Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2024 » Vasario » 20

Didžiausiame pasaulyje tyrime padaryta išvada, kad mRNA Jabs sukelia smegenų, kraujo ir širdies problemas

mRNA Jabs sukelia smegenų, kraujo ir širdies problemas

Didžiausias pasaulyje Kovid-19 vakcinų tyrimas patvirtino tai, apie ką nepriklausoma žiniasklaida rašė jau daugelį metų: mRNA skiepai sveikiems žmonėms iš tiesų sukelia neurologinių, kraujo ir širdies sutrikimų.

Remiantis Pasaulinio vakcinų duomenų tinklo (angl. Global Vaccine Data Network) tyrimo duomenimis, "didžiausio iki šiol atlikto pasaulinio vakcinų saugumo tyrimo" duomenimis, nustatyta, kad "Pfizer" ir "Moderna" gaminamoms mRNA vakcinoms būdinga didesnė "su širdimi susijusio uždegimo rizika", o virusų-vektorių vakcinos, tokios kaip "AstraZeneca", susijusios su "padidėjusiu kraujo krešulių kiekiu smegenyse".

mRNA Jabs sukelia smegenų, kraujo ir širdies problemas

Infowars.com praneša: "Virusų-vektorių skiepai taip pat buvo susiję su padidėjusia Guillain-Barré sindromo - neurologinio sutrikimo, kai imuninė sistema klaidingai atakuoja periferinę nervų sistemą - rizika", - pirmadienį pranešė "Bloomberg".

Tyrėjai peržiūrėjo duomenis, kuriuose išskirta 13 "ypatingos svarbos nepageidaujamų reiškinių", susijusių su daugiau kaip 99 milijonais paskiepytų žmonių aštuoniose šalyse, ir išskyrė tariamai retus "didesnius nei tikėtasi" saugumo signalus.

Paprastai su vakcinomis siejamas tam tikras tikėtinas nepageidaujamų reiškinių dažnis, tačiau tyrimo metu pastebėta, kad kelios būklės pasireiškė dažniau nei tikėtasi.

Pavyzdžiui, miokarditas, arba širdies uždegimas, "buvo nuosekliai nustatytas po pirmos, antros ir trečios mRNA vakcinų dozės", praneša Bloomberg ir priduria: "Didžiausias stebėto ir tikėtino santykio padidėjimas buvo pastebėtas po antro įšvirkštimo su Moderna vakcina."

"Pirma ir ketvirta tos pačios vakcinos dozė taip pat buvo susijusi su perikardito, arba plono širdį dengiančio maišelio uždegimo, atvejų padidėjimu", - priduria "Bloomberg", remdamasi tyrimu.

Guillain-Barré sindromo, arba smegenų uždegimo, susijusio su prasta raumenų koordinacija, atveju mokslininkai, tyrę pirminį 42 dienų Oksfordo vakcinos Vaxzevria (ChAdOx1) Covid skiepo diegimą, tikėjosi apie 66 atvejus, tačiau nustatė 190 nepageidaujamų reiškinių.

Be to, "ChAdOx1 buvo susijusi su trigubai dažnesne smegenų venų sinusų tromboze, t. y. kraujo krešulių susidarymu smegenyse, kurių buvo nustatyta 69, palyginti su numatytu 21 atveju", - pažymi Bloomberg, pridurdama, kad Danija ir kitos šalys nutraukė vakcinos platinimą po to, kai buvo nustatyta kraujo krešulių susidarymo rizika.

Tyrimo metu taip pat nustatyta įvairių mielito, arba nugaros smegenų uždegimo, atvejų tiek tarp viruso-vektoriaus, tiek tarp mRNA vakcinos gavėjų.

Tyrimo metu buvo nustatyti galimi skersinio mielito - nugaros smegenų uždegimo - saugumo signalai po virusų-vektorių vakcinų. Taip pat ir ūminis išplitęs encefalomielitas - galvos ir nugaros smegenų uždegimas ir patinimas - po virusų-vektorių ir mRNA vakcinų. 

Po skiepijimo "Pfizer-BioNTech" vakcina nustatyti septyni ūminio išplitusio encefalomielito atvejai, nors tikėtasi dviejų.  

Atrodo, kad tyrime, kuris pateisino daugybę vakcinų skeptikų, anksti pareikalavusių saugumo duomenų, nebuvo tiriamas didelis mirčių, galimai susijusių su skiepais, skaičius.

Deja, ši nerimą kelianti informacija yra per vėlyva tiems, kurie aklai pasitikėjo medicinos institucijomis ir dabar turi gyventi su nuolatiniais sveikatos sutrikimo padariniais arba netekusiais artimųjų.

Iki šiol visame pasaulyje žmonėms į rankas buvo sušvirkšta daugiau kaip 13,5 mlrd. vakcinos "Covid" dozių.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://www.planet-today.com/2024/02/worlds-largest-study-concludes-mrna.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
16.09.2018 laikas 10:58 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai kataraktos gydymui, profilaktikai
Katarakta liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai kataraktos gydymui, kataraktos gydymas, receptai kataraktai, profilaktikai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip ...

Skaityti daugiau

26.06.2019 laikas 20:30 Receptai – Patiekalai Neįprasti varškėčiai. Minkšti, purūs ir labai skanūs
Tai ne varškėčiai, tai kažkas stebuklingo! Minkšti, purūs ir labai skanūs! Patiekite su grietinės padažu (sumaišykite grietinę ir cukraus pudrą) arba su mėgstama uogiene. Skanaus!

Skaityti daugiau

19.09.2018 laikas 08:44 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai nuo galvos skausmo

Galvos skausmas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo galvos skausmo, galvos skausmas, skausmas, receptai skausmui, galva, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis,...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau