Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Balandžio » 2

Mokslininkai atskleidė meilės kilmės paslaptį

Mokslininkai atskleidė meilės kilmės paslaptį

Meilę sudaro trys komponentai: prieraišumas, lytiniai santykiai ir romantika.

Vokiečių mokslininkai atliko keletą eksperimentų, siekdami išsiaiškinti, kaip tarp dviejų žmonių gimsta meilė. Paaiškėjo, kad vienas svarbiausių vaidmenų, atsirandant dideliems jausmams, tenka romantikai.
 
Specialistai iš Vokietijos nusprendė nuodugniai ištirti šį reiškinį, analizuodami eksperimento dalyvių smegenų reakcijas. Šiuo tikslu mokslininkai atliko keletą pozitronų emisijos ir magnetinio rezonanso tomografijos tyrimų.

Prisiminkime, anksčiau mokslininkai sutarė, kad meilę sudaro trys komponentai: prieraišumas, lytiniai santykiai ir romantika. O kai visi šie komponentai susijungia, tarp dviejų partnerių beveik visada prasiveržia nuoširdi meilė.

Ištyrę visų tiriamųjų smegenis PET ir magnetinio rezonanso tomografu MRT, ekspertai nustatė, kad svarbiausias vaidmuo tenka romantiškai meilei. Kaip paaiškėjo, ji kyla smegenų ventralinėje tegmentinėje zonoje - ten, kur įsimylėjėlių visada padidėja neuronų aktyvumas.

Beje, panašios reakcijos pasireiškia ir vartojusiems narkotikų. Todėl mokslininkai teigia, kad meilės negalima nuvertinti - tai nepaprastai stiprus jausmas, galintis išprovokuoti stipriausią priklausomybę ir paversti žmogų narkomanu. Pasak mokslininkų, meilė įsimylėjusiems žmonėms dažnai iškreipia tikrovę.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
30.06.2019 laikas 09:33 Receptai – Patiekalai Keptuvėje kepti kiaulienos šonkauliukai
Labai paprastas kiaulienos šonkauliukų receptas. Kiaulienos šonkauliukai labai skanūs patiekti su virtomis bulvėmis ir mėgstamomis daržovių salotomis. Skanaus!

Skaityti daugiau

13.06.2019 laikas 18:32 Receptai – Patiekalai Naminiai florentinai

Pasigaminkime naminius florentinus namuose. Nežinote, kaip? Naminių florentinų receptas.

Skaityti daugiau

25.07.2019 laikas 08:00 Receptai – Patiekalai Varškės tortas su apelsinais
Gaminame namuose. Varškės tortai ne pirmą sezoną yra populiarumo pike ir tai nestebina. Jie lengvi – gabalėlio nebus per daug užbaigiant pačią sočiausią puotą. Paprastai žymiai mažiau kaloringi nei tortai su sviestiniu kremu…O dar...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau