Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Vasario » 2

Kaip pakeisti likimą: 6 darbo metodai

Likimas yra pačių susikurtas modelis.

Kaip pakeisti likimą: 6 darbo metodai

Mes turime galią ir kontroliuojame savo likimą. Mūsų gyvenimas ir rezultatai priklauso nuo mūsų pačių sprendimų, veiksmų ir pastangų. Užuot pasikliovę išorinėmis aplinkybėmis ar likimu, galime aktyviai dalyvauti formuojant savo dabartį ir ateitį...

Kad ir kaip žiūrėtume, likimas atrodo esąs gaivališka jėga tik tol, kol nesuprantame priežasčių, dėl kurių su mumis vyksta tai, kas vyksta. Tačiau tiems, kurie nuoširdžiai nori įžvelgti savo egzistencijos priežastinius ryšius, juos atskleidžia karmos fenomenas - dėsnis, pagal kurį kiekvienas įvykis tėra praeityje padaryto pasirinkimo pasekmė. Jei esate pasirengę priimti minėtą mintį, jei nebijote atsakomybės už situaciją, kurioje dabar esate, tik tokiu atveju jums atsiveria galimybė pakeisti savo likimą. Suvokimas ir priėmimas yra pirmas žingsnis kelyje į geresnį gyvenimą, o paskui seka veiksmai. O mes jums parengėme keletą paprastų rekomendacijų, kurias turėtumėte įdiegti į savo pasaulio vaizdą ir elgesio modelį, kad palankių pokyčių ilgai laukti nereikėtų.

1. Išsilaisvinkite nuo senų prisirišimų

Norėdami pakeisti savo likimą, įnešdami į jį kažką naujo, pirmiausia turite išvalyti senųjų griuvėsius. Neišspręstos nuoskaudos, neuždaryti konfliktai, apgailestavimai dėl seniai praeityje padarytų klaidų - visa tai yra stipriausi veiksniai, veikiantys jūsų gyvenimą šiandien. Iš naujo peržvelkite nugyventus metus, grįžkite prie konfliktų ir nemalonių situacijų, kurių prisiminimas vis dar neduoda jums ramybės.

Atleiskite ir atleiskite kaltininkams, jie buvo jūsų mokytojai. Paprašykite atleidimo iš žmonių, kuriuos įžeidėte, ir net jei to neįmanoma padaryti tiesiogiai, atsiprašykite mintyse. Pagal galimybes grąžinkite skolas. Atleiskite kaltės ir gėdos jausmus dėl to, dėl ko atgailaujate. Jei turite blogų įpročių, pasistenkite jų atsikratyti. Kaip pakeisti savo likimą, nors ir atsisakant destruktyvių programų: meskite rūkyti, pereikite prie sveikos mitybos, atsisakykite apkalbų ir gandų skleidimo.

2. Peržiūrėkite savo tikslus

Patikrinkite savo tikslų teisingumą, nes kaip kitaip pakeisti likimą, jei nepakoreguosite savo siekių vektoriaus? Psichologijoje yra vienas paprastas, bet veiksmingas metodas. Užrašykite savo tikslus ant popieriaus lapo ir pažiūrėkite, kaip jie skamba. Ar noriu turėti, ar noriu būti procese? Jei pirmas - greičiausiai jūsų tikslas netikras, jį primeta socialiniai stereotipai, statuso siekimas: noriu šio automobilio, telefono, buto, drabužių, noriu nuvykti į Paryžių, ištekėti, gauti prestižinį darbą. Jei tikslas atspindi ilgalaikį buvimą valstybėje, šis tikslas yra tikras, jūs tikrai jo norite: noriu vykti į kelionę į Tibetą, dirbti mėgstamą darbą, sukurti šeimą su mėgstamu žmogumi, dirbti mėgstamą darbą, vairuoti šį automobilį, suktis įdomių žmonių rate.

Šis metodas toli gražu nėra vienintelis ir nėra galutinai teisingas. Išbandykite kitokius: paklausykite savo širdies, užduokite sau klausimą apie savo troškimo priežastis: "kodėl aš to noriu", sudėliokite savo tikslų prioritetus - nuo svarbiausių iki mažiausiai svarbių. Supraskite, kad nuo šio žingsnio labai priklauso, kaip pakeisite savo likimą gerovės link. Aiškiai apibrėžtas ketinimas suaktyvina metafizines Visatos jėgas ir nukreipia jas kurti įvykius, palankius įgyvendinimui.

3. Pakeiskite suvokimo vektorių

Rekomendacijose tema "kaip pakeisti savo likimą" svarbiausią vietą užima pozityvus mąstymas. Gana dažnai žmogus tampa negatyvių minčių įkaitu, destruktyviai veikiančiu jo gyvenimą. Tačiau mentaliniu lygmeniu panašus traukia panašų. Ir kuo giliau grimztate į negatyvizmo pelkę, tuo aktyviau Visata meta jums naujas bėdas.

Sakoma, kad bėdos ateina ne vienos. Tačiau šis teiginys teisingas tik tol, kol žmogus dramatiškai reaguoja į nemalonius įvykius. Pakeiskite vektorių iš minuso į pliusą, ugdykite optimistinį požiūrį į dalykus. Atsikratykite įpročio stresuoti ir blaškytis. Be to, kad jūsų emocinė būsena yra galingas psichologinis veiksnys, lemiantis jūsų likimą, emocijos taip pat yra energetinis impulsas, tarnaujantis kaip priežastis jūsų karmos formavimuisi.

4. Atsisakykite savo silpnumo ir veikite!

Klausimas, kaip pakeisti likimą, kyla dėl nepasitenkinimo savo gyvenimu. O tokia būsena aiškiai rodo slopinamų troškimų ir poreikių gausą. Apskritai visi mūsų tikslai šiame gyvenime susiveda į vieną - mes norime būti laimingi. Tačiau norint pasiekti laimę, kartais reikia ką nors daryti savo malonumui, o ne tik pasyviai toleruoti vardan kažkokių efemeriškų idealų. Atsisakykite vaidinti aukos vaidmenį. Nereikia nusivilkti paskutinių marškinių ir kentėti šaltį. Reikia ir svarbu padėti kitiems, bet tik iš savo gausos. Atminkite, kad tas, kuris negali padėti sau, negali padėti niekam.

Be kita ko, buvimas auka taip pat reiškia pataikavimą savo silpnybėms. Pozicija, kurioje esi nelaimingas dėl kitų, yra pasiteisinimas tavo neveiklumui ir toks pat atsisakymas prisiimti asmeninę atsakomybę už savo likimą. Tačiau kol taip yra, jūsų vaidmuo ir valia lemia jūsų gyvenimą. Perimkite kontrolę į savo rankas. Nustatykite svarbiausius ir pasiekiamus "aš noriu" ir juos tenkinkite. Pasiteisinimai ir paaiškinimai, kodėl tai neįmanoma, nesiskaito. Visada galite rasti norų, kurie yra aktualūs, pasiekiami ir proporcingi laikui. Suraskite juos ir veikite!

5. Pažinkite save ir pasaulį

Pažinimo procese rasite daug informacijos, kuri jums pasakys, kaip galite pakeisti savo likimą. Pavyzdžiui, filosofija atskleidžia daiktų ir mūsų pasaulio reiškinių esmę, atskleidžia tarpusavio ryšius, atskleidžia subtilią visatos ir žmogaus struktūrą.

Senoviškesnės mistinės žinios siūlo nuspėjamųjų sistemų rinkinį. Astrologija, numerologija, chiromantija leidžia aiškiai pamatyti savo pradinius duomenis, gyvenimo problemas, karmines užduotis, suvokti savo likimą ir vietą šiame pasaulyje.

Psichologija papasakos apie sielos sandarą, neigiamų būsenų priežastis, jų įveikimo būdus. Dvasinės tradicijos papasakos apie etiką ir Visatos dėsnius, dvasinės evoliucijos kelią, kliūtis ir jų įveikimo būdus.

6. Skirkite laiko dvasinei praktikai

Dvasinių praktikų metodika atskleidžia, kaip pakeisti likimą koreguojant savo būsenas. Meditacija, atsipalaidavimas, mantrų giedojimas, malda - visa tai yra metodai, padedantys subalansuoti ir harmonizuoti žmogaus energetinę struktūrą, suderinant sąmonę su subtiliųjų dieviškųjų sferų vibracijomis. Išsirinkite tinkamiausią metodą ir paverskite jo vykdymą savo stabiliu įpročiu kiekvieną dieną. Ir netolimoje ateityje negalėsite nepastebėti, kaip smarkiai pasikeitė jūsų pasaulėžiūra ir gyvenimo pozicija. Iš žmogaus, kovojančio su fatališkais išankstiniais sprendimais, tapsite aukštesniųjų jėgų numylėtiniu, balansuojančiu ant įvykių bangos. Pabandykite, ir viskas susitvarkys!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
18.09.2019 laikas 07:03 Receptai | Patiekalai Avižiniai pyragėliai su braškėmis

Braškes supjaustykite smulkiais kubeliais, berkite ant jų tarkuotą citrinos žievelę, cukrų, kukurūzų krakmolą ir išmaišykite. Šį braškių ruošinį dėkite į kepimo skardą ant jau paruošto pagrindo. Braškes apibarstykite likusiu pa...

Skaityti daugiau

11.06.2019 laikas 08:04 Receptai | Patiekalai Kokosiniai sausainiai

Greitai ir lengvai pagaminamų kokosinių sausainių receptas

Skaityti daugiau

12.09.2018 laikas 08:26 Receptai | Patiekalai Liaudiški patarimai mėšlungio gydymui

Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Mėšlungis liaudies medicinoje, Mėšlungis, liaudiškomis priemonėmis, receptai nuo mėšlungio, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė me...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau