Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Sausio » 24

Moterys, kurioms nesiseka meilėje: 15 išskirtinių bruožų

Ar pastebėjote, kad gana dažnai geroms moterims nesiseka santykiuose?

Moterys, kurioms nesiseka meilėje: 15 išskirtinių bruožų

Ar pastebėjote, kad geroms moterims dažnai nesiseka santykiuose? Kodėl ir kuo išsiskiria tokios moterys? Atsakymus į šiuos klausimus siūlo Valentina Moskalenko knygoje "Kai meilės per daug".

... Moterys nėra kaltos. Ir net susitikimo su partneriu aplinkybės su tuo neturi nieko bendra. Kur kas svarbiau - kokią vaikystę jos turėjo, kokie santykiai buvo tėvų šeimoje.

Būtent tai paprastai išskiria tas moteris, kurioms nesiseka meilėje:

 1. Jos dažnai būna kilusios iš disfunkcinių (nesveikų) šeimų, kuriose jų emociniai poreikiai nebuvo patenkinti. Pavyzdžiui, tėvas arba motina galėjo sirgti alkoholizmu.
 2. Moterys, kuriomis buvo prastai rūpinamasi, savo nepatenkintą dėmesio poreikį pradeda užpildyti papildomai rūpindamosi kuo nors, ypač sunkios lemties žmogumi, žmogumi, kuriam labai reikia pagalbos, globos. Ji tampa jo žmona, slaugytoja ir motina. Jos pašaukimas - gelbėti.
 3. Dėl to, kad vaikystėje šioms moterims taip ir nepavyko vieno ar abiejų tėvų paversti rūpestingais, mylinčiais mama ir tėčiu, suaugusios jos traukia emociškai neprieinamus vyrus, kuriuos bando pakeisti savo beribe meile.
 4. Vaikystėje patyrusios atstūmimo siaubą, šios moterys daro viską, kad jų santykiai su mylimu vyru nenutrūktų.
 5. Šios moterys sustoja be jokių laiko, pastangų ir net pinigų sąnaudų, jei tai "padeda" mylimam vyrui.
 6. Pripratusios prie meilės trūkumo šeimoje, šios moterys yra pasirengusios laukti, tikėtis ir daryti viską, kad įtiktų savo išrinktajam.
 7. Šios moterys pasirengusios prisiimti daug daugiau nei penkiasdešimt procentų kaltės, atsakomybės bet kokiuose santykiuose.
 8. Šių moterų savivertė yra labai žema, giliai širdyje jos netiki, kad nusipelnė būti laimingos. Greičiau jos linkusios tikėti, kad dar turi užsitarnauti teisę džiaugtis gyvenimu.
 9. Šios moterys turi itin didelį poreikį kontroliuoti savo vyro elgesį, jausmus ir mintis. Jos saugo savo santykius tarsi sargybinis, nes vaikystėje gyveno nesaugumo aplinkoje. Jos visur ir viskuo stengiasi padėti kitiems, tapti reikalingos ir net nepakeičiamos. Dažnai tokios moterys renkasi vadinamąsias padedančias profesijas (medicinos darbuotojos, psichologės, auklėtojos, mokytojos, padavėjos ir t. t.).
 10. Santykiuose joms svarbiau, kaip turėtų būti, o ne susiklosčiusi situacija; jos daugiau svajoja, nei gyvena.
 11. Jų meilė ir kankinimasis labai sunkiai veikia ir jas, ir jų partnerį. Tai "viską ryjanti ir siaučianti" meilė.
 12. Jie gali turėti polinkį (emocinį ar genetinį) į priklausomybę nuo alkoholio, narkotikų, vaistų, tam tikrų maisto produktų (pvz., saldumynų).
 13. Juos traukia problemų turintys žmonės, kuriuos reikia "gelbėti", jiems artimesnės situacijos, kuriose vyrauja chaosas, netikrumas, emocinė kančia, jie vengia prisiimti atsakomybę už save.
 14. Šios moterys gali būti linkusios į depresiją, kurios bando išvengti užmegzdamos nestabilius, "audringus" santykius.
 15. Šių moterų netraukia vyrai, kurie yra malonūs, pastovūs gyvenime, patikimi ir jais domisi. Joms tokie vyrai atrodo malonūs, bet nuobodūs ir nuobodūs.
Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
10.06.2019 laikas 08:20 Receptai Šokoladiniai keksiukai. Šokoladinių keksiukų receptas

Pasigaminkime namuose, naminius keksiukus. Šokoladinių keksiukų receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

29.10.2019 laikas 15:16 Receptai Greiti blynai skaniems pusryčiams

Pristatome jums greitų ir skanių pusryčių receptą. Blynai gaunasi labai apetitiški, o patinka ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Pusryčiai paprastai paruošiami, bet labai sotūs.

Skaityti daugiau

28.07.2019 laikas 12:35 Receptai Stulbinančios spurgos iš stebuklingos tešlos! Minkštos, lengvos ir beprotiškai skanios!
Gaminame namuose. Spurgų receptas. Išsamią informacija apie paruošimą žiūrėkite vaizdo įraše.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau