Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Sausio » 21

Moterų įsimylėjimo etapai

Moterų įsimylėjimo etapai

Kiekviena moteris, kuri užmezga santykius, pereina tam tikrus įsimylėjimo etapus. Psichologiniai ir emociniai pokyčiai kiekviename iš jų kiekvienai moteriai gali būti skirtingi. Tačiau galima išskirti keturis pagrindinius etapus.

Pirmasis etapas yra patrauklumas

Šiame etape moteris jaučia stiprią trauką savo partneriui. Ją gali sudominti jo asmenybė, mąstymo būdas ar fizinis buvimas. Didėja noras praleisti daugiau laiko šalia jo.

Svarbu prisiminti, kad šiame etape dar nėra užmegztas kontaktas ir atsiranda tik pirmieji būsimų santykių požymiai.

Antrasis etapas yra romantika

Šiame etape prasideda gilesnė pažintis: pora praleidžia daugiau laiko kartu, dalijasi mintimis ir emocijomis.

Moterį gali užvaldyti jautrumas smulkmenoms (maloni žvakių šviesa ar papildomas komplimentas). Tarp partnerių pradeda formuotis gilesnis ryšys.

Trečiasis etapas yra santykių užmezgimas

Šiame etape moteris ir jos partneris jau žino daug informacijos vienas apie kitą ir jaučia gilesnį prisirišimą. Jie pradeda kurti santykius, apibrėžia savo vaidmenis poroje ir aptaria ateities planus.

Moteris gali jausti stiprų norą būti arčiau partnerio: praleisti daugiau laiko kartu, dalytis mintimis ir jausmais. Ji gali pradėti rūpintis savo partneriu ir reikšti savo meilę bei prisirišimą.

Tačiau šiuo etapu santykiuose gali kilti tam tikrų sunkumų: pora gali susidurti su skirtingais požiūriais arba prieštaringais interesais. Svarbu atsižvelgti į šiuos veiksnius ir kartu stengtis spręsti problemas.

Ketvirtasis etapas - stabilumas

Šiame paskutiniame etape moteris jau visiškai suvokia savo jausmus partneriui. Jie abu yra pasirengę didesniems žingsniams santykiuose: šeimos sukūrimui, persikėlimui gyventi kartu ar kitiems ilgalaikiams pokyčiams.

Moteris jaučia gilią meilę partneriui ir vertina jį kaip asmenybę. Šiame etape pora jau yra pasiekusi tam tikrą tarpusavio komforto lygį, kuris padeda jiems išlaikyti ilgalaikius santykius.

Kiekviena moteris šiuos keturis pagrindinius meilės etapus išgyvena skirtingai. Vienos gali greitai pereiti iš vieno etapo į kitą, o kitoms tai gali užtrukti ilgiau.

Svarbu nepamiršti, kad meilė yra procesas ir reikalauja abiejų pusių pastangų. Pora turėtų kartu dirbti prie savo santykių ir būti pasirengusi keistis kiekviename iš šių keturių meilės etapų.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.02.2018 laikas 11:13 Receptai Kaip ruošiamos arbatos
Vaistažolių arbatas geriausia ruošti tik tam skirtuose emaliuotuose neįskilusiuose induose. Nerūdijančio plieno visiškai netinka, nes turi kenksmingų priedų. Nenaudokite aliumininių indų, nes iš jų į arbatą patenka metalo jonų....

Skaityti daugiau

14.12.2017 laikas 15:14 Receptai Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, rugiagėlių, šventagaršvės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Inkstus. Ingredientai: kadagio uogų, rugiagėlių žiedų, vaistinės šventagaršvės.

Skaityti daugiau

06.10.2019 laikas 20:59 Receptai Skanus Varškės Ir Uogų Vyniotinis

Pats paprasčiausias kepinys prie arbatos – tai lavašas, o dietiškiausias ir skaniausias variantas – tai vyniotinis iš lavašo su varškės įdaru. Į varškę galima dėti įvairias uogas, vaisius, daržoves, žalumynus, sūrį ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau