Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija » 2024 » Vasario » 14

2023 m. vasario 14 d. horoskopas visiems Zodiako ženklams: neprisipažinkite meilėje nuo 12:20 iki 17:02

2023 m. vasario 14 d. horoskopas visiems Zodiako ženklams

Dieną, kai visas pasaulis švenčia meilę ir romantiką, kiekvienas iš mūsų norėtų gauti kokį nors ženklą iš aukščiau apie tai, kas mūsų laukia. Horoskopas 2023 m. vasario 14 d. siūlo mums pažvelgti į ateitį ir sužinoti, ką likimas yra paruošęs kiekvienam Zodiako ženklui šią ypatingą dieną.

Linkiu kiekvienam iš jūsų 2024 m. patirti šį jausmą ir ne vieną kartą!

Kokias energijas mums šiandien dovanoja Mėnulis?

Palankios.

Mėnulis yra harmonijoje su Saule, ypač tai pajusite iki 12:20 Maskvos laiku. Šiuo metu jūsų reikalai klostysis labai gerai.

O nuo 12:20 iki 17:02 Lietuvos laiku Mėnulis pereis į akląją duobę, nesudarys aspektų su planetomis, vadinasi, nesuteiks energijos mūsų reikalams ir planams įgyvendinti.

Taigi šiandien produktyvi tik pirmoji dienos pusė arba po 18:02 val. vakaro. 

Horoskopas šiandien kiekvienam Zodiako ženklui:

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Jūsų energingas ir aistringas prigimtinis žavesys šią dieną bus dėmesio centre. Savo charizma ir pasitikėjimu savimi galite pritraukti naujų gerbėjų. Tačiau būkite atsargūs ir neignoruokite artimų žmonių jausmų. Jūsų nepriklausomybė gali sukelti nesusipratimų, todėl pasistenkite rasti pusiausvyrą tarp asmeninių interesų ir santykių.

Jūsų energija ir aistra šiandien bus didžiausia. Pasinaudokite ja, kad parodytumėte savo meilę ir rūpestį artimiesiems. Romantiškas vakaras kartu bus puikus būdas praleisti šią dieną.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Jaučiams ši diena bus kupina romantikos ir jausmingumo. Jausitės ypatingi ir mylimi, o tai leis mėgautis kiekviena akimirka su partneriu. Jei esate vienišas, galite sutikti naują žmogų, kuris tikrai užkariaus jūsų širdį.

Šiandien jums bus ypač svarbu įsiklausyti į savo jausmus. Pasitikėkite savo intuicija spręsdami svarbius klausimus, ypač santykiuose.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Vasario 14 d. Dvyniams bus savirefleksijos ir vidinio augimo laikotarpis. Galbūt apmąstysite savo gyvenimo tikslus ir siekius ir kokių pokyčių turite imtis, kad juos pasiektumėte. Būkite atviri naujoms galimybėms ir nebijokite išeiti iš savo komforto zonos.

Ši diena bus kupina romantikos ir meilės. Suplanuokite nepamirštamą pasimatymą su mylimu žmogumi ir mėgaukitės kiekviena akimirka kartu.

Vėžys (birželio 21 - liepos 22 d.)

Šią dieną jūsų emocinė ir intuityvi prigimtis bus aktyviausia. Galite jausti didelę užuojautą aplinkiniams ir stengsitės jiems padėti. Būkite atidūs savo emocijoms ir jų neslopinkite. Leiskite sau parodyti savo rūpestį ir meilę artimiems žmonėms.

Jūsų jautrumas ir rūpestingumas šiandien padarys jus idealiu partneriu. Būsite harmonijoje su savimi ir savo artimaisiais, sukursite aplink save šiltą atmosferą.

Liūtas (liepos 23 - rugpjūčio 22 d.)

Vasario 14 d. Liūtui bus diena, kai galėsite parodyti savo individualumą ir kūrybiškumą. Galite sulaukti pripažinimo už savo pasiekimus ar talentus. Nebijokite būti pažeidžiami ir dalytis savo jausmais su kitais. Tai padės sustiprinti jūsų santykius ir sukurti gilų ryšį.

Šiandien sieksite prabangos ir malonumų. Raskite būdų, kaip pradžiuginti save ir savo partnerį, kad sukurtumėte ypatingą ir įsimintiną vakarą.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Šią dieną Mergelės gali susidurti su tam tikrais sunkumais asmeniniuose santykiuose. Galite jaustis nesaugūs arba nesąžiningi. Svarbu prisiminti, kad kiekvienas turi teisę į savo jausmus ir nuomonę. Būkite pasirengę išklausyti partnerį ir rasti kompromisinį sprendimą.

Jūsų praktiškumas ir organizuotumas padės sukurti tobulą romantišką dienos planą. Būkite kūrybingi ir stebinkite savo idėjomis.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Vasario 14-oji Svarstyklėms bus harmonijos ir pusiausvyros diena. Stengsitės kurti harmoningus santykius ir vengti konfliktų. Būkite atidūs kitų poreikiams ir stenkitės rasti kompromisinį sprendimą, kuris tenkintų visus.

Jūsų gebėjimas kurti grožį ir harmoniją šiandien bus ypač ryškus. Raskite būdą, kaip nustebinti ir pradžiuginti savo partnerį, kad ši diena įsimintų visam gyvenimui.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Šią dieną Skorpionai gali pajusti neįprastą energiją ir aistrą. Galite patirti stiprių emocijų ir norą pasinerti į savo jausmų gelmes. Būkite atsargūs, kad nepaskęstumėte emocijose, ir prisiminkite sveiką protą. Raskite būdą, kaip nukreipti savo energiją į kūrybinius užsiėmimus arba sportą.

Šiandien turėsite ypatingą vidinį švytėjimą, kuris patrauks kitų dėmesį. Pasinaudokite juo kurdami paslaptingą ir patrauklią atmosferą savo santykiuose.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliams ši diena gali būti laikas apmąstyti gyvenimo prasmę ir savo vertybes. Galite jausti poreikį dvasiškai tobulėti ir įgyti naujų žinių. Pasinerkite į skaitymą, meditaciją ar bendravimą su dvasiniais mokytojais, kad praplėstumėte savo sąmonę ir rastumėte atsakymus į svarbius klausimus.

Ši diena atneš jums daug įkvėpimo ir noro tyrinėti naujus horizontus. Suplanuokite romantiškas atostogas ar nuotykius poroje, kad sustiprintumėte savo santykius.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Vasario 14 d. Ožiaragiai jausis ypač stiprūs ir ryžtingi. Sieksite įgyvendinti savo tikslus ir įveikti bet kokias sėkmės kliūtis. Būkite pasiruošę prisiimti daugiau atsakomybės, tačiau tai padės jums įgyvendinti savo ambicijas.

Santykiuose šiandien svarbu būti atviriems ir sąžiningiems. Išreikškite savo jausmus ir mintis partneriui ir mėgaukitės abipusiu prieraišumu.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Šią dieną Vandeniai gali jaustis itin socialūs ir visuomeniški. Jus gali supti draugai ir mylimi žmonės, kurie dalijasi jūsų interesais ir vertybėmis. Nebijokite reikšti savo idėjų ir nuomonių, jos gali būti svarbios kitiems.

Jūsų kūrybiškumas ir originalumas padės sukurti ypatingą ir nepakartojamą romantišką vakarą. Būkite drąsūs savo idėjose ir netradiciškai išreikškite savo meilę.

Žuvys (vasario 19 - kovo 20 d.)

Vasario 14 d. Žuvims bus diena, kai galite pajusti didelį emocinį ryšį su kitais. Sieksite sukurti gilius ir sielos santykius, pagrįstus abipusiu supratimu ir parama. Būkite atviri naujoms pažintims ir galimybėms tobulėti asmeniniame gyvenime.

Jūsų intuicija ir jautrumas šiandien padės sukurti ypatingą magiją jūsų santykiuose. Mėgaukitės intymumu su partneriu ir atsiduokite šios dienos romantikai.

Šią ypatingą dieną kiekvienas Zodiako ženklas gali pajusti meilės ir romantikos energiją. Leiskite sau pasimėgauti šia akimirka ir būkite atviri naujoms galimybėms asmeniniuose santykiuose. Juk meilė yra tai, kas daro mūsų gyvenimą tikrą ir visavertį.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
19.05.2019 laikas 15:16 Receptai Liaudiški patarimai uždegimų mažinimui

Uždegimams mažinti liaudies medicinoje, Liaudiški patarimai uždegimų mažinimui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais.

...

Skaityti daugiau

14.06.2019 laikas 20:03 Receptai Naminiai sausainiai ant keptuvės. Skanūs sausainiai, be problemų!
Pabandykite pasigaminti patys! Naminiai sausainiai ant keptuvės. Skanūs sausainiai, be problemų! Skanaus!

Skaityti daugiau

10.06.2019 laikas 16:29 Receptai Trapių žagarėlių receptas
Trapių žagarėlių receptas. Pasigaminkime skanius žagarėlius. Labai paprastas, greitai pagaminamų, skanių, trapių žagarėlių receptas.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
26.05.2024 laikas 17:17 Mano mama sunkiai serga, bet man tai nerūpi, ji to nusipelnė
Kai mano motina susirgo, Lidija visada buvo šalia. Aš tai darbe, tai vaikams mokykla, būreliai, o Lidija pas mus namie sėdėjo, mamą prižiūrėjo, slaugė. Mamą mes ant kojų pastatėme, bet po kurio laiko ir Lidija susirgo tokia liga, tik jos imunitetas s...

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau