius ketina uždusinti pasaulio ekonomiką, sukelti skausmą ir sumažinti žmonių gyvenimo lygį Vakaruose.

Kodėl blogos Rokfelerio idėjos vis dar įgyvendinamos šiandien, praėjus metams po jo mirties? Tai gana paprasta, kai analizuojate globalistų idėjų liniją.

Rokfeleris užverbavo Henrį Kisindžerį (Henry Kissinger), kuris praėjusią savaitę mirė sulaukęs 100 metų, o Kisindžeris užverbavo Klausą Švabą (Klaus Schwab), kuris nuo to laiko įsiskverbė į visus Vakarų šalių kabinetus ir korumpavo viso pasaulio vyriausybes.

Kaip pripažino Rokfeleris, Kisindžeris išliko labai įtakingas globalistų sluoksniuose iki pat pabaigos. Jis taip pat buvo atsakingas už Klauso Švabo globą dar tamsiame šeštojo dešimtmečio rūke, kai Švabas buvo jaunas, ambicingas nacių kilmės vokietis, bandantis prasiskinti kelią pasaulyje.

Kai globalistų elitas bus teisiamas Niurnbergo 2.0 teisme, turėsime visus įrodymus tiesiai iš jų lūpų, kad galėtume juos nuteisti už nusikaltimus žmonijai.

Baracko Obamos mėgstamiausias autorius Yuval Noah Harari, kuris taip pat yra dešinioji Klauso Schwabo ranka, jau daugelį metų giriasi elito planais depopuliuoti pasaulį.

Tačiau tai nėra naujas reiškinys, o pagrindinė pasaulio problemų priežastis yra Rokfelerių šeima ir jų bičiuliai globalistai.

Girdėjote, kaip Rokfeleris gyrėsi įdarbinęs Kisindžerį į vidinę globalistų mirties kulto šventovę. Jis nejuokavo.

1974 m., eidamas nacionalinio saugumo patarėjo pareigas, Kisindžeris parengė visiškai slaptą ataskaitą ir pasaulio gyventojų kontrolės planą, kuriame buvo numatyta eksperimentuoti su mažiau išsivysčiusių Azijos ir Afrikos šalių gyventojais, o tik po to planą įdiegti JAV ir Europoje.

Tai nėra sąmokslo teorija. Tai sąmokslo teorija tikrąja to žodžio prasme. Tai buvo nusikalstamas planas, kurį sukūrė sąmokslininkai, įskaitant Rokfelerius ir Henrį Kisindžerį (Henry Kissingerį, kuris šiuo metu užima aukštas pareigas JAV vyriausybėje), siekdami išžudyti ir pavergti žmoniją.

Rokfeleris 1994 m. numatė

Visus šiuos oficialius dokumentus galima rasti JAV vyriausybės interneto svetainėse.

Rokfeleris 1994 m. numatė

H. Kisindžeris rašė: "Problema yra ilgalaikė ir sudėtingesnė, nei atrodė iš pradžių, ir trumpalaikis aktyvumo ar moralinio užsidegimo protrūkis jos neišspręs."

Ką jis turi omenyje sakydamas, kad "moralinis užsidegimas" jos neišspręs? 

Jis turėjo omenyje, kad pasaulio elitas turės perimti reikalus į savo rankas.

Dabar pažvelkime į Kisindžerio rekomendacijas. Jis rekomendavo daugybę ilgalaikių ir trumpalaikių planų variantų, kurių prioritetas - biomedicininiai tyrimai ir vakcinos.

Rokfeleris 1994 m. numatė

Kitas trumpalaikis tikslas buvo vyrų ir moterų sterilizacija. 1976 m., praėjus vos dvejiems metams po šios ataskaitos, Rokfelerio ir Fordo fondai eksperimentavo su priverstine žmonių sterilizacija Indijoje.

Oficialiais duomenimis, vos per metus pasaulio elitas prievarta sterilizavo 6,2 mln. indų vyrų. Per šias priverstines operacijas mirė beveik du tūkstančiai.

Rokfeleris 1994 m. numatė

Kisindžeris planavo pasiekti mažas pajamas gaunančių šalių kaimo vietoves, teikdamas pagrindines visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas, padedant tokioms organizacijoms kaip JT Gyventojų fondas), Pasaulio bankas, Pasaulio sveikatos organizacija ir UNICEF.

Rokfeleris 1994 m. numatė

Rokfeleris 1994 m. numatė

1985 m. Rokfeleriai pradėjo kasmet pumpuoti dešimtis milijonų lėšų į Nacionalinį imunologijos institutą Naujajame Delyje Indijoje. Kam? Vakcinos, skirtos vaisingumo kontrolei, tyrimams. Taip, jūs teisingai išgirdote. Vakcina vaisingumui kontroliuoti...

Rokfeleris 1994 m. numatė

Po septynerių metų Rokfeleriai gavo tai, ko norėjo. Vakciną gimstamumui kontroliuoti. Išrastas tame pačiame minėtame Nacionaliniame imunologijos institute Naujajame Delyje 1992 m. Rokfelerių mokslinių tyrimų lėšomis sukurta vakcina, kurią vartojant kas šešis mėnesius galima išvengti nėštumo.

Rokfeleris 1994 m. numatė

2000 m. paskelbtas GAVI aljansas, kurio didžiąją dalį lėšų skyrė Billas Gatesas. O kas yra kiti partneriai? Tai PSO, Pasaulio bankas ir UNICEF - visi įprasti įtariamieji globalistai.

Ir štai kas svarbiausia. Ką daro GAVI? Ji skiepija mažiau išsivysčiusias šalis!

Jei manote, kad tai skamba neįtikėtinai panašiai į Kisindžerio pirminę ataskaitą, esate teisūs.

Iki 2000 m. oficialiai pradėta ilgai sekama Rokfelerių pasaulinė depopuliacijos programa.

O 2020 m., prasidėjus Kovido pandemijai, planas buvo įgyvendintas visu pajėgumu, ir elitas buvo taip savimi patenkintas, kad tiesiog negalėjo nustoti apie tai kalbėti.

Žinoma, netrukus pasirodys visiškai nupirkti ir apmokėti pagrindiniai žurnalistai ir vadinamieji faktų tikrintojai, kurie paskelbs, kad tai tėra didelė sąmokslo teorija, cituodami minėtų institucijų - Rokfelerio fondo, PSO, Pasaulio banko ir UNICEF - nuorodas, kurios neabejotinai yra sąmokslo prieš tokius kaip jūs ir aš dalis.

Tačiau mes negalime ir toliau leisti, kad jiems pavyktų išvengti bausmės už sąmokslą prieš žmoniją.

Žiūrėkite:

Skaitykite tikras nepriklausomas naujienas www.planet-today.com arba https://ufologai.blogspot.com/ tai jūsų langas į pasaulį...

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
01.08.2018 laikas 19:45 Receptai | Patiekalai Ką daryti esant dirgliosios žarnos sindromui, ką galima naudoti, ko ne?
Probiotikai su prebiotikais ir žymiai didesniais kiekiais nei rekomenduoja medicina oficianallis... bet ar yra šis sindromas iš tikro? Pasidarykite burokėlių testą... suvalgius 150-200 gr burokėlių salotų šlapimas neturi raudonuot...

Skaityti daugiau

09.09.2019 laikas 20:06 Receptai | Patiekalai Nuostabus pyragas su sūriu, kurį galima kepti kiekvieną dieną

Pasigaminkime skanų pyragą su sūriu. Receptas labai paprastas. Vaikai, šį pyragą mėgsta labiausiai!

Skaityti daugiau

21.08.2018 laikas 10:13 Receptai | Patiekalai Vaistažolių mišiniai žaizdoms gydyti

Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Žaizdos liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai žaizdoms gydyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, receptai žaizdoms...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau