- 18.12.2023
- 0.0 Reitingas
- 554 Peržiūrų
- 1 komentarai
Bendrovė "Pfizer" apstulbino medicinos pasaulį, už 43 mlrd. dolerių įsigijusi nedidelę vaistų gamybos bendrovę "Seagen", kuri gydo turbo vėžį ir per metus uždirba vos 2 mlrd. dolerių.
Šis įsigijimas reiškia, kad "Pfizer" tampa didžiausia pasaulyje onkologijos kompanija, galinčia gydyti daugumą turbo vėžio atvejų, kuriuos sukelia mRNA vakcinos.
Tačiau įsigijimo pobūdis privertė daugelį žmonių kraipyti galvas. Kodėl "Pfizer", gaudama milžinišką pelną iš savo mRNA vakcinos, permokėjo 43 mlrd. dolerių už mažą vaistų nuo vėžio bendrovę?
"Pfizer" nereikia pinigų. Ji taip pat išleis 31 mlrd. dolerių skolos vien tam, kad įsigytų "Seagen". Visi tai vertina nominalia verte. Tačiau šio sandorio detalėse slypi kažkas labai grėsmingo.
Kas čia vyksta?
Pirma, reikia pripažinti, kad "Pfizer" (ir "Moderna") COVID-19 mRNA vakcinos sukelia iki šiol pasaulio istorijoje neregėtą turbo vėžį.
Remdamiesi turbo vėžio atvejų aprašymais daugiau nei 30 medicinos straipsnių, pateikiame 5 svarbiausius turbo vėžio atvejus, kuriuos pastebime tarp paskiepytų bent vienu mRNA skiepu:
- Limfoma (įvairių tipų)
- Smegenų vėžys (daugiausia glioblastoma)
- Krūties vėžys (daugiausia trigubai neigiamas, 3/4 stadijos)
- Storosios žarnos vėžys (4 stadijos)
- Plaučių vėžys (4 stadijos)
Turbo vėžio dešimtuką pagal sergančiųjų skaičių užbaigia (be eilės):
- Leukemijos (blogiausia prognozė)
- Melanomos (4 stadijos)
- Sarkomos (3, 4 stadijos)
- Sėklidžių ir kiaušidžių (greitas progresavimas, 1-4 stadija)
- Inkstų (RCC, 4 stadija).
Naujasis "Pfizer" įsigijimas leidžia "gydyti" du iš šių turbo vėžio rūšių ir septynis iš dešimties. Neblogai įmonei, siekiančiai užimti rinkos dalį gydant tas pačias problemas, kurias ji pati sukelia.
Tačiau viskas dar blogiau. Pfizer generalinis direktorius Albertas Burla (Albert Bourla) davė interviu žiniasklaidai apie 43 mlrd. dolerių vertės Seagen įsigijimą. Pateikiame pagrindines jo interviu mintis:
- 33 % žmonių ateityje sirgs turbo vėžiu (tuo jis yra įsitikinęs)
- Susirgs ištisos šeimos (vėlgi, jis tuo įsitikinęs).
- Naujieji vėžio gydymo būdai yra tarsi "raketos", kurios bus nukreiptos į "daugumą" turbo vėžio atvejų
- "Pfizer" juos gamins tokiu mastu, kokio dar nebuvo.
- Iki 2025 m. "Pfizer" "turės pasaulinį tinklą".
- "Turime labai greitą klinikinių tyrimų užbaigimo būdą"
- Bus gaminami "dideliu mastu", "kaip ir mRNA".
Pagalvokite, ką šia informacija telegrafuoja Bourla. Kodėl kuriai nors bendrovei reikėtų gaminti vėžio gydymo priemones dar nematytu mastu? Kodėl "Pfizer" iš visų bendrovių norėtų statyti dešimtis milijardų dolerių už tai, kad turbo vėžys artimiausiais metais pasaulyje ir toliau plis eksponentiškais tempais?
Anot "Seeking Alpha" analizės, "Pfizer" prireiks mažiausiai dešimtmečio, kad šis sandoris atsipirktų. Finansiniu požiūriu šis 43 mlrd. dolerių vertės įsigijimas "Pfizer" neturi jokios prasmės.
Nebent Bourla ir jo bičiuliai žino ką nors apie ateitį, bet mums to nesako.
Nuo nervų:
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau