Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Kovo » 15

WEF narys reikalauja, kad, norint pasiekti Darbotvarkės iki 2030 m. tikslus, "žmonių pėdų" planetoje turėtų sumažėti 94 proc.

WEF narys reikalauja, kad, norint pasiekti Darbotvarkės iki 2030 m

Pasaulio ekonomikos forumo narys, kuris prisipažino, kad savo gyvenimą skiria tam, kad netrukus planetoje būtų "mažiau sielų", teigia, jog norint "kovoti su klimato kaita" pasaulio gyventojų skaičius turi būti skubiai sumažintas 94 proc.

Kalbėdamas apie tai, kaip pasaulio elitas ketina pasiekti kraštutinės depopuliacijos tikslą, Sadhguru užsiminė, kad tikslas pateisina priemones. Apibūdindamas neseniai pasakytą kalbą vienoje konferencijoje, Sadhguru sakė: "Man uždavė genialų klausimą. "Kaip sumažinti žmogaus pėdsaką?" Atsakiau: "Turite sumažinti pėdų skaičių". 

Pasak Sadhguru, "kol nesumažinsite žmogaus pėdų skaičiaus planetoje, nieko neišspręsite".

@sadhguruji I said : “we must reduce the number of feet on the planet” - World Economic Forum conference #Sadhguru #wef #worldeconomicforum #population #disaster #technology ♬ original sound - Sadhguru

Pasak Sadhguru, visos pasaulio problemos kyla dėl to, kad žmonių paprasčiausiai yra per daug, ir šią problemą reikia skubiai spręsti, kad būtų užtikrinta geresnė ateitis nedideliam skaičiui žmonių, kurie išgyvens masinės depopuliacijos įvykį.

"Galvoju apie apdovanojimo įsteigimą", - sakė Sadguru. "Visoms toms jaunoms moterims, kurios yra sveikos, gali turėti vaiką, bet nusprendžia jų neturėti."

"Nes nesvarbu, ar šiandien tai suvokiate, ar ne... problema yra populiacija".

WEF depopuliacijos darbotvarkė įsiskverbė į Bideno administraciją, o Kamala Harris (Kamala Harris) per neseniai pasakytą kalbą garsiai pasakė ramią dalį.

WEF depopuliacijos programa pateko į Bideno administraciją, o Kamala Haris (Kamala Harris) per neseniai pasakytą kalbą garsiai pasakė, nutylėtą programos dalį.

Taip, JAV vyriausybė yra pasirašiusi Švabo depopuliacijos darbotvarkę.

P.S.: O, šitam, Sadhguru, siūlyčiau, pradėti sielų skaičių mažinti nuo savęs. Nuo savo šeimos... ar, laukia kol kiti "bestuburiai" tai padarys už juos, kad jiems būtų geriau gyventi... O, ką jūs manote?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
05.09.2018 laikas 14:07 Receptai Vaistažolių mišiniai organizmo valymui

Organizmo valymas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai organizmo valymui, receptai organizmo valymui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, k...

Skaityti daugiau

14.07.2019 laikas 07:08 Receptai Gaminame namuose. Vištienos kotletukai su daržovėmis
Gaminame namuose. Vištienos kotletukai su daržovėmis. Svogūną pjaustome labai smulkiai, morką tarkuojame smulkia tarka. Šviežias petražoles arba krapus taip pat smulkiname. Skanaus!

Skaityti daugiau

14.11.2017 laikas 13:25 Receptai Svogūnas nuo kosulio
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: svogūnas, pienas.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau