Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2024 » Sausio » 1

Oho! Nuostabiai tikslus 2024 m. horoskopas!

Tai ne pokštas! Dalydamiesi šiuo straipsniu užsitikrinsite sau ištisus 3 metus sėkmės! :)

Oho! Nuostabiai tikslus 2024 m. horoskopas!

VANDENIS
Mistinių dalykų žinovai
(nuo sausio 20 d. iki vasario 18 d.)

Žavūs ir nuoširdūs. Turi talentą rasti netikėtus sprendimus. Siekia ilgalaikių santykių. Nebijo sunkumų. Mėgsta tvarką visur. Kartais svajotojai. Puikūs pasakotojai. Gali būti nepastebimi. Puikūs klausytojai. Turi talentą nustebinti. Nemėgsta konfliktų, bet visada pasirengę apginti artimuosius. Jei pasidalysi šiuo straipsniu, tavęs laukia 2 metai laimės!

ŽUVYS
Idealus pasirinkimas dvasingiems santykiams
(nuo vasario 19 d. iki kovo 20 d.)

Dėmesingas ir jautrus. Intelektualūs. Mėgsta būti įvykių centre. Impulsyvūs, bet žavūs. Pritraukia dėmesį. Nelengva išlaikyti. Aistringi santykiuose. Dažnai būna vakarėlių sūkurys. Linkę būti naivūs. Labai rūpestingi. Stengiasi visada elgtis teisingai. Nenuspėjami ir dažnai originalūs. Turi puikų humoro jausmą. Jei pasidalysite šiuo straipsniu, jūsų laukia 5 metai sėkmės!

AVINAS
Drąsus ir ryžtingas
(nuo kovo 21 d. iki balandžio 19 d.)

Komunikabilus. Mėgstate būti dėmesio centre. Spontaniški. Mėgsta iššūkius. Linksmi ir žavūs. Neįtikėtinai žavus. Jie vertina asmeninius santykius. Šeima jiems yra viskas. Dosnūs ir nesavanaudiški. Lengvai prisiriša. Gali būti triukšmingi. Visada nori būti teisūs. Pasisako už tai, kuo tiki. Nepaisant to, yra nuostabūs žmonės. Dalydamiesi šiuo straipsniu užsitikrinsite 16 metų sėkmės!

JAUTIS
Nepalaužiami ir ištikimi
(nuo balandžio 20 d. iki gegužės 20 d.)

Užsispyręs. Vertinate santykių stabilumą. Nevenk konfliktų. Gina savo įsitikinimus. Kartais užsispiria, bet tai daro dėl dėmesio. Visuomeniški. Pasirengę padėti sunkią akimirką. Puikūs partneriai. Užsispyrę, bet rūpestingi. Gali būti savanaudiški, bet tai daroma siekiant tikslų. Mėgsta komfortą. Unikalūs ir nepakartojami. Yra patraukliausi žmonės žemėje. Dalinkis šiuo straipsniu ir tavęs laukia 15 metų sėkmės!

DVYNIAI
Charizmatiški ir nenuspėjami.
(nuo gegužės 21 d. iki birželio 20 d.)

Draugiški. Gebantys giliai mylėti. Atidūs klausytojai. Žaismingi bendraudami. Vengia konfliktų, bet gali sužavėti savo charizma. Vertina sąžiningumą. Linkę duoti patarimus. Kartais būna išsiblaškę. Gali būti sarkastiški ir emocionalūs. Verti pasitikėjimo. Nuolat geros nuotaikos. Triukšmingas. Visuomeniškas. Atlaidus. Mėgsta vakarėlius. Jų šypsena užkariauja širdis. Dosnūs ir stiprūs. Neįmanoma atsispirti jų žavesiui. Pasidalykite šiuo straipsniu ir jūsų laukia 9 metai laimės!

VĖŽYS
Žavūs ir paslaptingi
(nuo birželio 21 d. iki liepos 22 d.)

Geriausiai išmano gundymo meną. Jie įkūnija kilnumą. Myli visa siela ir visą gyvenimą. Neįtikėtinai rūpestingi. Turi kūrybinio potencialo. Aistringai myli. Nenuspėjami. Turi neįprastų pomėgių. Visada linksmas ir kompanijos siela. Atviri artimiems žmonėms. Įsimylėję meilę. Impulsyvūs. Vengia konfliktų, bet gali apsiginti. Vertinkite tokius žmones! Pasidalykite šiuo straipsniu ir gaukite 12 metų sėkmės!

LIŪTAS
Magnetiški ir dominuojantys
(nuo liepos 23 d. iki rugpjūčio 22 d.)

Meilės pokalbis. Yra ryškūs ir aistringi. Moka atsipalaiduoti. Jaučiasi laimingi, bet sunkiu metu gali būti nuotaikingi. Jei turi problemų, jos paveikia visus. Nuspėjami, bet moka linksmintis. Gerai susidoroja su sunkumais. Žavūs. Mėgsta stabilumą santykiuose. Kalbūs. Su jais nereikia ginčytis. Vertingi bet kokiuose santykiuose. Pasidalykite šiuo straipsniu ir jūsų laukia 7 metai sėkmės!

MERGELĖ
Analitiški ir dėmesingi
(nuo rugpjūčio 23 d. iki rugsėjo 22 d.)

Mėgsti kontroliuoti santykius. Įsimylėsite iš pirmo žvilgsnio. Nori kalbėti paskutinės. Rūpestingi ir protingi. Gali būti emocionalūs. Lojalūs ir puikūs pašnekovai. Turi talentą pasiekti savo. Mėgsta rizikuoti. Jie netoleruoja prieštaravimų. Galvoja, kad viską žino. Gerbia kitus, bet neatleidžia išdavystės. Unikalūs ir nepamirštami. Pasidalykite šiuo straipsniu ir gaukite 7 metus laimės!

SVARSTYKLĖS
Harmonijos mėgėjai
(nuo rugsėjo 23 d. iki spalio 22 d.)

Draugiški visiems. Moka mylėti. Žavūs ir patrauklūs. Venkite konfliktų su jais. Žino, kaip iš chaoso sukurti tvarką. Ištikimi draugai. Prisimena nuoskaudas. Geriau būti jų pusėje. Mėgsta sportą. Kūrybingi ir romantiški. Dalinkis šiuo straipsniu ir tavęs laukia 9 metai sėkmės!

SKORPIONAS
Unikalus ir paslaptingas
(nuo spalio 23 d. iki lapkričio 21 d.)

Nepaprastai žavūs. Mėgsta juokauti. Jie turi puikų humoro jausmą. Ištroškę naujų patirčių. Energingi ir nuspėjami. Gali pasiekti savo. Aistringi santykiuose. Visuomeniški. Moka linksmintis. Sėkmingai tvarkosi su finansais. Pasirengęs daug padaryti dėl artimųjų. Darbštus. Draugijoje vertina sąžiningumą. Romantiškas ir rūpestingas. Dalinkis šiuo straipsniu ir tavęs laukia 4 metai sėkmės!

ŠAULYS
Energingi ir mėgstantys laisvę
(nuo lapkričio 22 d. iki gruodžio 21 d.)

Impulsyvūs. Kupini kilnumo. Vertina ilgalaikius santykius. Kartais mieliau renkasi vienatvę. Greitai praranda kantrybę. Nemėgsta kvailysčių. Stiprūs meilėje. Stengiasi slėpti savo baimes. Labai paslaptingi. Saugo savo artimuosius. Kartais infantilūs. Gražūs ir romantiški. Draugiški. Jie moka mylėti. Juokingi ir žavūs. Dalinkis šiuo straipsniu ir tavęs laukia 4 metai laimės!

OŽIARAGIS
Užsispyrę ir atsparūs
(nuo gruodžio 22 d. iki sausio 19 d.)

Mėgsta išsiskirti. Žavūs ir drąsūs. Protingi. Seksualus. Kartais skundžiasi. Tingi, bet sunkiai dirba. Pasipūtę, bet supratingi. Neįmanoma atsispirti jų žavesiui. Vertina stabilumą. Jiems patinka bendrauti. Pasiekia tai, ko nori. Subalansuoti. Aistringai mėgsta stalo žaidimus. Mėgsta laimėti. Pirmenybę teikia restoranams. Linksmi ir šmaikštūs. Dalinkis šiuo straipsniu ir tavęs laukia 24 metų sėkmė!

O, kuo tikėti, jums patiems spręsti...

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
01.11.2017 laikas 17:22 Receptai | Patiekalai Morka, pienas gydo bronchitą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Bronchitas. Ingredientai: Morka, Pienas

Skaityti daugiau

13.10.2019 laikas 11:16 Receptai | Patiekalai Šokoladinis Pyragas Su Karamele + Receptas (Video)

Pirma paruoškite pyrago pagrindą. Į dubenį įmuškite kiaušinius, supilkite cukrų, aliejų ir išmaišykite el. maišytuvu. Maišant supilkite vanilės ekstraktą ir pasukas. Atskirame dubenyje sumaišykite miltus, kakavos miltelius, kep...

Skaityti daugiau

05.07.2019 laikas 19:49 Receptai | Patiekalai Auksinis sklindžių receptas
Svarbiausia – išsirinkti šių blynų kepimui pačią geriausią keptuvę. Pageidautina kepti ant sausos keptuvės, nepridedant riebalų: tame glūdi purių amerikietiškų blynų – pankeikų – ruošimo paslaptis. Paruošti blynai ilagai neužsibūn...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau