Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopas » 2024 » Vasario » 1

2024 m. vasario 1 d. horoskopas: ką žada astrologai?

2024 m. vasario 1 d. horoskopas: ką žada astrologai?

Visi siekiame išsiaiškinti, ką likimas mums paruošė meilės srityje. Ypač įdomu sužinoti konkrečios datos prognozę, kad būtume pasiruošę galimiems pokyčiams ir įvykiams. Taigi šiandien pažvelgsime į 2024 m. vasario 1 d. meilės horoskopą ir sužinosime, ką mums žada astrologai.

1. Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Šią dieną Avinai turėtų atkreipti dėmesį į savo energingumą ir aistrą. Galite sutikti žmogų, kuris įžiebs jumyse aistros ir įkvėpimo ugnį. Būkite atviri naujoms pažintims ir nebijokite išeiti iš rėmų.

2. Jautis (balandžio 21 - gegužės 20 d.)

Jaučiai gali tikėtis stabilumo ir harmonijos santykiuose. Jei jau turite partnerį, galėsite mėgautis ramia ir jaukia diena kartu. Jei esate vieniši, galite sutikti žmogų, su kuriuo turėsite bendrų interesų ir vertybių.

3. Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 21 d.)

Dvyniams vasario 1 d. bus bendravimo ir dalijimosi idėjomis diena. Galite sutikti įdomių žmonių, kurie dalijasi jūsų smalsumu ir noru išmokti naujų dalykų. Būkite atviri ir pasiruošę netikėtiems posūkiams.

4. Vėžys (birželio 22 - liepos 22 d.)

Vėžiams patariama atkreipti dėmesį į savo emocijas ir intuiciją. Galite pajusti ypatingą ryšį su nauju žmogumi arba suprasti, kad reikia keisti savo dabartinį požiūrį. Pasitikėkite savo vidiniu balsu ir juo vadovaukitės.

5. Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 23 d.)

Liūtai turėtų atskleisti savo kūrybinę ir ekspresyviąją pusę. Galite sutikti žmogų, kuris žavėsis jūsų talentais ir palaikys jūsų pastangas. Nebijokite būti savimi ir dalytis savo idėjomis.

6. Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Mergelėms svarbu skirti dėmesio sveikatai ir savigarbai. Meilė sau ir rūpinimasis savo kūnu padės pritraukti į gyvenimą partnerį, kuris jus vertins ir palaikys jūsų siekius. Rūpinkitės savimi ir nepamirškite savo poreikių.

7. Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Svarstyklės turėtų atkreipti dėmesį į harmoniją ir pusiausvyrą santykiuose. Jei jau esate poroje, skirkite šią dieną savo partneriui ir sukurkite romantišką atmosferą. Jei esate vieniši, galite sutikti žmogų, su kuriuo sutaptų požiūris į gyvenimą ir vertybės.

8. Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Skorpionai turėtų atkreipti dėmesį į savo intensyvumą ir aistrą. Galite sutikti žmogų, kuris pritars jūsų troškimui užmegzti gilius ir emocingus santykius. Būkite atviri ir nebijokite parodyti savo jausmų.

9. Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliams vasario 1 d. bus nuotykių ir naujų galimybių diena. Galite sutikti žmogų, kuris dalijasi jūsų meile kelionėms ir nuotykiams. Būkite pasirengę netikėtumams ir mėgaukitės kiekviena akimirka.

10. Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Ožiaragiai turėtų atkreipti dėmesį į savo tikslo ir atsakomybės jausmą. Galite sutikti žmogų, kuris pritars jūsų troškimui siekti tikslų ir sėkmės. Būkite atviri naujoms pažintims ir nebijokite pasidalyti savo planais.

11. Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Vandeniai turėtų atkreipti dėmesį į savo nepriklausomybę ir originalumą. Galite sutikti žmogų, kuris žavėsis jūsų idėjomis ir palaikys jūsų siekius. Būkite drąsūs ir nebijokite būti unikalūs.

12. Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Žuvys turėtų atkreipti dėmesį į savo intuiciją ir jautrumą. Gali pajusti ypatingą ryšį su nauju žmogumi arba išsiaiškinti sudėtingą santykių situaciją. Pasitikėkite savo jausmais ir klausykite širdies.

Svarbu nepamiršti, kad horoskopas tėra rekomendacija, o tikroji galia yra mūsų rankose. Mes patys kuriame savo likimą ir formuojame savo santykius. Todėl nepamirškite klausytis savęs ir daryti tai, kas jums teikia džiaugsmo ir laimės.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
10.09.2018 laikas 09:29 Receptai Vaistažolių mišiniai nervams nuraminti

Nervinės ligos liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nervams nuraminti, nervinės ligos, receptai nervams nuraminti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydyt...

Skaityti daugiau

23.09.2018 laikas 14:36 Receptai Liaudiški patarimai astmos gydymui

Astma liaudies medicinoje, astma, astmos gydymas, receptai astmai, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

05.09.2018 laikas 14:07 Receptai Vaistažolių mišiniai organizmo valymui

Organizmo valymas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai organizmo valymui, receptai organizmo valymui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, k...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.06.2024 laikas 20:46 Mokslininkai teigia, kad apelsinų žievelės gali būti raktas į geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą
Floridos universiteto, Teksaso valstijos universiteto ir JAV žemės ūkio departamento mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, apelsinų žievelių poliarinės frakcijos ekstraktas, kuriame yra junginio, vadinamo feruloilputrescinu, gali palengvinti širdies...

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:37 Neuromokslininkai teigia, kad kai kurie sapnai iš tiesų gali nuspėti ateitį
Mičigano universiteto anesteziologas Kamranas Diba (Kamran Diba) su kolegomis nustatė, kad miego metu kai kurie neuronai ne tik atkuria netolimą praeitį, bet ir numato būsimą patirtį.

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:17 Australijoje rasta naujų skraidančių roplių fosilijų
Australijos paleontologai aptiko suakmenėjusių skeleto liekanų, kurios priklausė iki šiol nežinomam 100 mln. metų senumo skraidančiam pterozaurui.

Skaityti daugiau