- 28.12.2023
- 0.0 Reitingas
- 482 Peržiūrų
- Komentarai
Didžiulės piramidės, papuoštos hieroglifais ir freskomis, egzistavo gerokai anksčiau, nei mes manome. Mokslininkai archeologai tyrinėja senovinius statinius ir daro išvadą, kad jie gali būti senesni, nei manome. Vandens ir vėjo erozija, kuri negalėtų vykti dabartiniame klimate, rodo, kad šie statiniai buvo pastatyti gerokai prieš mūsų erą. Kai kuriems iš jų gali būti apie 20 000 metų.
Istoriją gaubia paslapties šydas, ir didelė dalis žmonijos praeities lieka neišaiškinta. Tačiau kai kurie archeologai savo hipotezių patvirtinimą randa arabų legendose ir kompiliacijose. Pavyzdžiui, Libijoje iki 2013 m. egzistavo traktatas, kuriame aprašomas XII tūkstantmetyje pr. m. e. gyvenusių imamų gyvenimas. Tai rodo, kad Arabijos pusiasalyje ir Šiaurės Afrikoje egzistavo galinga arabų valstybė, kuri lenkė savo laikus įvairiose pramonės šakose, pavyzdžiui, metalurgijoje, juvelyrikoje ir kalvystėje, medicinoje.
Tačiau, kaip ir kitos Artimųjų Rytų šalys, Irakas ir Sirija, ši senovės civilizacija susidūrė su sunaikinimu dėl karų. Daug senovinių artefaktų buvo sunaikinta arba pavogta. Šios didingos civilizacijos liekanos yra paslėptos po smėlio sluoksniais ir išliko tik keletas statinių, pavyzdžiui, piramidės.
Kanados mokslininkų grupė padarė išvadą, kad dykumos atsiranda ne šiaip sau. Jos atsirado dėl didžiulio sprogimo. Tai patvirtina prielaidą, kad čia, Arabijos pusiasalyje ir Šiaurės Afrikoje, buvo kultūrinis centras, turtingiausia ir pažangiausia to meto valstybė.
Jei atsižvelgsime į šią teoriją, galime daryti prielaidą, kad ši senovės civilizacija nebuvo vienintelė Žemėje. Kitų stiprių konkurentų atsiradimas lėmė neišvengiamą konkurenciją. Galingi ginklai sunaikino dešimtis gražių miestų, paversdami juos dulkėmis. Sodai virto negyvybinga dykuma, o smėlis paslėpė kadaise buvusios didingos civilizacijos turtus.
Po tūkstantmečių žmonės sugrįžo į šias žemes ir įkūrė naujas valstybes. Tačiau patys patvariausi Arabų Atlantidos, kaip ją vadina amerikiečių mokslininkai, statiniai buvo piramidės. Jas pirmieji iškasė egiptiečiai, norėdami atgaivinti prarastą didybę.
Orientalistai ir arabų pasaulio tyrinėtojai, kuriems pavyko išstudijuoti pirminius šaltinius ir senovės medžiagą, priėjo prie išvados, kad aprašytose teritorijose kadaise egzistavo galinga valstybė. Tačiau tai, ką jiems pavyko iškasti ir atkurti, tėra nedidelė visos grandiozinės civilizacijos dalis, paslėpta po smėlio sluoksniais.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau