Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2024 » Kovo » 13

Osteochondrozės gydymas

Osteochondrozės gydymas

Senovės medicina plačiai naudoja vaistažoles stuburo ir sąnarių ligoms gydyti. Liaudyje populiarūs 'druskos išvarymo” metodai. Tokį poveikį, turi, pavyzdžiui, arbūzų žievės milteliai, petražolių ir erškėčių antpilai.

Arbūzo žievės milteliai ruošiami taip: 

Išorinį (žalią) arbūzo žievės sluoksnį pašalinti bulvių skustuku arba peiliu ir džiovinti orkaitėje. Paskui sumalti kavamale. Vartoti 2-3 kartus per dieną po 0, 5-1 arbatinį šaukštelį. Dozę parinkti individualiai. Arbūzas - nekenksmingas maisto produktas, tačiau arbūzo milteliai pasižymi stipriu diuretiniu ir duskas šalinančiu poveikiu ir gali sumažinti kalio kiekį kraujyje, o tai savo ruožtu gali net sutrikdyti širdies veiklą. Todėl gydymą arbūzo žievelės milteliais, taip pat vaistais diuretikais, pavyzdžiui, furosemidu, hipotiazidu ir kt., būtinai reikia derinti su maisto produktų, kuriuose yra daug kalio, pavyzdžiui, džiovintų abrikosų, džiovintų slyvų, razinų, riešutų, medaus, vartojimu. Žinomas senovinis dehidratacijos receptas, kuriame naudojamos petražolės su citrinų sultimis. 

Efektinga ir nekenksminga priemonė, nedirginanti inkstų

Vakare nuplautas petražolių šaknis ir žalumynus sumalti mėsmale, kad išeitų viena stiklinė. Tada supilti į stiklinį ar emaliuotą dubenį ir užpilti dviem stiklinėmis verdančio vandens, uždengti kuo nors, pavyzdžiui, rankšluosčiu, ir palikti iki ryto. Ryte antpilą perkošti per 3-4 marlės sluoksnius, likučius nuspausti. Įpilti vienos vidutinio dydžio citrinos sultis. Gerti ne daugiau (! ) kaip 1/3 stiklinės per dieną (per 2 kartus). Dvi dienas gerti, tris dienas daryti pertrauką ir t. t., kol išnyks patinimas. 

Gydo ryžių kruopos

Ryžių kruopos, neturinčios glitimo ir mineralinių medžiagų, yra geras druskų adsorbentas ir naudojamos, gydant osteochondrozę, metabolinį poliartritą. 

Gerai nuplauti 50-100 g ryžių, užpilti vandeniu, užvirinti ir 5 minutes palaikyti ant ugnies, tada nuovirą nupilti, ryžius perplauti, užpilti šviežiu vandeniu ir vėl 5 minutes pavirti. Taip daryti 4 kartus. Po 4-o karto ryžius perplauti, pagal skonį įdėti sviesto ir medaus. Ryžius valgyti vietoj pusryčių. Iki pietų daugiau nieko nevalgyti ir negerti. O jei labai norisi gerti, vartoti distiliuotą vandenį. Pietūs ir vakarienė - įprasti. Vakare gerti bet kurios spygliuočių rūšies kankorėžių nuovirą. Vidutinio dydžio kankorėžį nakčiai užpilti verdančiu vandeniu, palaikyti, ryte pavirti 5 minutes ir išmesti. Į antpilą pripilti vandens iki 200 ml ir išgerti 0, 5 stiklinės antpilo tuščiu skrandžiu, o likusią 0, 5 stiklinės - vakare. 

Tokio mitybos režimo reikia laikytis mėnesį, tada daryti 10 dienų pertrauką ir gydymo kursą kartoti dar 2 kartus. 

Valgyti kuo mažiau druskos. Dėl druskų sankaupų klubo sąnaryje negalėjau nei miegoti, nei sėdėti, sutriko kraujotaka, tirpo koja. Vartojau nuskausminamuosius ir druską šalinančius vaistus, tačiau liga progresavo. Perskaičiau kalnus specialios literatūros ir ėmiausi tokio gydymo: tuščiu skrandžiu išgerdavau 2 žalius kiaušinius, o po 15 minučių - 0, 5 litro ožkos pieno. Dieną valgiau lengvas košes, dažniausiai ryžių ir avižinių dribsnių, virtą mėsą, kartais sriubas ir nieko kepto. 

Kojos skausmas buvo nepakeliamas, bet vis tiek stengiausi judėti daugiau. Po mėnesio negalavimai praėjo, pradėjau labiau domėtis gyvenimu. Gydymas mane padrąsino, nusprendžiau atsikratyti ir druskų. Ėmiausi laikytis ryžių dietos be druskų - vienos veiksmingiausių valomųjų senovės Rytų priemonių. Tinka bet kokie ryžiai, net ir smulkinti. Porcijai imti 1-2 valgomuosius šaukštus kruopų, ne daugiau. Ryžius 8-10 valandų pamirkyti nedideliame kiekyje šalto vandens. Tada vandenį nupilti, užpilti šviežiu vandeniu ir emaliuotą indą dėti ant ugnies. Kai tik ryžiai užvirs, suversti juos į kiaurasamtį ir perplauti šaltu vandeniu. Šias procedūras (užvirimo ir kitas dvi) atlikti 4 kartus.

Keturis kartus virdami ryžiai visiškai išvirs ir praras glitimą, kurio mums tiesiog nereikia. Virtus ir taip apdorotus ryžius valgyti ryte tuščiu skrandžiu be vandens, druskos ir cukraus. Tik praėjus 4 valandoms po ryžių pusryčių, galima valgyti ir gerti įprastai. Ryžių pusryčius valgiau 6 valandą ryto, kad 10 valandą ryto galėčiau pavalgyti tinkamai. Pagerėjimas atėjo 11-ąją dietos dieną, kai išmiegojau 8 valandas iš eilės ir pagaliau pajutau pasveikimo laimę. 

Intensyviausias druskų ir šlakų šalinimas iš organizmo prasideda po tryliktos ryžių dietos dienos ir tęsis dar 4 mėnesius, laikantis visų taisyklių. Visas dietos kursas - 45 dienos. Pertraukos daryti negalima. Dietos metu gali pasireikšti negalavimas, širdies nepakankamumas.

Kartu su druskomis iš organizmo pasišalina širdies raumeniui būtinas kalis. Kalio trūkumą organizme galima kompensuoti kalio orotatu (mineralinė druska), kuris laisvai parduodamas vaistinėse, taip pat soromis, kurios pagal kalio kiekį neturi sau lygių. Prieš verdant soras reikia gerai pakaitinti keptuvėje, kad nesudegtų ir nepakeistų spalvos. Košę virti ant silpnos ugnies: 1 dalis kruopų ir 2 dalys vandens. Druskos ir cukraus dėti pagal skonį, bet niekada nepilti pieno. Išvirtą košę galima valgyti su pienu ir su kuo tik norite, bet ne anksčiau kaip po 4 valandų nuo dietinių ryžių vartojimo.

TRUMPI RECEPTAI

Deformuojanti artrozė

Sumaišyti 100 g sakų terpentino, po 50 g skruzdžių spirito, kėnių ir kamparo aliejaus, supilti į tamsaus stiklo butelį. Šiek tiek skysčio įtrinti į skaudančius sąnarius, kol visiškai įsigers, tada apvynioti sąnarius vilnoniu šaliku. Palengvėja jau po pirmos procedūros.

Lūpų karščiavimą gydome česnaku

Kaip atsikratyti lūpų karščiavimo? 

Susmulkinti nuluptą česnako skiltelę ir įtrinti ja bėrimus (netepti, bet įtrinti, kad sultys prasiskverbtų į vidų). Iš pradžių šiek tiek skaudės. Stiprūs bėrimai išdžiūsta tiesiog per 2-3 dienas, o jei liga pradinėje stadijoje, užtenka ir vienos. Procedūrą geriau daryti prieš naktį, kad pūslelinė neturėtų kontakto su skysčiu. Dieną opeles naudinga patepti šaltalankių aliejumi - jis mažina uždegimą.

Nuo Adisono ligos - saldymedžio milteliai

Sergant Adisono liga (antinksčių nepakankamumu) kartu su gydytojo paskirtu gydymu naudinga vartoti saldymedžio šaknų rutuliukus. 3 valgomuosius šaukštus saldymedžio šaknų pakepinti keptuvėje ir sumalti į miltelius. Sumaišyti su medumi bet kokia proporcija ir padaryti nedidelius, kukurūzų grūdo dydžio, rutuliukus. Vartoti po 5 rutuliukus 2 kartus per dieną. 

Atmintį atkuria erškėčių tinktūra

2/3 pusės litro stiklainio pridėti susmulkintų erškėčių vaisių, iki viršaus užpilti degtine, 2 savaites laikyti tamsioje vietoje. Perkošti ir vartoti, ant gabalėlio cukraus užlašinus 30-40 lašų tinktūros. Cukraus gabaliuką čiulpti, likus 30 minučių iki valgio, 4 kartus per dieną. Kai tinktūra baigsis, padaryti savaitės pertrauką ir gydymą pakartoti. 

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.07.2019 laikas 21:08 Receptai Naminė „daktariška“ dešra. Kaip ją pasigaminti?
Virtą česnakinę dešrą pasigaminti labai paprasta ir tam nereikia specialių įrankių. Išsamesnę informacija apie dešros gamybą galite pamatyti toliau pateiktame vaizdo įraše. Skanaus!

Skaityti daugiau

08.06.2019 laikas 14:33 Receptai Skanūs avižiniai sausainiai su razinomis

Avižinių sausainių su razinomis ir riešutais receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

23.07.2019 laikas 20:05 Receptai Obuolių pyragas

Gaminame namuose. Obuolių pyragas... Orkaitę įkaitiname iki 200 laipsnių ir kepame obuolių pyragą 40-45 minutes. Jeigu pastebėjote, kad viršus pradeda degti, o kepimo laikas dar nepraėjo, apdenkite pyragą folija. Dar šiltas obu...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
03.01.2025 laikas 09:36 Inhaliacijos ir Natūralūs Gydymo Būdai Gleivėms Skystinti Vaikams, Tiek Suaugusiems

Gleivių kaupimasis kvėpavimo takuose gali sukelti diskomfortą ir net kvėpavimo sunkumų. Tiek vaikams, tiek suaugusiems svarbu žinoti, kaip efektyviai skystinti gleives ir palengvinti kvėpavimą. Pateikiame įvairius natūralius metodus, tokius kaip i...

Skaityti daugiau

03.01.2025 laikas 09:06 Galvos Ūžesio Priežastys ir Natūralūs Gydymo Būdai
Galvos ūžesiai yra dažnai pasitaikantis simptomas, kuris gali signalizuoti apie įvairias sveikatos problemas. Nuo kraujotakos sutrikimų iki psichologinių veiksnių – šie nemalonūs pojūčiai gali turėti neigiamą įtaką kasdieniniam gyvenimui. Laimei, nat...

Skaityti daugiau

03.01.2025 laikas 08:14 Šiuolaikinės vakcinos ir paslėpti patogenai: kas laukia pasaulio?
Šiuo metu pasaulyje vyrauja daug diskusijų apie mRNA vakcinas ir jų potencialų poveikį žmonių sveikatai. Neseniai paskelbti nerimą keliantys faktai apie paslėptus nanopatogenus, galinčius būti aktyvuoti nuotoliniu būdu, kelia ne tik skepticizmą, bet ...

Skaityti daugiau

02.01.2025 laikas 19:45 Humoro jėga: kaip išlaikyti pusiausvyrą stresinėje kasdienybėje
Gyvenimas dažnai primena siaubo filmą, kupiną netikėtumų ir iššūkių, tačiau humoro jausmas gali tapti galinga priemone, padedančia įveikti stresą. Išmokę juoktis iš sunkumų ir žiūrėti į save su lengvumu, galime ne tik pagerinti savo savijautą, bet ir...

Skaityti daugiau

02.01.2025 laikas 10:34 Ar norite sužinoti, ar vyras jus tikrai myli? Užduokite jam tik vieną klausimą
Meilė - tai jausmas, apie kurį parašyta daugybė eilučių, tačiau kartais sunku suprasti, kiek nuoširdžiai jus myli jūsų vyras. Paprastas klausimas gali padėti atskleisti jo tikruosius jausmus ir vertybes. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip vienas klaus...

Skaityti daugiau