Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija » 2024 » Vasario » 28

Horoskopas 2024 m. vasario 28 d. visiems Zodiako ženklams: prognozės ir patarimai

Horoskopas 2024 m. vasario 28 d. visiems Zodiako ženklams

Vasario 28 d. horoskopas: Mėnulis nukrypo nuo kurso, bet mes ieškome vidinės harmonijos

Šiandien, priešpaskutinę žiemos dieną, Mėnulis bus "ne pagal kursą", t. y. jokios energijos nei mums, nei mūsų reikalams jis nesiųs.

Viskas bus tylu, ramu, statiška ir be perspektyvos (jei pradedate ką nors svarbaus ir naujo).

Šiandien Mėnulis yra Svarstyklių ženkle, todėl geriausia apmąstyti savo santykius su aplinkiniais žmonėmis. Tikriausiai yra apie ką pamąstyti, su kuo pasikalbėti, ko atsiprašyti ir su kuo susitarti praleisti ateinantį savaitgalį.

Šiandien palanki diena kasdienėms užduotims ir darbams atlikti, bendravimui, apmąstymams, gyvenimo prasmės ir vidinės harmonijos paieškoms.

Visi mes kartkartėmis susimąstome apie tai, kas mūsų laukia ateityje. Ir nors niekas negali tiksliai nuspėti, kas nutiks, horoskopai padeda mums susidaryti tam tikrą vaizdą apie tai, kokios energijos paveiks mūsų gyvenimą. Pažvelkime į 2024 m. vasario 28 d. horoskopą visiems Zodiako ženklams ir pažiūrėkime, kas mūsų laukia šią ypatingą dieną.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Vasario 28 d. bus diena, kai Avinai galės parodyti savo energiją ir ryžtą. Tai puikus metas pradėti naujus projektus ir įgyvendinti savo ambicijas. Išsikelkite sau aukštus tikslus ir nebijokite prisiimti atsakomybės.

Jautis (balandžio 20 - gegužės 20 d.)

Jaučiams vasario 28 d. bus palanki diena finansiniams reikalams. Galite gauti netikėtų pajamų arba rasti naujų pajamų šaltinių. Būkite atidūs jums atsiveriančioms galimybėms ir nepraleiskite progos pagerinti savo finansinę padėtį.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Dvyniams vasario 28 d. bus diena, kai jie galės parodyti savo visuomeniškumą ir gebėjimą rasti bendrą kalbą su žmonėmis. Galite sulaukti įdomaus pasiūlymo arba užmegzti naujų pažinčių. Pasinaudokite bendravimo įgūdžiais, kad praplėstumėte savo akiratį ir pasiektumėte sėkmės.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Vasario 28 d. bus diena, kai Vėžiai galės parodyti savo rūpestį ir emocinę paramą artimiesiems. Skirkite laiko savo artimiesiems ir parodykite jiems, kad jie jums svarbūs. Jūsų žodžiai ir veiksmai tikriausiai labai pakeis tuos, kuriems reikia jūsų paramos.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Liūtams vasario 28 d. bus diena, kai galėsite lavinti savo kūrybiškumą ir lyderystės įgūdžius. Galbūt rasite naujų būdų išreikšti save ir sulauksite pripažinimo už savo talentus. Nebijokite peržengti įprastų ribų ir siekti naujų aukštumų.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Mergelėms šiandien bus savianalizės ir apmąstymų metas. Skirkite sau laiko išanalizuoti savo tikslus ir ateities planus. Gali prireikti šiek tiek laiko, kol apsispręsite, ko norite pasiekti, tačiau tai bus naudingas žingsnis jūsų asmeniniam tobulėjimui.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Vasario 28 d. bus diena, kai Svarstyklės galės pasireikšti savo harmonija ir pusiausvyra. Skirkite laiko savo santykiams ir pasistenkite rasti kompromisinius sprendimus. Būkite atviri naujoms galimybėms ir nebijokite žengti žingsnių link geresnės harmonijos savo gyvenime.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Skorpionams vasario 28 d. bus diena, kai galėsite parodyti savo aistrą ir ryžtą. Galbūt rasite naujų būdų, kaip pasiekti savo tikslų, ir sugebėsite nugalėti savo baimes. Nebijokite rizikuoti ir siekti savo svajonių.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Vasario 28 d. bus diena, kai Šauliai galės parodyti savo optimizmą ir humorą. Galbūt rasite naujų būdų, kaip linksminti žmones, ir būsite pripažinti dėl savo gebėjimo juos pradžiuginti. Panaudokite savo energiją, kad sukurtumėte aplink save teigiamą atmosferą.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Ožiaragiams vasario 28 d. bus diena, kai galėsite pasireikšti savo atsakingumu ir ryžtingumu. Jums gali atsirasti naujų karjeros ar sėkmės galimybių. Būkite atkaklūs ir nebijokite prisiimti atsakomybės už savo veiksmus.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Vasario 28 d. bus diena, kai Vandeniai galės parodyti savo originalumą ir sumanumą. Galite rasti naujų problemų sprendimo būdų ir sulaukti pripažinimo už savo idėjas. Pasinaudokite savo intuicija ir unikaliu požiūriu į pasaulį, kad pasiektumėte sėkmės.

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Vasario 28 d. Žuvims bus diena, kai galėsite lavinti savo intuiciją ir empatiją. Skirkite laiko sau ir pasistenkite suprasti savo jausmus bei poreikius. Galbūt atrasite naujų būdų išreikšti save ir galėsite padėti kitiems spręsti jų problemas.

Apibendrinant 2024 m. vasario 28 d. horoskopas suteikia mums galimybę pažvelgti į ateitį ir šiek tiek suprasti, kas laukia ateityje. Tačiau nepamirškite, kad mes patys kuriame savo likimą, o mūsų pasirinkimai ir veiksmai daro didžiulę įtaką.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.09.2018 laikas 13:31 Receptai Vaistažolių mišiniai peršalus

Peršalus liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai peršalus, receptai peršalus, peršalimas, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vai...

Skaityti daugiau

26.09.2018 laikas 07:45 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo anginos

Angina liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo anginos, angina, anginos gydymas, receptai anginai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kai...

Skaityti daugiau

11.09.2019 laikas 19:30 Receptai Karališkas obuolių pyragas: stulbinančiai skanus
Skanus pyragas su trapia tešla, grietinėle ir traškiu pabarsimu. Tikrai karališkas.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau