Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gruodžio » 5

Kaip suprasti, kad susitikinėjate su narcizu

Sustokite ir atkreipkite dėmesį, jei pastebite, kad abejojate savo įsitikinimų sistema ar įvykių versija

Kaip suprasti, kad susitikinėjate su narcizu

Britų santykių ekspertė Tina Vilson (Tina Wilson) nustatė 8 požymius, rodančius, kad palaikote santykius su narcizu. Tokie žmonės yra savanaudžiai, turi nepagrįstai išpūstą savivertės jausmą ir trokšta dėmesio bei susižavėjimo. Narcizai dažnai nesirūpina ir nesupranta savo partnerio jausmų ir juos skaudina.

Kokie 8 požymiai išduoda narcizą, pasakoja "Daily Mail".

Jie yra pernelyg dėmesingi

Pasak eksperto, narcizai paprastai būna tokie geri, kad atrodo, jog tai negali būti tiesa. Jie sumaniai manipuliuoja, atpažįsta žmogų ir, norėdami suvilioti savo auką, atiduoda tai, ko jiems reikia.

"Tai - dėmesingumas, rūpestingumas, lengvas pavydas ir nuolatinis buvimas šalia. Jis visada apie jus galvoja, visada atsako į žinutes ir skambučius. Tačiau būkite atsargūs, tai netruks taip ilgai", - perspėja Tina Vilson.

Tokio elgesio nereikėtų painioti su "medaus mėnesio" etapu, kai partneriai nori nuolat matytis ir bendrauti be pertraukų.

"Jei viskas atrodo pakankamai gerai, kad būtų tiesa, neskambinkite pavojaus varpais iš karto, bet atkreipkite dėmesį į veiksmus, kad pamatytumėte, kuria kryptimi tai vyksta. Neskubėkite iš karto nutraukti santykių, bet išlikite budrūs ir toliau vystykitės atmerktomis akimis", - rekomenduoja konsultantė.

Jie nuolat žavisi savimi (trečiosios šalies žodžiai)

Tokie žmonės dažnai sako, kad yra geri (protingi, judrūs, gražūs, stiprūs ir t. t.), ir pasakoja istorijas apie tai, kokie nuostabūs, kitų nuomone, jie yra ir kaip juos šlovina.

"Mano viršininkas sako, kad esu geriausias", "Žmonės mane myli" - šie komentarai išsakomi siekiant sustiprinti savo įsitikinimų sistemą, nes jie nuoširdžiai tiki, kad garsiai ištarus tokius žodžius taip ir bus.

Pabandykite kalbėti apie savo pasiekimus ir apie tai, kad jumis kažkas žavisi. Jei pokalbio metu partneris staiga vėl persikelia į dėmesio centrą arba ima tyčiotis iš jūsų pasiekimų, tai aiškus narciziško elgesio požymis.

Jie niekada neklysta

Sustokite ir atkreipkite dėmesį, jei pastebite, kad abejojate savo įsitikinimų sistema ar įvykių versija. Tikras narcizas niekada nepripažins, kad klysta.

"Jei kas nors suabejos tuo, ką sako, į tai atsakys išpuoliais arba pykčiu, paprastai pažemindamas jus, kad geriau jaustųsi", - priduria Tina.

Ji pažymi, kad sveiki santykiai turėtų atskleisti geriausius jūsų bruožus, o ne iškelti į paviršių nesaugumo jausmą ir jausmą, kad esate nesuderinti su savimi ar pažeminti.

Jie verčia jus abejoti

Narcizai bandys įtikinti jus pasitikėti jais, nes jų nuomonė apie save yra tokia perdėta, kad jie mano, jog jų skiriamas dėmesys jus apsaugos.

Tada jie pradeda rodyti savo tikrąją prigimtį ir pradeda kritikuoti jūsų elgesį ar apsirengimą, kad priverstų jus abejoti savimi.

"Jei išdrįstumėte užmegzti vieną iš tokių pokalbių, jie atsisuktų prieš jus ir sakytų, kad niekada to nesakė arba kad esate per daug jautrus. Tai vadinama gaslighting, - perspėja ekspertas.

Jei jaučiate, kad situacija pereina į gaslighting teritoriją, praneškite apie tai, nustatykite ribas ir pažiūrėkite, ar įvyks teigiamų pokyčių. Pasitikėkite draugais ir šeima, neatstumkite jų - jų parama bus labai svarbi.

Atrodo, kad jie gyvena fantazijų pasaulyje

Narcizai dažnai pasakoja neįtikėtinas istorijas apie savo darbą ar ryšius. Tokie pasakojimai skamba įtikinamai ir tikroviškai, tačiau kartais susimąstote: na, juk jis man nemeluotų, ar ne?

"Jei suabejosite tokių teiginių autentiškumu, tai sukels neadekvačią sprogstamąją reakciją. Rodyti viltis ir svajones yra viena, bet gyventi išgalvotą gyvenimą, kuris, pasirodo, yra išgalvotas, yra rimta priežastis susirūpinti. Į situaciją žiūrėkite ramiai ir protingai. Parodykite smalsumą be skepticizmo ir atidžiai išklausykite atsakymus", - rekomenduoja ekspertas.

Kartais įkyrūs klausimai gali išryškinti narcizą, ir jis arba pradės painiotis atsakymuose, arba užims gynybinę poziciją įsižeidęs.

Jie viską nukreipia prieš jus

Projekcija yra labai aiškus ir tiesioginis ženklas, kurį pastebėsite iš karto. Narcizas apkaltina jus šaltumu, jautrumo stoka, dėmesio stoka tą pačią akimirką, kai visus šiuos dalykus demonstruoja jūsų atžvilgiu.

"Atminkite, kad projekcija santykiuose gali būti manipuliacinė taktika, skirta nukreipti situaciją prieš jus. Vadovaukitės savo instinktais. Jei jie nuolat kaltina jus, kad juos nuliūdinote, nors iš tikrųjų jų kaltinimams nėra jokio pagrindo, tikriausiai susitikinėjate su narcizu ir turėtumėte išeiti. Niekada negalėsite jų pakeisti, nes jie mano, kad yra tobuli, - perspėja Tina.

Jis yra pilies karalius / karalienė

Narcizų ego viršija visas ribas. Daugelis sėkmingų žmonių turi šiek tiek išpūstą ego, tačiau neturi dievo komplekso. Narcizai mano, kad jie yra ypatingi ir kad niekas niekada iš tikrųjų nepasieks jų lygio.

Jie dirbs per savo partnerį, o kai jis taps nebereikalingas, eis ieškoti naujo partnerio, kuris neabejotų jų melu.

"Išsiaiškinkite, ar nesate ilgos eilės žmonių, su kuriais jie susitikinėjo, pabaigoje. Jei jie nuolat keičia partnerius, nes akivaizdžiai negali išlaikyti savo ego užpakalinėje kišenėje, susitaikykite su tuo, kad esate antrasis numeris, ir galiausiai emociškai pasiruoškite tam, kad jie tikriausiai jus paliks kitą", - aiškina ekspertė.

Jūs nustojote klausyti savo draugų

Jei rodote pasitraukimo požymius, jūsų draugai tai pastebės, nes narcizai dažnai verčia mus abejoti savo elgesiu ir abejoti savimi.

"Atminkite, kad klasikinis narcizų požymis yra tas, kad jie visais įmanomais būdais skatina jus atsiriboti nuo draugų ar artimųjų, ir visa tai daro dėl savo naudos.

"Normalu, ypač ankstyvuose santykiuose, kad pažindami vienas kitą praleidžiate daugiau laiko kartu poroje, tačiau ar nustojote klausytis protingų aplinkinių patarimų? Ar jaučiate, kad jūsų elgesys keičiasi? Tai aiškūs įspėjamieji ženklai. Draugai mus pažįsta geriausiai, ir jei jie yra tikri draugai, jie nori mums tik geriausio. Jei santykiuose jūsų draugai sako, kad partneris jus kontroliuoja, arba stebisi, kodėl neatrodote savimi, jie nori padėti. Neatstumkite jų, pasikalbėkite su jais, tai padės", - pataria Tina Wilson.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
19.10.2019 laikas 14:24 Receptai | Patiekalai Tradicinis Apetitiškų Eklerų Receptas.
Eklerai magiškai ir stebuklingai veikia žmones – ir vaikus, ir senelius. Aš savo virtuvėje vis turiu sugalvoti kažką naujo. Esu žmogus be firminio torto, bet man taip smagu turėti svečiuose žmones, kurie ištobulinę savo vieną sald...

Skaityti daugiau

16.11.2019 laikas 21:46 Receptai | Patiekalai Sultingi obuolių varškės blynai pusryčiams. Nepakartojamas skonis!
Šie varškėčiai yra skanesni ir švelnesni nei tradiciniai. Nepakartojamas skonis! Patiekiame su grietine.

Skaityti daugiau

10.09.2018 laikas 09:29 Receptai | Patiekalai Vaistažolių mišiniai nervams nuraminti

Nervinės ligos liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nervams nuraminti, nervinės ligos, receptai nervams nuraminti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydyt...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau