Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Kovo » 3

7 požymiai, kad jūsų partneris turi romaną su kita moterimi

Atsiribokime nuo svajonių apie nepriekaištingą pasaulį, nes mūsų pasaulio realybė yra daug atšiauresnė.

7 požymiai, kad jūsų partneris turi romaną su kita moterimi

Pamirškime tą pasaulį, kur viskas tobula, kur meilė visada ir ne apgaudinėjama, kur niekas neverkia, o tik juokiasi. Tikrovėje taip nėra: mes pavargstame vienas nuo kito, kažkas gali apgauti, pasitikėjimas kartais prarandamas, o širdys sudūžta. Svarbu prisiminti, kad nesame pasakoje. Nereikia nuolat galvoti, kad partneris jus apgaudinėja, bet jei kas nors jus neramina, geriau paklausti ir išsiaiškinti.

Galbūt jūsų partneris susirado kitą žmogų ir tik apsimeta, kad tarp jūsų viskas gerai. Jei dažnai ginčijatės arba nesuprantate vienas kito, vadinasi, turite problemų. Turite pabandyti suprasti, kodėl taip vyksta ir ką su tuo daryti. Galbūt jūsų partneriui nuobodu su jumis arba jis iš tikrųjų susirado kitą žmogų. Mes negyvename tobulame pasaulyje ir neištikimybė pasitaiko. Taigi jei pastebėjote, kad jūsų partneris elgiasi keistai, netylėkite.

Neištikimybė yra tada, kai vienas iš santykių partnerių pradeda susitikinėti su kitu asmeniu arba jaučia romantiškus jausmus kitam asmeniui apie tai nepranešęs savo pagrindiniam partneriui. Neignoruokite problemų, verčiau išsiaiškinkite visą tiesą. Nereikėtų užmerkti akių, jei atrodo, kad partneris nėra jums ištikimas.

Jei kažkas jus verčia jaustis nepatogiai, pats laikas apie tai pasikalbėti ir išsiaiškinti, kas negerai.

Štai keletas iš jų:

  1. Jūsų antroji pusė rečiau atsako į skambučius ar žinutes: Jei pastebėjote, kad dabar į jūsų žinutes ar skambučius atsakoma su pastebimu vėlavimu, tai gali būti įspėjamasis ženklas. Santykių pradžioje bendravimo greitis paprastai nustatomas greitai, todėl bet kokie šio modelio pokyčiai, ypač tyčinės atsakymų pauzės, gali kelti klausimų.
  2. Dažniau vėluojate į darbą: Jei jūsų partneris pradeda vėlai grįžti namo, teisinasi pervargimu ar būtinybe likti biure per naktį, turėtumėte būti atsargūs. Net jei tai atrodo nereikšmingas pasiteisinimas, sistemingas jo kartojimas gali reikšti problemas.
  3. Eina į dušą iš karto grįžęs: Staigus noras nusiprausti po dušu iš karto grįžus namo gali būti būdas atsikratyti kažkieno kvapo ar išorinės įtakos pėdsakų.
  4. Šaltesni santykiai: Šaltumas santykiuose gali pasireikšti viskuo: žvilgsniu, balso tonu, bendravimo maniera. Jei jaučiate, kad partneris su jumis elgiasi kitaip, tai gali būti nykstančio susidomėjimo ženklas.
  5. Netikėtos dovanos be ypatingos progos: Dovanos, dovanojamos be jokios aiškios priežasties, gali būti bandymas atsilyginti. Svarbu suprasti, ar tai tikras rūpestis, ar bandymas atitraukti dėmesį nuo neseniai padarytų klaidų.
  6. Didesnis dėmesys savo išvaizdai: Jei anksčiau Jūsų partneris neskyrė daug dėmesio savo stiliui ar išvaizdai, o dabar staiga tai daro, jis gali bandyti padaryti įspūdį kam nors kitam.
  7. Vengia akių kontakto: Sunkumas palaikyti akių kontaktą gali būti kaltės jausmo požymis. Akys dažnai išduoda tikruosius mūsų jausmus, todėl vengimas tiesiogiai žiūrėti į mus gali būti būdas nuslėpti nemalonią tiesą.

Šių ženklų supratimas gali padėti išsiaiškinti, ar jūsų partneris yra neištikimas. Neištikimybė yra išdavystė, o tęsti santykius su žmogumi, kuris jus apgaudinėja, yra nesveika ir nepriimtina. Neturėtumėte toleruoti neištikimybės; laikas ją nutraukti ir judėti toliau.

Jūsų neištikimybės istorijos mums įdomios; pasidalykite jomis komentaruose!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
21.06.2019 laikas 06:57 Receptai Vasariškas tortas su braškėmis

Gaivinantis nekeptas vasariškas tortas su braškėmis. Greitas ir skanus!

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 15:38 Receptai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudot...

Skaityti daugiau

15.06.2019 laikas 07:02 Receptai Mėsa lietuviškai - slaptas lietuvių receptas

Jei norite išbandyti kažką naujo, o jūsų kulinariniai sugebėjimai baigėsi. Yra slaptas lietuviškas receptas, kurio niekas garsiai nesako, bet visi žino! O jei nežinojai, pabandyk nustebinti šiuo paslaptingu receptu savo šeimos ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau