Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Kovo » 22

Kai išmoksite duoti sau tai, ko jums reikia, pradėsite vertinti tai, ką jums duoda

Kai išmoksite duoti sau tai, ko jums reikia

Ar artimųjų užduotis yra užpildyti jūsų spragas ir skyles? Tikriausiai tik tuo atveju, jei jie gali ir nori tai daryti nekeliant pavojaus sau.

Negalite duoti to, ko neturite

Tačiau žmonės yra tik žmonės. Jie nesugeba duoti to, ko neturi. Tačiau jie gali duoti tai, ką turi. Kartą autobuse išgirdau dviejų moterų pokalbį. Viena skundėsi, kad vyras jai duoda per mažai pinigų. O kita paklausė, koks jos vyro atlyginimas, ir paaiškėjo, kad jo atlyginimas didesnis nei jis duoda žmonai. Ar suprantate? Jis davė praktiškai viską, ką turėjo.

Kažkas neturi daug pinigų, bet turi pakankamai dėmesio ir laiko. Arba kas nors neturi statuso, bet turi rankas. O kai kurie žmonės yra apsupti materialinių gėrybių. Ir tai nėra klausimas apie tragišką pasirinkimą tarp pinigų ir laiko. Tarp šalto bankininko ir šilto masažuotojo.

Arba sėdėti santykiuose tarsi kalėjime, laižantis ir žvelgiant į laisvę. O nustoti kreipti visus prašymus į vieną žmogų ir pradėti matyti pasaulį, kuriame visko pakanka. Ir įvertinti požiūrį bei pastangas žmogaus, kuris dalijasi su tavimi viskuo, ką turi.

Prisiimti atsakomybę už savo poreikius ir už tai, kad pats jaustumeisi gerai. Leisti pasauliui dalytis jumis visais įmanomais būdais ir priimti tą meilę be jokių lūkesčių. Su tuo šviežiu susidomėjimu, kurį turi vaikai dėl netikėtumų. Tada viskas išsispręs.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
20.12.2017 laikas 16:10 Receptai – Patiekalai Trynių kaukė pleiskanojančiai, vystančiai odai
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: sausos veido odos. Ingredientai: Kiaušinio trynys, Tamsaus medaus, Aliejaus, Citrinos sulčių, Avižinių miltų.

Skaityti daugiau

14.08.2019 laikas 17:38 Receptai – Patiekalai Tinginiai virtinukai su varške
Tačiau kai po ranka yra receptai „Greiti patiekalai“, galima greitai pagaminti skanių patiekalų visai šeimai. Mes parengėme jums šį „Virtinukų-tinginių“ receptą. Beje, vaikai dažniausiai juos labai mėgsta!

Skaityti daugiau

26.09.2018 laikas 08:21 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai gydantis nuo alkoholizmo
Alkoholizmas liaudies medicinoje, liaudiški patarimai gydantis nuo alkoholizmo, alkoholizmas, alkoholizmo gydymas, pagirios, alkoholizmo receptai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis v...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau