- 24.12.2023
- 0.0 Reitingas
- 586 Peržiūros
- Komentarai
Atskleisti šokiruojantys planai išnaikinti milijardus! Ekspertai pripažįsta, kad WEF "planuoja per kelerius metus nužudyti 4 milijardus žmonių".
Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) slapta susitaria su viso pasaulio vyriausybėmis, kad iki 2030 m. išnaikintų keturis milijardus "nereikalingų žmonių", teigia keli aukščiausio lygio ekspertai.
Įtakingiausi ekspertai pasisakė prieš nedorus WEF planus ir įspėja visuomenę, kad WEF "grynojo nulio" tikslas - atsisakyti iškastinio kuro - lems daugiau kaip keturių milijardų žmonių išnaikinimą.
Blacklistednews.com praneša: "Grynojo nulio" tikslas nutraukti iškastinio kuro naudojimą yra WEF ir JT "Darbotvarkės 2030" ir "Darbotvarkės 2050" planų žmonijai dalis, pagal kurią iki 2030 m. turi būti smarkiai sumažinta priklausomybė nuo iškastinio kuro, o iki 2050 m. visiškai atsisakyta jo naudojimo.
WEF ir toliau stumia savo darbotvarkę ir ragina viso pasaulio mokesčių mokėtojus kasmet sumokėti 3,5 trilijono JAV dolerių, kurie, jų teigimu, būtini kilniai pasaulinei valdžiai finansuoti, kad būtų pasiektas globalistinės organizacijos "grynojo nulio" tikslas - "dekarbonizuoti" planetą.
Tačiau kritikai tvirtina, kad "dekarbonizacija" tėra tik eufemizmas, reiškiantis WEF antihumanišką darbotvarkę, o ekspertai kelia nerimą dėl to, ką tai iš tikrųjų reikš civilizacijai, įskaitant daugiau kaip keturių milijardų žmonių mirtį.
BADAVIMAS
Danų statistikas Bjornas Lomborgas (Bjørn Lomborg) yra tik vienas iš tų, kurie įspėjo, kad nutraukus iškastinio kuro naudojimą vien dėl bado mirs maždaug pusė pasaulio gyventojų.
"4 mlrd. žmonių maistas priklauso nuo iškastinių trąšų", - pažymi B. Lomborgas. "Be jų 4 mlrd. žmonių mirs iš bado. "Atėjo metas pasmerkti stulbinamai destruktyvias ir mizantropiškas kampanijas", - pareiškė jis.
— Bjorn Lomborg (@BjornLomborg) December 20, 2023
Straipsnis, į kurį Lomborgas reagavo, buvo britų ekonomisto Neilo Rekordo (Neil Record) straipsnis laikraštyje "Telegraph", kuris teigė, kad galinčių mirti žmonių skaičius yra artimesnis šešiems milijardams.
ŠEŠI MILIJARDAI MIRTŲ PER METUS
Neilas Rekordas (Neil Record) pranešė: "Jei tiesiogine prasme nustotume naudoti iškastinį kurą ir "apsieitume be gamtinių išteklių, nuo kurių priklauso pasaulis, jo ekonomika ir gyventojai, greičiausiai per metus mirtų šeši milijardai žmonių".
Aiškindamas, kas nutiktų pasaulyje be iškastinio kuro, Rekordas pažymi, kad dauguma žmonių patirtų elektros energijos tiekimo sutrikimų, nes elektros tinklai būtų taip smarkiai pažeisti, galbūt mirtinai, ir jie gali būti plačiai paplitę bei nuolatiniai."
Nuo pirmos dienos dujų vartotojai pirmieji pajustų pokyčius, nes nebebūtų išgaunama akmens anglis; pasaulyje būtų uždaryti naftos gręžiniai, taip pat ir dujų telkiniai, o po 10 ar 15 dienų Jungtinėje Karalystėje tektų išjungti dujų skirstymo sistemą, nes ji nepajėgtų išlaikyti slėgio.
Savo ruožtu būtų nutrauktas ir buitinis tiekimas - dujos nustotų tekėti, o maždaug 21 milijonas namų ūkių (74 % gyventojų) nebeturėtų šildymo, karšto vandens ir maisto gaminimo įrangos.
"Apimti panikos, žmonės maisto ruošimui ir šildymui galbūt griebtųsi elektros, bet palaukite..." - sako Rekordas ir priduria: Jungtinės Karalystės elektros tinklas remiasi gamtinėmis dujomis kaip "buferiniu" energijos šaltiniu. Kiekvieną dieną paklausa kinta priklausomai nuo vartotojų poreikių, o kito pagrindinio energijos tiekėjo - atsinaujinančiosios energijos šaltinių - paklausa yra labai nepastovi ir jie gali aprūpinti tinklą energija tik tada, kai dujos padengia didžiąją dalį atotrūkio tarp jų produkcijos ir vartotojų poreikių." Šaltinis
Taigi tą akimirką, kai pagrindinėje dujų paskirstymo sistemoje sumažėja slėgis, sutrinka tinklo balansavimo sistema ir nutrūksta elektros energijos tiekimas.
Perėjus prie elektrinio patalpų šildymo, maisto gaminimo ir vandens šildymo, elektros energijos paklausa sparčiai išaugtų, todėl labai tikėtina, kad staiga atsiradęs perteklinis poreikis būtų nepatenkinamas, todėl tinklas taptų nevaldomas ir elektros energijos nebūtų. Tai taip pat reiškia, kad nebūtų ryšio sistemų, mobiliųjų telefonų ir televizijos.
Neturint elektros energijos, nebus tekančio vandens ir šildymo, o labiausiai pažeidžiami žmonės pradės mirti, teigia Rekordas. Iš pradžių tai bus pagyvenę žmonės savo namuose, vėliau - ligoninėse, kai baigsis dyzelinių atsarginių generatorių kuras. Per pirmąsias 25 dienas paprastiems žmonėms iškils naujų "egzistencinių problemų, susijusių su maisto prieinamumu ir paskirstymu". Šaltinis
BADAS PRASIDEDA NUO 25 DIENOS
25 diena - dyzelinas ir benzinas greičiausiai baigsis, nors Rekordas sako, kad čia jis tikriausiai yra dosnus laiko atžvilgiu, tačiau tai reikš, kad sutriks maisto skirstymas, todėl, kadangi dauguma gyventojų yra visiškai priklausomi nuo pirkto maisto, jie pradės badauti.
Įdomu tai, kad tai palies tik izoliuotas kaimo bendruomenes, o tie, kurie savarankiškai verčiasi žemės ūkiu, santykinai nenukentės.
50 diena - daug žmonių miestuose nuo bado dabar būtų arti mirties, teigia Rekordas, "įstatymas ir tvarka būtų sugriuvę", o dėl "vis desperatiškesnių išgyvenimo priemonių paieškų" jis įtaria, kad vyktų "masiniai konfliktai ir žudynės".
Neturėdami sanitarinių sąlygų, kurias turime dėl elektros energijos, vandens tiekimo ir nuotekų tekėjimo, mes pamatytume Viktorijos laikų ligų, tokių kaip cholera ir dizenterija, sugrįžimą.
100 diena - pinigai ir statusas laikui bėgant taps nesvarbūs, o praėjus vos trims mėnesiams po to, kai pasaulyje nustos veikti nafta, Neilas Rekoras spėja, kad maždaug pusė iš maždaug keturių milijardų pasaulio gyventojų bus mirę: "Pirmiausia mirtų miestų vargšai, paskui vidurinioji ir aukštesnioji klasės".
Vėlgi, išgyvenusieji būtų kaimo gyventojai, galintys pragyventi iš vietinių žemės ūkio produktų arba gyventi iš mažėjančių maisto atsargų.
Penkiasdešimt penkiems procentams žmonių miestuose bus beveik neįmanoma gauti maisto ir saugaus vandens, nes neliks įprastų maisto paskirstymo kelių ar sandėliavimo patalpų (šaldiklių / šaldytuvų) be elektros energijos, o be siurblinių švarus vanduo bus neprieinamas arba beveik neprieinamas. Šaltinis
METAI BE NAFTOS - ŽMOGŽUDYSTĖS IR CHAOSAS.
365 diena - po metų be naftos Rekordas sako: "galbūt dar du milijardai žmonių būtų mirę iš bado arba sušalę, taigi, tarkime, du milijardai būtų likę gyvi, likusios maisto atsargos būtų išsekusios arba sugedusios, o neišvengiamas teisėtvarkos žlugimas būtų reiškęs, kad daugelį iš jų būtų ištikusi smurtinė mirtis."
"Konkurenciją dėl ribotų išteklių, taip elegantiškai spręstą išradus rinkas ir kainas, pakeistų žudynės ir chaosas".
Dabar kelio atgal nebėra, nes priemonių, kuriomis būtų galima pakeisti teisingą naftos sustabdymo eksperimentą, nebeliktų.
"Masinis išnykimas būtų atėmęs iš visuomenių jų kultūrą, išsilavinimą ir išgyvenimo būdus. Prasidėtų naujas tamsusis amžius." Ir, kaip sako Rekordas, tai košmariškas scenarijus, tačiau tvirtina, kad viskas šiame scenarijuje yra gerai pagrįsta faktais. Šaltinis
NYKSTANČIŲ DEPOPULIACIJA
WEF nariai ne kartą siūlė, kad masinis žmonių skaičiaus Žemėje mažinimas padėtų organizacijai pasiekti jos žaliosios darbotvarkės tikslus, o Denisas Meadowsas (Dennis Meadows), kuris yra "garsus WEF narys, ragino žmonių populiaciją sumažinti stulbinančiais 86 proc.
Meadowsas, kuris yra vienas iš pagrindinių 1972 m. Romos klubo knygos "The Limits to Growth" ("Augimo ribos") autorių, Romos klubo garbės narys ir Pasaulio ekonomikos forumo narys, teigia, kad šį tikslą galima pasiekti "taikiai".
Meadow knyga buvo išleista daugiau nei prieš 50 metų, tačiau jo ideologija, regis, vis dar sutampa su šių dienų WEF antihumaniška, depopuliacijos darbotvarke. Jis teigė, kad "didžioji dalis pasaulio gyventojų turi būti išnaikinta, kad išgyvenusieji galėtų "turėti laisvę" ir "aukštą gyvenimo lygį".
Tačiau "išlikusieji" yra tik keli išrinktieji, ir vargu ar daugelis iš mūsų į juos pateks. (Vėl tas didelis klubas).
VIENAIP AR KITAIP
Ekspertų, įspėjusių apie pavojus, susijusius su naftos tiekimo nutraukimu, nereikėtų ignoruoti, akivaizdžiai akivaizdu, kad mūsų neišrinktiems vadovams mūsų gerovė nerūpi. Tie, kuriems pažadėta privilegijuota padėtis ištuštėjusiame ateities pasaulyje, turi daugybę būdų, kuriais tikisi pasiekti savo tikslų, nesvarbu, ar tai būtų chemtreilai, vakcinos, farmacijos produktai, nuodingos medžiagos maiste, vandenyje ir t. t., ir t. t., jie vienaip ar kitaip siekia mus įskaudinti, o naftos sustabdymas yra tik dar vienas būdas.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau