Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2024 » Balandžio » 18

Šie 3 Zodiako ženklai gali išsiskirti 2024 m

Laikykite, kad tai nauja pradžia.

Šie 3 Zodiako ženklai gali išsiskirti 2024 m

Jei jūsų santykius ištiko krizė, tai gali būti dėl to, kad jūs ir jūsų partneris iš esmės netinka vienas kitam arba žvaigždės nenori, kad išsiskirtumėte, arba dėl abiejų priežasčių. Bet kokiu atveju dėl tam tikrų planetų judėjimo kai kurių Zodiako ženklų santykiai gali nutrūkti.

Pasak astrologės Michelle Bell, kiekvienas planetų tranzitas gali suteikti jūsų Zodiako ženklui tam tikrą energiją, o kalbant apie skyrybas, reikėtų atkreipti dėmesį į Saturną.

"Saturnas žinomas kaip karmos, apribojimų ir stabilumo planeta, - sako ji. "Kai Saturnas sudaro sudėtingus aspektus - kvadratus ar opozicijas - su asmeninėmis planetomis, tokiomis kaip Venera ar Marsas, tai gali reikšti, kad santykiuose laukia išbandymų ir pertvarkų laikotarpis." Štai kodėl gali įvykti svarbus įvykis, pavyzdžiui, apreiškimas, kad jūsų pusmetį trukęs romanas nebėra vertas jūsų laiko."

Uranas yra dar viena santykius veikianti planeta. "Ji gali atnešti netikėtų trikdžių ar atskleidimų, kurie sukrečia esamą dinamiką, - sako Bell. "Urano įtaka taip pat gali paskatinti laisvės, nepriklausomybės ar autentiškumo troškimą, dėl kurio santykiai nutrūksta arba radikaliai pasikeičia."

Dar yra mažasis Plutonas, kuris simbolizuoja transformaciją, jėgą ir atgimimą. Pasak Bell, Plutono tranzitas gali išryškinti giliai paslėptas problemas - tada suprasite, kad jums ir jūsų partneriui reikia išsiskirti.

Štai trys ženklai, kurie dėl šių planetų judėjimo 2024 m. greičiausiai išsiskirs su savo partneriu:

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Jei esate santykius palaikantis Liūtas, būkite atsargūs. Pasak Bell, 2024 m. Uranas yra Jaučio zodiako ženkle ir sudaro kvadratą su Liūtu. Astrologijos pasaulyje šis aspektas yra labai klastingas. Šiuo atveju jis gali reikšti, kad jūsų partneris nepatenkina jūsų poreikių.

"Urano įtaka gali atnešti staigių pokyčių, sutrikimų arba laisvės ir nepriklausomybės troškimą, o tai gali prieštarauti Liūto pripažinimo, ištikimybės ir stabilumo poreikiui santykiuose", - sako ji.

"Jei jūsų partneris anksčiau buvo meilesnis, galite jaustis priversti išsiskirti, jei jis staiga taps šaltas, nors gali būti, kad tai jūs jaučiatės dusinami. Kad šiuos metus išgyventumėte nesugadinti, Bell rekomenduoja saugoti savo individualumą.

Jūsų santykiai bus daug sveikesni, jei atvirai ir sąžiningai pasakysite, ko norite, o jei vis dėlto išsiskyrėte, ši praktika taip pat padės jums pasiruošti smagiam mergvakario sezonui, kai darysite būtent tai, ko norite.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

"2024 m. Skorpionas gali susidurti su dideliais pokyčiais santykiuose dėl Saturno ir Plutono, esančių Vandenio ženkle ir sudarančių kvadratus su Skorpiono Saule ir kitomis svarbiausiomis pozicijomis, įtakos", - sako Bell. "Šie tranzitai gali sukelti intensyvią kovą dėl valdžios, emocines transformacijas arba būtinybę susidurti su [rimtomis santykių problemomis]."

Kadangi Skorpionas yra vandens ženklas, kurį valdo Plutonas, jam įprasta apmąstyti kiekvieną savo meilės gyvenimo detalę, tačiau šiuo atveju apmąstymai gali pasiteisinti. "Skorpionų polinkis gilintis į savo emocijų gelmes gali lemti arba sužlugdyti, nes jie siekia autentiškumo ir transformacijos", - sako ji.

Jei jūsų partneris jums atrodo netinkamas žmogus, padarykite sau paslaugą ir pasitraukite - net jei jau kurį laiką esate kartu. Taip galėsite viską pradėti iš naujo, o ne 2025 m. atsigręžti atgal ir galvoti, kodėl dar vienus metus praleidote jausdami stresą ir nematymą."

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Pasak astrologės Michelle Bell, Saturnas čia tam, kad viską sujauktų. Gegužės 6 d. Saturnas sudarys pusiau kvadratūrą su retrogradiniu Plutonu, o kartu su tuo atsiras ir plyšys jūsų santykiuose.

"Tai tęsis iki gegužės 24 d., po to galbūt pavyks laikinai pataisyti santykius, bet kai birželio 29 d. Saturnas pereis į retrogradinį Žuvų ženklą, vėl prasidės tikras pragaras", - sako ji.

Kadangi Plutonas yra transformacijos planeta, o Saturnas - karmos planeta, staiga pamatysite, kad jūsų partneris yra labiausiai erzinantis žmogus pasaulyje, net jei visada gerai sutardavote. Reikalas tas, kad jis staiga gali tą patį pagalvoti apie jus.

Kai liepos 2 d. Neptūnas, Žuvų valdovas, pereis į retrogradinį judėjimą, tuomet pagaliau galėsite nuspręsti, ką daryti toliau. Pasak Bell, šis planetos tranzitas paskatins jus išsiųsti daugybę žinučių savo kompanionui, ir būtent tada greičiausiai išsiskirsit visam laikui.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
18.11.2019 laikas 20:14 Receptai – Patiekalai Skanumėlis iš paprastų kopūstų per 15 minučių. Kopūstų lapai tešloje
Valgyčiau kiekvieną dieną! Nesitikėjau, kad taip paprasta pasigaminti šiuos kopūstų blynelius. O, kaip atrodo, taip ir norisi išbandyti. Labai lengva pasigaminti ir suvalgomi akimirksniu.

Skaityti daugiau

26.09.2018 laikas 12:42 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai nuo alergijos
Alergija liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo alergijos, alergija, alergijos gydymas, alergijos receptai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogom...

Skaityti daugiau

11.09.2019 laikas 20:18 Receptai – Patiekalai Paprasčiausias ir sėkmingiausias naminės duonos receptas

Su kvapnia, traškia plutele, tikras skanumėlis. Skanios naminės duonos receptas gaminkite duoną patys namuose!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau