Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija » 2024 » Balandžio » 6

2024 m. balandžio 6 d. horoskopas visiems Zodiako ženklams: kas mūsų laukia šią dieną?

2024 m. balandžio 6 d. horoskopas visiems Zodiako ženklams

Šiandien Mėnulis Žuvyse bus labai įvairus. Jis yra romantiškas ir sentimentalus (jis sukels mums šiuos jausmus).

Tačiau ryte Mėnulis sudarys jungtį su Marsu - norėsis veiklos, bet kokios veiklos, bent jau ravėti daržą, bent jau eiti į miesto centrą pasivaikščioti. Kiekvienas turėsime savo veiklą ir ji neabejotinai nuves prie ko nors malonaus ir didelio (harmoningas aspektas su Jupiteriu).

Antroje dienos pusėje Mėnulis susijungs su Saturnu, norėsis rimties, tikrumo ir vienatvės. Taigi išmintingai planuokite šeštadienio popietę.

Mėnuliui esant jungtyje su Saturnu, padidėja hipotermijos, infekcijų, šlapių kojų ir kitų gamtos išdaigų, galinčių sukelti peršalimą, pavojus. Taigi pasirūpinkite savimi ir savo artimaisiais šeštadienio vakarą.

Atsipalaiduokite trumpam, o jei patiko prenumeruokite, tai nieko jums nekainuoja:

Mes visi, nors ir skeptiškai žiūrime į astrologiją, kartais mėgstame pažvelgti į savo horoskopą, kad sužinotume, kas mūsų laukia artimiausioje ateityje. Pasiruoškite 2024 m. balandžio 6 d., nes žvaigždės mums žada įdomių įvykių ir iššūkių!

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Šiai dienai žvaigždės pataria būti tolerantiškesniems ir atviresniems kitų nuomonei. Galite susidurti su situacija, kurioje svarbu būti lankstiems ir supratingiems. Būkite pasirengę netikėtiems įvykių posūkiams.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Jaučiams balandžio 6 d. bus palankus metas naujoms pradžioms. Būsite kupini energijos ir ryžto siekti užsibrėžtų tikslų. Nepraleiskite savo sėkmės šanso!

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Dvyniai turėtų būti atsargūs bendraudami su kitais. Jus gali užstoti piktavaliai, todėl būkite budrūs ir neatskleiskite visų savo kortų.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Vėžiams ši diena bus kupina emocinių įvykių. Galite atsidurti dėmesio centre arba gauti netikėtą dovaną iš artimųjų. Mėgaukitės šia akimirka!

Liūtas (liepos 23 - rugpjūčio 22 d.)

Liūtai turėtų atkreipti dėmesį į savo fizinę būklę. Žvaigždės įspėja apie galimus sveikatos sutrikimus, todėl neignoruokite savo kūno signalų.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Mergelėms ši diena bus palanki saviugdai ir mokymuisi. Galite susirasti naują pomėgį arba pradėti mokytis ko nors naujo. Tobulėkite ir aukite!

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Svarstyklės turėtų atsargiau tvarkyti savo finansinius reikalus. Galite susidurti su netikėtomis išlaidomis ar nuostoliais, todėl būkite pasirengę bet kokiai situacijai.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Skorpionai turės priimti sudėtingą sprendimą, kuris turės įtakos jų ateičiai. Būkite ryžtingi ir nebijokite permainų - jos gali suteikti jums naujų galimybių.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliams ši diena bus kupina naujų pažinčių ir įdomių įvykių. Galbūt rasite naują draugą ar partnerį, su kuriuo mielai leisite laiką.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Ožiaragiai turėtų atkreipti dėmesį į savo santykius su artimaisiais. Savo aplinkoje galite pastebėti nepasitenkinimą, todėl pasistenkite būti atidesni kitų poreikiams.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Vandeniams ši diena bus palanki kūrybinėms pastangoms. Galite rasti įkvėpimo naujam projektui ar hobiui, kuris suteiks jums energijos ir džiaugsmo.

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Žuvys turėtų būti atsargios spręsdamos finansinius klausimus. Galite susidurti su rizikingomis investicijomis ar abejotinais pasiūlymais, todėl būkite budrūs ir neskubėkite priimti sprendimų.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
18.09.2019 laikas 07:18 Receptai Obuolių blynai su traškia plutele

Nulupkite obuolį, supjaustykite jį kubeliais, dėkite į blynų tešlą ir išmaišykite. Į įkaitintą keptuvę dėkite dalį tešlos, formuokite norimo dydžio bynus ir ant jų viršaus dėkite trupinių masės. Kai blynai apkeps, apverskite ju...

Skaityti daugiau

27.06.2019 laikas 21:52 Receptai Super skani sluoksniuota tešla per 10 minučių
Gauname štai tokius skanius traškius sausainius. Skardą pabarstome miltais ir kiekvieną trikampį mirkome baltyme, o paskui cukruje iš vienos pusės ir sausa puse dedame į skardą, kad cukrus būtų viršuje. Iš šios tešlos normos išein...

Skaityti daugiau

09.11.2019 laikas 15:11 Receptai Karka Aluje. Čekų Receptas Su Medumi Ir Garstyčiomis

Gaminti karką galima tamsiame arba šviesiame aluje. Bet tamsiame ji gaunasi aštresnio „vyriško“ skonio, o baltame – švelnesnė. Ir būtinai reikia kepti karką iki charakteringos rusvos plutelės. O patiekti tokią...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau