Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Kovo » 26

Kaip susaistyti vyrą visam laikui: 5 rytietiškos taisyklės

"Švelniais žodžiais ir gerumu galima dramblį už siūlo vedžioti"

Kaip susieti vyrą visam laikui: 5 rytietiškos taisyklės

Laimingas šeimyninis gyvenimas - tai nuolatinis darbo prie santykių procesas, reikalaujantis pastangų, atsidavimo ir meilės...

Kiekviena mergina svajoja rasti vyrą, kuris išspręstų visas šeimos problemas. Tačiau bėgant metams suprantame: norite tvirtos šeimos? Imkite viską į savo rankas. Tai nereiškia, kad moteris turi prisiimti atsakomybės naštą ir pradėti uždirbti daugiau nei vyras. Tai reiškia, kad reikia laikytis kelių punktų:

Saugoti šeimos paslaptis

Būdavo, kad valandų valandas kabėdavau ant telefono ir visi mano pažįstami žinodavo, ką mano vyras dirba, kiek gauna, ką planuoja veikti po penkerių metų. Ir kodėl praėjusį trečiadienį kartu su juo ėjome į kliniką.

Jei susiginčydavome, jo turinys iškart būdavo paviešinamas. Draugai man visada duodavo tą patį patarimą: "Išmesk jį, jis tavęs nevertas!".

Kažkuriuo metu nusprendžiau, kad nereikia, jog svetimi žmonės žinotų visą šeimos praeitį. Mano draugai įsižeidė.

Miegas, tyla ir apetitas

Viena mergina susipažino su savo svajonių vyru ir, nedvejodama, po trijų pažinties dienų išėjo su juo gyventi. Viską sugadino vienas nedidelis niuansas: anksti ryte jis atsikeldavo dviem valandomis anksčiau ir paleisdavo uždegančią muziką, kad pagaliau pralinksmėtų ir pabustų.

Mergina neišsimiegojo ir po savaitės drebėjo nuo regio garsų.

Ji paprašė, kad jis jos nebežadintų muzika, į ką jis nustebęs pažvelgė į ją: juk visiems rytais reikia pastiprinimo!

Ji paliko jį dėl kito. Ne tokį ryškų ir daug žadantį. Tačiau kitas vertino jos ramybę ir miegą.

Tas pats ir su vyrais. Jei jie negali gerai pailsėti, pavalgyti ir išsimiegoti namuose, netrukus ims ieškoti vienatvės vietos.

Mažiau barnių

Nuo vaikystės žinome, kad saldžiausi kivirčai tėra trintis. Netikėkite tuo. Kivirčijasi tik tie, kurie nepatenkinti savo gyvenimu. Likusieji mieliau leidžia laiką svarbesniems dalykams.

Vyras grįžta iš darbo piktas? Nepilkite alyvos į ugnį. Eikite į kitą kambarį, leiskite jam atvėsti. Neugdykite negatyvumo.

Vieninga nuomonė

Kiekvienai porai atsiranda pavyduolių ir piktavalių, tų, kurie lipa su neprašytais patarimais. Tai gali būti artimas giminaitis, kuris žino, kaip padaryti geriau, ir elgiasi ne piktybiškai.

Taigi sutuoktinių pozicija visada turėtų sutapti. Būtina tapti vienu mechanizmu, viena komanda, pašalinti visus prieštaravimus. Tada sąjungos bus neįmanoma sugriauti išpuoliais iš išorės.

Būkite realistai

Kiekviena moteris žino, koks potencialas slypi jos vyre. Reikalauti kitų gyvenimo sąlygų - nesąžininga. Pabandykite patys uždirbti 10 milijonų ir nuvežti šeimą į Balį. Tada taps aišku, kad daugelį kaltinimų vyrui reikėtų panaikinti. Ir vertinkite tai, ką jau turite.

Rytų patarlės

  • Visada žiūrėk į dalykus iš šviesiosios pusės, o jei tokios nėra - trink tamsius, kol jie nušvis.
  • Protinga moteris į viską, ką sako vyrui, deda cukraus, o iš visko, ką vyras sako jai, išima druską.
  • Švelniais žodžiais ir gerumu galima dramblį vedžioti už siūlo.
Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.09.2018 laikas 08:26 Receptai Liaudiški patarimai mėšlungio gydymui

Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Mėšlungis liaudies medicinoje, Mėšlungis, liaudiškomis priemonėmis, receptai nuo mėšlungio, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė me...

Skaityti daugiau

25.08.2018 laikas 17:55 Receptai Vaistažolių mišiniai sumušimams gydyti
Sumušimai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai sumušimams gydyti, receptai sumušimams gydyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis...

Skaityti daugiau

20.11.2019 laikas 15:39 Receptai Paprasti, bet ne prasti naminiai sausainiai
Gaminame. Naminiai sausainiai. Sviestą ir grietinę išimame iš šaldytuvo ir palaikome kambario temperatūroje 2-3 valandas. Orkaitę įjungiame kaisti iki 180 laipsnių. Skardą išklojame kepimo popieriumi.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
26.05.2024 laikas 17:17 Mano mama sunkiai serga, bet man tai nerūpi, ji to nusipelnė
Kai mano motina susirgo, Lidija visada buvo šalia. Aš tai darbe, tai vaikams mokykla, būreliai, o Lidija pas mus namie sėdėjo, mamą prižiūrėjo, slaugė. Mamą mes ant kojų pastatėme, bet po kurio laiko ir Lidija susirgo tokia liga, tik jos imunitetas s...

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau