Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Kovo » 3

Kas slepiasi už meilės be atsako?

Kas slepiasi už meilės be atsako?

Meilė yra abipusis jausmas. O santykiai, kuriuose gyvuoja aistra, priklausomybė, ilgos skambučių laukimo valandos, reti susitikimai, kasdienybę užpildžiusios nuolatinės mintys apie tą, kurio nėra šalia, – visa tai neturi nieko bendra su meile, nes nėra nei to, kuris myli, nei to, kurį myli: vienas ištirpęs, kitas – išgalvotas. Čia nėra dviejų žmonių. Neatsižvelgiama į mylinčiojo poreikius bei troškimus ir nėra mylimojo asmenybės.

Yra stiprūs jausmai, milijonai minčių ir planų, mąstymas apie jo žodžius, pasiteisinimų ieškojimas ir t. t. Be atsako mes „mylime“ ne kitą žmogų, o pačią savo meilę. Tai aukos meilė savo kančiai, emocijų audrai, užpildančiai dvasinį gyvenimą, kuriame yra daug tuščių vietų.

Nepaisant visų kančių, mylėti be atsako yra kur kas lengviau, nei būti brandžiuose santykiuose. Nereikia prisitaikyti prie kito, pastebėti jo trūkumų ir pakęsti juos, nereikia būti šalia tikro žmogaus. Daug lengviau gyventi su svajone nei su tikru ir gyvu žmogumi. Kai kontaktai būna reti, mes nematome savo partnerio tokio, koks jis yra, ir neturime galimybės jo pažinti. Mus apakina noras būti kartu ir nusipelnyti jo dėmesio. Mes nežinome, koks jis yra kasdien, kas jam svarbu, kokios jo vertybės, kaip jis elgiasi įvairiose situacijose. Todėl mes sukuriame jį savo vaizduotėje.

Meilės be atsako auka užpildo savo gyvenimą emocijomis. Viduje ji yra tuščia, atitrūkusi nuo savojo Aš ir nesupranta, kur baigiasi jos asmenybė, o kur prasideda kažkieno kito. Auka neįsivaizduoja, kaip save padaryti laimingą, ko jai iš tikrųjų reikia. Kad nesusidurtų su nepakeliamai bauginančia vidine tuštuma, ji pripildo savo vidų jausmų ir fantazijų. Ji puoselėja lūkesčius, kad už tokį atsidavimą ir kančias jai pagaliau bus atlyginta.

Tačiau paradoksas tas, kad kai tokia pora nuo nelaimingos meilės scenarijaus pereina prie bendro gyvenimo ar bent artimų santykių, aistros iškart išblėsta. Galbūt kartu jie ištvers šešis mėnesius, bet po to vėl apims stiprių emocijų ilgesys, nes jie „mylėjo“ pačią meilę, o ne partnerį. Pora išsiskirs ir ieškos naujo būdo kentėti…

Dažnai manoma, kad žmonės, užmezgantys „sunkius“ santykius, tiesiog negalvoja apie savo ateitį. Jie stokoja savigarbos jausmo ir neturi įpročio rūpintis savimi.

Tokie žmonės paprastai pasirenka vieną iš dviejų kraštutinumų: mylėti visus, išskyrus save, arba mylėti tik save. T. y. yra tie, kurie tik duoda, o kurie tik ima. Tačiau iš tikrųjų abu yra susiję su savęs nemylėjimu.

Pirmieji yra gelbėtojai, geros merginos ir vaikinai, nelaimingos meilės aukos, linkusios užmegzti „sunkius“ santykius. Jiems rūpi visi, išskyrus save. Kartą jie išmoko, kad meilę ir šilumą reikia užsitarnauti, kad intymumas ir skausmas yra neatsiejamai susiję.

Antrieji yra vartotojai. Jie įsitikinę, kad kitus žmones reikia išnaudoti, gauti iš jų visokios naudos, bet jie patys kitam nieko neduos.

Psichologai įsitikinę: meilė gali būti tik abipusė. Ji gyvena ten, kur yra dvi asmenybės. Jei yra tik viena asmenybė, o antrasis asmuo joje „ištirpsta“ (arba yra „išnaudojamas“), tai neturi nieko bendra su meile. Tai aukos priklausomybė nuo tirono, vergo – nuo savo šeimininko. Ir atvirkščiai.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
25.08.2019 laikas 12:01 Receptai – Patiekalai Karališkas tortas. Be miltų!

Paprastas skaniausio, Karališko torto receptas. Be gramo miltų! Kartą paragavę “Karališko torto” kito deserto nebenorėsite!

Skaityti daugiau

31.01.2018 laikas 19:09 Receptai – Patiekalai Vaisingumui skatinti (Paprastoji takažolė)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Vaisingumas. Ingredientai: Džiovinta takažolė, Verdančio vandens

Skaityti daugiau

03.09.2018 laikas 08:47 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai pigmentinių dėmių blukinimui

Pigmentinių dėmių blukinimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai pigmentinių dėmių blukinimui, receptai pigmentinių dėmių blukinimui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaist...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau