Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2024 » Kovo » 4

Horoskopas kovo 4 d. 2024 visiems Zodiako ženklams: prognozės ir planetų įtaka jūsų gyvenimui

Horoskopas kovo 4 d. 2024 visiems Zodiako ženklams

Šiandien Mėnulis yra Šaulio ženkle, ugningame Zodiako ženkle. Horoskopas kovo 4 d.: būkite budrūs, vakare jūsų laukia sukčiai.

Jos įtakoje sustiprės šilti romantiški jausmai. Pirmoje dienos pusėje, kai Mėnulis vis dar turės harmoningą aspektą su Veneros planeta, bus labai palanku rūpintis savo grožiu ir išoriniu patrauklumu.

O kam ši tema nelabai aktuali, tam imsimės antrosios Veneros reikšmės - palankių finansinių sandorių. Ir jei dabar nenorite savęs lepinti prie veidrodžio, žvaigždės pataria pagalvoti apie pinigus, kaip juos padauginti, pelningai investuoti ar ką nors palankaus nusipirkti.

Vakare Venera bus silpna, tačiau suveiks intensyvus Neptūno planetos aspektas.

Jis šios dienos vakarą suteiks iliuzijoms, jūsų vaizduotei, chaotiškiems buitiniams reikalams, painioms mintims ir kitoms įtempto Neptūno išdaigoms.

Esant šiam Mėnulio ir Neptūno aspektui, gresia įvairių sukčių apgaulės ir smegenų plovimo pavojus. Būkite budrūs!

Kiekviena diena atneša savitų energijų ir galimybių. Žinodami, kokios jėgos mus veikia konkrečią dieną, galime priimti pagrįstus sprendimus ir panaudoti šias energijas savo naudai. 2024 m. kovo 4 d. horoskopas leidžia pažvelgti į ateitį ir sužinoti, kokie įvykiai ir pokyčiai laukia kiekvieno Zodiako ženklo.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.):

Kovo 4 d. Avinams bus galimybių ir naujų pradų kupina diena. Veiksmo ir energijos planetos Marso įtakoje Avinai pajus jaudulį ir ryžtą. Tai puikus metas pradėti naujus projektus arba įgyvendinti seniai puoselėtus planus. Tačiau būkite atidūs ir išlaikykite pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio.

Jautis (balandžio 20 - gegužės 20 d.):

Jaučiams kovo 4 d. bus diena, kai jie galės parodyti savo kantrybę ir atkaklumą. Veikiami Veneros, meilės ir harmonijos planetos, Jaučiai pajus ypatingą trauką ir gebėjimą priimti emocijomis pagrįstus sprendimus. Tai metas mėgautis grožiu ir komfortu, apsupti save mėgstamais daiktais ir žmonėmis.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.):

Dvyniams kovo 4 d. bus diena, kai jie galės pasireikšti savo visuomeniškumu ir sumanumu. Veikiami Merkurijaus, bendravimo ir mąstymo planetos, Dvyniai pasižymės aštriu protu ir gebėjimu greitai prisitaikyti prie naujų situacijų. Tai laikas plėsti savo žinias ir įgūdžius bendraujant ir mokantis.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.):

Vėžiams kovo 4 d. bus diena, kai jie galės pasitelkti savo intuiciją ir rūpestį. Veikiami Mėnulio, emocijų ir vidinės ramybės planetos, Vėžiai pasižymės ypatingu jautrumu ir gebėjimu suprasti kitų žmonių emocijas. Tai metas atkreipti dėmesį į savo artimuosius ir rodyti jiems rūpestį.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.):

Liūtams kovo 4 d. bus diena, kai jie galės parodyti savo drąsą ir ryžtą. Veikiami Saulės, galios ir lyderystės planetos, Liūtai pasižymės ypatinga charizma ir gebėjimu įkvėpti kitus. Tai metas išeiti iš savo komforto zonos ir imtis naujų iššūkių.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.):

Kovo 4 d. Mergelėms bus diena, kai jos galės parodyti savo praktiškumą ir analitinį mąstymą. Veikiami Merkurijaus, proto ir analizės planetos, Mergelės pasižymės ypatinga nuojauta detalėms ir gebėjimu į viską pažvelgti giliau. Tai metas, kai galite susitelkti į savo tikslus ir planus bei priimti racionalius sprendimus.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.):

Kovo 4 d. Svarstyklėms bus diena, kai jos galės parodyti savo harmoniją ir diplomatiją. Veikiant Venerai, meilės ir harmonijos planetai, Svarstyklės pasižymės ypatingu saiko jausmu ir gebėjimu rasti kompromisus. Tai metas kurti harmoniją savo santykiuose ir aplinkoje.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.):

Skorpionams kovo 4 d. bus diena, kai jie galės parodyti savo aistrą ir intuiciją. Veikiami Plutono, transformacijos ir gilių pokyčių planetos, Skorpionai pasižymės ypatinga nuojauta paslėptoms reikšmėms ir gebėjimu įsigilinti į dalykų esmę. Tai laikas tyrinėti savo emocijas ir įveikti baimes.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.):

Šauliams kovo 4 d. bus diena, kai galės parodyti savo optimizmą ir nuotykių troškimą. Veikiami Jupiterio, augimo ir plėtros planetos, Šauliai pajus ypatingą laisvės pojūtį ir gebėjimą matyti plačias perspektyvas. Tai metas tyrinėti naujus horizontus ir siekti savo tikslų.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.):

Ožiaragiams kovo 4 d. bus diena, kai jie galės įgyvendinti savo atsakomybę ir ryžtą. Veikiami Saturno, disciplinos ir struktūros planetos, Ožiaragiai turės ypatingą laiko pojūtį ir gebėjimą planuoti savo veiksmus. Tai metas susitelkti į savo pareigas ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.):

Vandeniams kovo 4 d. bus diena, kai jie galės parodyti savo originalumą ir novatorišką mąstymą. Veikiami Urano, permainų ir netikėtumų planetos, Vandeniai pasižymės ypatingu polėkiu naujoms idėjoms ir gebėjimu mąstyti savarankiškai. Tai metas priimti netradicinius sprendimus ir ieškoti naujų požiūrių.

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.):

Kovo 4 d. Žuvims bus diena, kai galės pasireikšti jų intuicija ir užuojauta. Veikiami mistikos ir vaizduotės planetos Neptūno, Žuvys pasižymės ypatingu jautrumu ir gebėjimu matyti giliau nei įprastai. Tai laikas įsiklausyti į savo vidinį balsą ir rodyti užuojautą kitiems.

2024 m. kovo 4 d. horoskopas leidžia pažvelgti į ateitį ir sužinoti, kokios energijos ir galimybės laukia kiekvieno Zodiako ženklo. Nepriklausomai nuo savo ženklo, nepamirškite, kad turite galios daryti įtaką savo gyvenimui ir priimti pagrįstus sprendimus. Naudokitės šiomis prognozėmis kaip orientyru, tačiau nepamirškite, kad lemiamą reikšmę turi jūsų pačių valia ir veiksmai.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
17.01.2018 laikas 13:52 Receptai – Patiekalai Tonizuojamoji medaus kaukė

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: riebios veido odos. Ingredientai: Baltymas, Medus, Pienas, Citrinų sultys.

Skaityti daugiau

04.06.2019 laikas 21:34 Receptai – Patiekalai Varškės pyragaičiai «Varškėčiai»

Manau, kad kiekviena mama savo vaikui gamina varškėčius, bet jie ne visada būna purūs ir minkšti. Aš jums pasakysiu, kaip greitai ir labai skaniai pasigaminti varškėčius. Labai svarbu, įtikti savo vaikams skaniais patiekalais.<...

Skaityti daugiau

19.05.2019 laikas 16:04 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai kaip gydytis linų sėmenimis
Plaukų stiprinimui - išsiplovus plaukus, praskalauti linų sėmenų nuoviru - 2 šaukšteliai linų sėmenų užpilame dviem stiklinėm vandens, paviriname apie 10 minučių, leidžiame nusistovėti bei atvėsti, tuomet nukošiame. Vočių gydymui ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau