Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija » 2024 » Balandžio » 17

Kaip elgiatės per pirmąjį pasimatymą pagal savo Zodiako ženklą

Kaip elgiatės per pirmąjį pasimatymą pagal savo Zodiako ženklą

Astrologija gali ne tik surasti idealų partnerį – ji taip pat gali pasakyti, kaip su juo elgsitės.

Avinas (kovo 21-balandžio 19 d.)

Avinai garsėja spontaniškumu, linksmumu ir aistra. Gyvenime visuomet stengiatės kuo geriau pasirodyti, ne kitaip yra ir pasimatymų scenoje. Pirmiausia, tikėtina, kad būtent tu prisiėmei atsakomybę ir suplanavai pasimatymą. Ir galima daryti prielaidą, kad negailėsite lėšų, kad padarytumėte įspūdį.

Per pirmąjį pasimatymą nesijaudinate dėl to, kad sušvelninsite savo asmenybę ar stengsitės būti tuo, kuo nesate. Tiesą sakant, didelė tikimybė, kad flirtuosite su pasimatymo dalyviu, šiek tiek lengvai erzindami ir draugiškai varžydamiesi.

Avinai nori gerai praleisti laiką, bet nesistengia iš karto į viską žiūrėti pernelyg rimtai. Vietoj to, norite įsitikinti, ar jūsų pažįstamas turi pakankamai jėgų, kad neatsiliktų nuo jūsų – ir ar jis atsakydamas į tai mes jums iššūkį.

Jautis (balandžio 20-gegužės 20 d.)

Žmonės jus visada vadina užsispyrusiu arba praktišku Zodiako ženklu – tai tiesa, tačiau jūs taip pat esate beviltiškas romantikas. O kadangi žinote, kas jums patinka, ir nebijote išsakyti savo nuomonės, esate labai išrankūs, su kuo apskritai eisite į pasimatymą. Todėl prieš sutikdami susitikti su nauju žmogumi, mėgstate pirmiausia jį pažinti ir įsitikinti, kad abu sutariate dėl svarbių dalykų.

Kai jaučiatės gerai dėl jūsų chemijos, esate linkę labiau atsipalaiduoti ir parodyti savo kortas. Mėgstate neskubėti pažinti kitą žmogų, užduoti apgalvotus klausimus, neskubėti ir nepersistengti. Jums meilė yra kaip geras vynas – jai reikia laiko, kad subręstų ir sužydėtų. Ir jūs neprieštaraujate tam skirti laiko.

Dvyniai (gegužės 21-birželio 20 d.)

Dvyniai yra socialiniai Zodiako drugeliai, o daugeliu atvejų – ir serijiniai pasimatymų mėgėjai. Kas gali tave kaltinti? Jūsų ekstravertiška asmenybė, šmaikštumas ir žavesys, regis, traukia prie savęs visų tipų žmones.

Iš tikrųjų neturite konkretaus tipo, su kuriuo mėgstate susitikinėti. Jums svarbiau jausti psichinį ryšį su partneriu nei fizinį, nors tai tikrai nepakenks.

Todėl esate linkęs praleisti tipiškus pirmojo pasimatymo ledlaužius ir pereiti prie įdomesnių ir linksmesnių asmeninių temų.

Kadangi iš prigimties esate smalsus, mėgstate klausinėti kitų žmonių apie jų gyvenimo istoriją. Jums patinka išvesti žmones už jų komforto zonos ribų, kad pamatytumėte, kaip jūs derėtumėte poroje – ir nebijote mainais pasidalyti savo nuomone.

Vėžys (birželio 21-liepos 22 d.)

Saldūs ir sentimentalūs Vėžiai mėgsta visas fanfaras, riteriškumą ir romantiką, kurie būdingi pirmajam pasimatymui. Esate iš tų žmonių, kuriems patinka tradicinė pasimatymo aplinka, pavyzdžiui, vakarienė žvakių šviesoje arba piknikas parke. Jums svarbu užmegzti gilų emocinį ryšį su tuo, su kuo susitikinėjate, todėl idealu bet kur, kur galite mėgautis ilgu, nepertraukiamu pokalbiu su savo porininku.

Vėžiai per pirmąjį pasimatymą linkę vadovauti pokalbiui, gaudydami svarbią informaciją ir mielai dalydamiesi ja mainais. Tikrai bus daug klausimų apie šeimą, draugus, pomėgius, asmeninius interesus ir kt.

Jums nedaro įspūdžio tokie dalykai kaip prabangūs drabužiai, prestižinės darbo vietos ar kilmingumas – jūs ieškote autentiškumo ir žmogaus, kuris norėtų būti pažeidžiamas kartu su jumis.

Liūtas (liepos 23-rugpjūčio 22 d.)

Po Liūto ženklu gimę žmonės garsėja kaip išdidūs ir aistringi meilužiai. Ugningi ir romantiški, per pirmąjį pasimatymą su jumis niekada nebūna nuobodu.

Jums patinka įsimylėjimo jausmas, Liūtai, todėl tikitės, kad potencialus sužadėtinis jus užburs ir sužavės. Jums svarbu jaustis partnerio pastebėtiems ir įvertintiems, todėl greitai atkreipiate dėmesį, jei pasimatymas nepateikia jums komplimentų ar neužduoda pakankamai klausimų apie jus.

Ir nors kai kas tokį elgesį gali laikyti dideliu rūpesčiu, jūs esate pasirengę atsilyginti tuo pačiu susidomėjimu. Juk lojalumas jums yra vienas svarbiausių partnerystės aspektų.

Be to, kad įsitikintumėte, jog jūs ir jūsų potencialus partneris geliate asmeniniu lygmeniu, taip pat tikrinate, ar sutampa jūsų vertybės.

Mergelė (rugpjūčio 23-rugsėjo 22 d.)

Mergelės yra išrankios viskam, taip pat ir tam, su kuo susitikinėja. Kiekvienas, su kuriuo nusprendei eiti į pasimatymą, turi turėti kažką ypatingo.

Būdami Zodiako ženklo perfekcionistai, esate įpratę būti tie, kurie kuria planus ir sprendžia visus klausimus.

Taigi, kai kalbama apie pirmąjį pasimatymą, mieliau leidžiate savo potencialiam sužadėtiniui imtis iniciatyvos – ne todėl, kad manote, jog jis gali suplanuoti geresnį pasimatymą nei jūs, bet todėl, kad norite pamatyti, koks rūpestingas yra kitas žmogus.

Mergelės rimtuose santykiuose yra labai kruopščios ir pareigingos, todėl tam tikra jūsų dalis jaučia, kad kitas asmuo turi nusipelnyti šios jūsų pusės.

Iš pradžių galite pasirodyti šiek tiek atsargūs ir santūrūs. Tačiau Mergelės yra puikios pašnekovės, todėl nenustebkite, jei pradėję jaustis patogiai su savo porininku praleisite visą vakarą kalbėdamiesi.

Svarstyklės (rugsėjo 23-spalio 21 d.)

Svarstyklės žinomos kaip įsimylėjėlių ženklas, todėl nenuostabu, kad širdyje esate šiek tiek beviltiškas romantikas.

Ankstyvaisiais pasimatymų etapais mėgstate viską palikti neįpareigojančius dalykus ir stebėti, kaip natūraliai išsivystys jūsų jausmai. Meilei reikia laiko, o jūs neskubate.

Vertinate, kai jūsų pasimatymo partneris nuoširdžiai stengiasi jus pažinti ir jam rūpi, ką norite pasakyti. Tiesą sakant, mėgstamiausia jūsų pažinties su nauju žmogumi dalis yra puikus pokalbis.

Ir nors jums patinka pasitikintis savimi partneris, tačiau jei pokalbis tampa pernelyg vienpusiškas ar pagyrūniškas, tai gali jus labai atstumti.

Pirmasis pasimatymas su Svarstyklėmis nebūtinai turi būti brangus ar įmantrus; tiesiog norite, kad santykiai būtų tokie, kad jaustumėtės lygiaverčiai partneriui. Kaip ir viskas, kas gera gyvenime, svarbiausia – pusiausvyra.

Skorpionas (spalio 22-lapkričio 21 d.)

Žmonės, gimę po Skorpiono ženklu, žinomi kaip švelnūs Zodiako širdžių daužytojai. Retai kas gali atsispirti jūsų žavesiui, o jūs pasitikite savimi ir siekiate to, ko norite.

Laikote save puikiu charakterio vertintoju ir pirmiausia partneryje ieškote sąžiningumo ir ištikimybės. Per pirmąjį pasimatymą pagrindinis jūsų tikslas – pažinti kitą žmogų ir pajusti jo energiją.

Jums patinka peržengti paviršutiniškus dalykus ir kalbėtis apie gilius, sudėtingus dalykus.

Kad kas nors jums padarytų ilgalaikį įspūdį, per pirmąjį pasimatymą būtina užmegzti stiprų emocinį ryšį. Santykiuose trokštate aistros ir intensyvumo, todėl paprastai iš karto žinote, ar kitas žmogus jus domina, ar ne.

Vis dėlto visada esate pasirengęs likti atviras, jei kas nors nustebintų jus savo istorija.

Šaulys (lapkričio 22-gruodžio 21 d.)

Šauliai mėgsta naujoves ir nenuspėjamumą, kuris atsiranda susipažįstant su naujais žmonėmis ir įsimylint. Labai aiškiai ir atvirai pasakojate, ko norite santykiuose. Nors turite reputaciją, kad jus sunku pririšti, jūsų širdyje yra švelnioji pusė, kuri trokšta intymaus, romantiško ryšio.

Per pirmąjį pasimatymą mėgstate, kad viskas būtų lengva ir linksma. Vėliau bus pakankamai laiko gilintis į svarbias temas.

Jūs mieliau klausinėjate savo pasimatymo partnerio apie jo aistras ir draugystes, kad pajustumėte, kas jis yra.

Didžiuojatės esąs šmaikštus ir žavus, todėl ieškote partnerio, kuris galėtų prilygti jūsų žaismingoms pašaipoms ir požiūriui į gyvenimą.

Meilė yra didžiausias nuotykis iš visų, todėl norite neskubėti rinktis partnerio visam gyvenimui.

Ožiaragis (gruodžio 22-sausio 19 d.)

Pirmas įspūdis visada svarbus, bet kai kalbama apie pasimatymą su Ožiaragiu, jis dar svarbesnis. Ožiaragiai garsėja nuožmia nepriklausomybe, todėl į savo gyvenimą neįsileisite bet ko. Tai reiškia, kad kiekvienas, kuris atsiduria pirmajame pasimatyme su jumis, jau tam tikru mastu atitinka jūsų standartus.

Pirmojo pasimatymo  metu visada stengiesi laikytis geriausių manierų ir stengiesi padaryti gerą įspūdį.

Didžiuojatės savo pasiekimais ir pirmenybę teikiate susitikimams su žmonėmis, kurie sunkiai dirba, nežaidžia proto žaidimų ir nebijo įsipareigojimų.

Ožiaragiai į pasimatymus žiūri labai rimtai, o tai reiškia, kad atsitiktiniai pasimatymai ir situacijos jums netinka. Esate labai mylintis ir ištikimas partneris, todėl ieškote žmogaus, su kuriuo galėtumėte dalytis savo gyvenimu ilgam.

Vandenis (sausio 20-vasario 18 d.)

Sunku pasakyti, ką kas nors gaus per pirmąjį pasimatymą su tavimi, Vandenėli. Tavo romantinių partnerių skonis yra lengvai vienas eklektiškiausių – ir tavo romantinis stilius linkęs nutolti nuo socialinių konvencijų.

Tiesą sakant, galite būti gana išrankūs, rinkdamiesi, su kuo susitikti, o tam, kad kas nors patrauktų jūsų dėmesį, turi būti kažkas neįprasto ar unikalaus.

Tačiau kai sutinkate žmogų, kuris priverčia jūsų širdį suvirpėti, tikrai žinote, kaip jį sužavėti.

Vandenis mėgsta imtis iniciatyvos santykiuose, o tai paprastai reiškia, kad ir pasimatymą planuojate jūs.

Nedažnai sutinki žmogų, kuris tave išmuša iš vėžių, bet kai jį sutinki, stengiesi padaryti viską, kas įmanoma, kad jį užkariautum.

Žuvys (vasario 19-kovo 20 d.)

Žuvys yra Zodiako svajotojai, o tai reiškia, kad įsimylėję tikitės jaustis kaip savo asmeninėje pasakoje.

Jums nėra nieko geriau už jaudulį sutikti naują žmogų ir iš draugų tapti įsimylėjėliais, o iš draugų – sielos draugais, ir ieškote meilės, kuri truktų visą gyvenimą.

Kaip romantiškas partneris Žuvys peržengs visas ribas, kad parodytų kitiems gerumą, užuojautą ir empatiją. Jūs ieškote sielos draugų ryšio.

Žuvis traukia žmonės, kurie palaiko ryšį su savo emocijomis ir laisvai rodo savo pažeidžiamąją pusę.

Todėl per pirmąjį pasimatymą greitai praleisite nereikšmingus pokalbius, o rinksitės prasmingesnius pokalbius.

Tačiau tai nėra vien sunkus dalykas: pamatę ką nors, kas jums patinka, lengvai įjungiate žavesį savo juoku, nuoširdžiu entuziazmu ir žaismingu kuklumu.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.09.2018 laikas 08:47 Receptai Vaistažolių mišiniai pigmentinių dėmių blukinimui

Pigmentinių dėmių blukinimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai pigmentinių dėmių blukinimui, receptai pigmentinių dėmių blukinimui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaist...

Skaityti daugiau

04.07.2019 laikas 22:28 Receptai Varškės desertas be kepimo! Labai skanūs varškės zefyrai.

Turbūt gana sunku rasti tokį, kuriam nepatiktų zefyrai. O vyresnė karta dar ir ilgesingai dūsauja: „Va seniau tai buvo zefyrai, o šiandien tai gryna chemija“. Iš dalies jie teisūs.

Skaityti daugiau

01.11.2017 laikas 17:10 Receptai Česnakas, pienas gydo bronchitą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Bronchitas. Ingredientai: Česnakas, Pienas.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau