Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Balandžio » 20

9 priežastys, kodėl vyrams patinka trumpos merginos

9 priežastys, kodėl vyrams patinka trumpos merginos

Apžvelkime, kodėl ūgis gali būti svarbus užmezgant švelnius santykius.

Daugeliui vyrų patinka žemo ūgio merginos, ir nesunku suprasti kodėl. Žemos merginos dažnai suteikia santykiams ypatingo žavesio. Šiame straipsnyje kalbėsime apie priežastis, kodėl vyrams patinka žemos merginos. Apžvelgsime, kodėl ūgis gali būti svarbus užmezgant švelnius santykius - nuo patogių apkabinimų iki žaismingų akimirkų.

9 priežastys, kodėl vyrams patinka trumpos merginos

Taigi, pradėkime!

1. Saugumo jausmas

Daugeliui vyrų saugumo jausmas, atsirandantis susitikinėjant su žemo ūgio merginomis, yra tai, ką jie labai vertina santykiuose. Jiems patinka, kad gali suteikti saugumo ir meilės jausmą savo partnerėms. Toks ryšys gali padidinti vyro pasitikėjimą savimi ir jo, kaip maitintojo, jausmą, o tai gali padėti sukurti stiprų emocinį ryšį tarp jų.

2. Patogus akių kontaktas

Dar viena priežastis, kodėl vyrus traukia žemo ūgio merginos, yra lengvas akių kontakto palaikymas. Esant mažesniam ūgio skirtumui, pokalbis tampa asmeniškesnis ir malonesnis. Šis tiesioginis ir patogus ryšys leidžia prasmingai pasikeisti nuomonėmis ir skatina stipresnį emocinį ryšį tarp porų.

3. Neįprastos pramogos

Neaukštos merginos dažnai į santykius įneša žaismingumo elementą. Jos paprastai būna lengvesnės, o tai reiškia, kad spontaniškos linksmybės ir žaismingos akimirkos tampa prieinamesnės ir malonesnės. Tokios lengvos linksmybės sukuria ilgalaikius prisiminimus ir suteikia santykiams džiaugsmo jausmą.

4. Apkabindami taupykite vietą

Apglėbiant žemą merginą užimama mažiau vietos, o tai gali būti patogu perpildytose vietose arba glaustantis ant sofos. Ši vietos taupymo savybė leidžia netikėtus ir meilesnius apkabinimus, o tai sukuria galimybę fiziniam artumui net ir ankštose erdvėse. Tai suteikia santykiams papildomą intymumo lygį, kuris daugeliui vyrų atrodo mielas ir žavus.

5. Valdžios jausmas

Būdamas šalia mažesnės merginos vyras gali pasijusti fiziškai stipresnis. Šis ūgio skirtumas gali pakelti vyro savivertę, nes prireikus jam bus lengviau padėti ir palaikyti partnerę, taip sukuriant jėgos ir vyriškumo jausmą.

6. Prieinamumas ir draugiškumas

Nedidelio ūgio merginos dažnai suvokiamos kaip prieinamesnės ir draugiškesnės. Dėl ūgio jos atrodo paprastos ir lengvai bendraujančios, o tai traukia daugelį vyrų. Toks požiūris skatina stiprų bendravimą ir ryšį santykiuose.

9 priežastys, kodėl vyrams patinka trumpos merginos

7. Suderinamumas su įvairiomis veiklomis

Dažnai ūgis turi įtakos suderinamumui įvairių rūšių veikloje. Nedidelio ūgio merginoms lengviau dalyvauti sporto ar laisvalaikio veiklose, kuriose reikia vikrumo ir koordinacijos, o tai sukuria galimybes bendriems interesams ir ryšiams santykiuose.

8. Didesnis pasitikėjimas savimi

Kai kurie vyrai, susitikinėdami su žemo ūgio merginomis, jaučia pasitikėjimo savimi antplūdį. Žinojimas, kad jų partnerė džiaugiasi ūgio skirtumu ir vertina juos tokius, kokie jie yra, gali pakelti vyro savivertę ir pagerinti bendrą savijautą.

9. Mažesnė konkurencija

Kai kuriais atvejais vyrai gali pastebėti, kad žemos merginos sulaukia mažiau potencialių varžovių dėmesio, todėl mažiau jaučia pavydą ar konkurenciją. Tai gali prisidėti prie ramesnės ir saugesnės atmosferos santykiuose.

Ką manote jūs? Ar jums patinka aukštesnis partneris, ar žemesnis? Pasidalykite savo mintimis!

Švelnus bangų ošimas - atpalaiduojantys jūros / vandenyno garsai:

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
25.03.2018 laikas 17:13 Receptai Liaudiški patarimai kaip gydytis juodaisiais serbentais

Receptai su juoduoju serbentu. Liaudiški patarimai kaip gydytis juodaisiais serbentais. Juodasis serbentas liaudies medicinoje, juodaisiais serbentais, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina.

...

Skaityti daugiau

13.06.2019 laikas 12:17 Receptai Gardūs keksiukai su šokoladu ir aguonomis

Gardžių keksiukų receptas su šokoladu ir aguonomis. Skanaus!

Skaityti daugiau

18.09.2019 laikas 07:18 Receptai Obuolių blynai su traškia plutele

Nulupkite obuolį, supjaustykite jį kubeliais, dėkite į blynų tešlą ir išmaišykite. Į įkaitintą keptuvę dėkite dalį tešlos, formuokite norimo dydžio bynus ir ant jų viršaus dėkite trupinių masės. Kai blynai apkeps, apverskite ju...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau