Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopas » 2024 » Balandžio » 16

Balandžio 16 d. horoskopas: šiandien pasireiškia vampyrai

Balandžio 16 d. horoskopas: šiandien pasireiškia vampyrai

Šiandien mūsų danguje pasirodys įtemptas Saulės, Mėnulio ir Plutono trikampis. 

Įsijungus Plutonui, valdingos prigimties žmonės labai norės vadovauti žmonėms. Jie kupini šio troškimo. Jie pasiruošę konfliktams, problemoms, tiesiog norėdami kam nors dėl ko nors papriekaištauti, ką nors prispausti, priversti ką nors padaryti ir pan.

Ar turite tokių asmenybių aplink save? Šiandien jos pasireikš kaip vampyrai.

Be to, šiandien Saulės energija konfliktuoja su Mėnulio energija, o tai suteikia pusiausvyros stoką, dėl to atsiranda emocinis nesaugumas, psichozės ir neurozės.

Pasirūpinkite savimi ir pastatykite į vietą tuos, kurie šiandien nori jums vadovauti!

Pasitikite naują dieną su 2024 m. balandžio 16 d. astrologine prognoze visiems Zodiako ženklams. Kas laukia kiekvieno iš mūsų šią dieną? Išsiaiškinkime tai!

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Šiandien Avinai turėtų būti ypač atidūs savo veiksmams. Galimi nesusipratimai ir konfliktai, todėl geriau vengti ginčų ir konfrontacijos. Pasistenkite būti tolerantiškesni kitiems ir neskubėkite priimti sprendimų.

Jautis (balandžio 21 - gegužės 21 d.)

Jaučiams ši diena bus palanki finansiniams sandoriams. Gali būti pelningas pasiūlymas arba naujos galimybės užsidirbti pinigų. Nepraleiskite progos ir veikite ryžtingai.

Dvyniai (gegužės 22 d. - birželio 21 d.)

Šiandien Dvyniai turėtų atkreipti dėmesį į savo santykius su artimaisiais. Galimi nesusipratimai ir nesutarimai, todėl turėtumėte parodyti toleranciją ir norą eiti į kompromisus. Bendravimas su artimaisiais padės sustiprinti jūsų santykius.

Vėžys (birželio 22 d. - liepos 22 d.)

Vėžiams ši diena bus kupina emocinių protrūkių. Galimi konfliktai ir nesutarimai su aplinkiniais, todėl turėtumėte atsargiau vertinti savo žodžius ir veiksmus. Pasistenkite išlikti ramūs ir nepulti į kraštutinumus.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 23 d.)

Šiandien Liūtai turėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Galimos sveikatos problemos, todėl turėtumėte būti atidesni savo fizinei būklei. Nepamirškite reguliarių treniruočių ir tinkamos mitybos.

Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Mergelės turėtų būti atsargios sprendžiant finansinius klausimus. Galimos nenumatytos išlaidos arba finansiniai nuostoliai, todėl turėtumėte kontroliuoti savo išlaidas ir nedaryti spontaniškų pirkinių. Iš anksto suplanuokite savo finansus.

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Šiandien Svarstyklės turėtų atkreipti dėmesį į savo santykius su partneriu. Galimi konfliktai ir nesusipratimai, todėl turėtumėte būti tolerantiški ir pasirengę dialogui. Bendravimas su partneriu padės sustiprinti jūsų ryšį.

Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Skorpionams ši diena bus palanki saviugdai. Gali atsirasti naujų interesų ar pomėgių, kurie padės atskleisti savo potencialą. Nebijokite eksperimentuoti ir atsiverti naujiems dalykams.

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Šiandien Šauliai turėtų būti dėmesingesni savo artimiesiems. Galimi nesutarimai ir konfliktai, todėl turėtumėte būti tolerantiški ir pasirengę kompromisams. Bendravimas su artimaisiais padės sustiprinti jūsų santykius.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Ožiaragiams ši diena bus kupina sunkumų ir iššūkių. Gali atsirasti kliūčių kelyje siekiant užsibrėžtų tikslų, todėl turėtumėte būti pasirengę sunkumams ir neprarasti motyvacijos. Parodykite atkaklumą ir ryžtą.

Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Šiandien Vandeniai turėtų atkreipti dėmesį į savo emocinę būseną. Galimi nuotaikų svyravimai ir emociniai protrūkiai, todėl turėtumėte būti atidesni savo jausmams. Raskite būdų atsipalaiduoti ir nusiraminti.

Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Žuvims diena bus palanki kūrybinėms pastangoms. Gali kilti naujų idėjų ar projektų, kurie padės atskleisti jūsų talentą. Nebijokite eksperimentuoti ir dalytis savo idėjomis su kitais.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.11.2019 laikas 23:04 Receptai Lašišos Šašlykas Orkaitėje
Lašišos filė nuplauname, nusausiname, supjaustome gabaliukais, apipilame aliejumi ir išmaišome. Visus prieskonius sumaišome dubenėlyje ir apibarstome jais paruoštą lašišos filė, išmaišome, pamaigome pirštais, kad prieskoniai gerai...

Skaityti daugiau

24.08.2018 laikas 09:36 Receptai Šlapimą varantys vaistažolių mišiniai
Šlapimui varyti liaudies medicinoje, Šlapimą varantys vaistažolių mišiniai, receptai šlapimui varyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydy...

Skaityti daugiau

14.11.2017 laikas 11:38 Receptai Arbata mažinantį karščiavimą (mėlynės, šalpusnis, raudonėlis)

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: mėlynės, šalpusnio lapai, raudonėlis

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
14.06.2024 laikas 20:02 Oficialu: Žemės vidinio branduolio sukimasis tikrai lėtėja
Naujas tyrimas patvirtino, kad Žemės vidinio branduolio sukimasis iš tiesų sulėtėjo, todėl kyla klausimų apie tai, kas vyksta planetos centre ir kaip tai gali mus paveikti.

Skaityti daugiau

14.06.2024 laikas 10:41 Indija siekia mirties bausmės PSO mokslininkui, užkirtusiam kelią prieigai prie ivermektino

Indijos advokatų asociacija (IBA) pradėjo teisminį procesą prieš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vyriausiąją mokslininkę daktarę Soumyą Swaminathan, kaltindama ją sukėlus Indijos piliečių mirtį, apgaudinėjant juos dėl ivermektino veiksmingu...

Skaityti daugiau

14.06.2024 laikas 08:27 Santykiai niekada neatneš jums laimės, jei nesilaikysite vieno punkto
Iš tikrųjų poroje svarbi kiekviena smulkmena. Taip galima teigti praktiškai viską. Tačiau norėčiau pabrėžti vieną dalyką, kurį daugelis žmonių ignoruoja.

Skaityti daugiau