Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Balandžio » 21

Maža santykių detalė, kuri yra disfunkcinių santykių požymis

Maža santykių detalė, kuri yra disfunkcinių santykių požymis

Kai žmogus užmezga artimus santykius su žmogumi, jis turėtų atkreipti dėmesį į tai, kaip į jį kreipiamasi.

Kaip jis ar ji vadinami vardu?

Ir ar kreipiasi į jį vardu, ar apskritai praleidžia šį žodį dialoge.

O jei bendraujant vardas "pamirštamas", reikėtų atkreipti dėmesį į šį dalyką. Maža detalė, kuri gali būti ne itin palankių santykių pasiuntinys.

Vardas yra labiausiai žmogaus ausį glostantis žodis. Tai pati maloniausia melodija žmogui, apie tai yra sakęs Dale'as Carnegie.

Nuo vardo prasideda viskas gyvenime. Pažintis.

Pasisveikinimas. Kontakto užmezgimas, ryšio užmezgimas ir pasitikėjimo įgijimas.

Vardas yra simpatijos rodiklis. Juk ne veltui, kai mums kas nors iš tiesų patinka, esame pasirengę tarti jo vardą kaip maldą. Mylimo žmogaus vardas yra pats švenčiausias žodis.

Tačiau yra žmonių, kurie asmeniniuose santykiuose kreipiasi neasmeniškai. Ir tai gali kelti nerimą ir net trikdyti.

Kodėl žmogus, kuris mums patinka, vengia minėti mūsų vardą?

Vardas yra mūsų tapatybės sinonimas. Tai mūsų savasties simbolis.

O tokiu beasmeniu kreipimusi žmogus tarsi nuskriaudžiamas. Ir atvirkščiai, kai į žmogų kreipiamasi vardu, jaučiamas pasitenkinimas.

Kodėl žmogus, į kurį turėtų būti kreipiamasi vardu, turėtų to netekti? Juk per vardą užmezgamas kontaktas ir vyksta suartėjimas. Tačiau tas, kuris nesako mūsų vardo, išlaiko atstumą.

  • Atstumas būtinas tam, kad neparodytume asmens svarbos. Aišku, kodėl skambėtų įžeidžiančiai, jei nepažįstamas žmogus pasakytų: "Ei, tu, ateik čia". O tas, kuris išlaiko tokį atstumą, tyliai nustato savo taisykles. Šią techniką naudoja manipuliatoriai, toksiški žmonės, smurtautojai ir narcizai. Jie reiškia, kad niekada nebūsite lygūs. Jie dominuos, o jūs privalėsite paklusti. Jis yra Ivanovas Ivanovičius, o jūs esate tik jūs. Kreipimasis į žmogų vardu yra pagarbos ženklas.
  • Tie, kurie nenori būti vadinami vardu, yra tie, kurie nenori artimų, gilių ir ilgalaikių santykių. Šie žmonės jau žino, kokiems tikslams jiems reikia partnerio. Todėl beasmenis kreipimasis jiems yra trumpalaikių santykių norma. Tikimybė, kad santykiai peraugs į rimtus, artima nuliui.
  • Kartais žmogus bijo suartėti su jam patinkančiu žmogumi. Ir visais įmanomais būdais save sulaiko, kad tik neužmegztų šių artimų santykių.

Žinoma, yra ir kitų priežasčių. Pavyzdžiui, yra baimė vadinti žmogų vardu. Apie šią fobiją jau esu rašęs. Nomatofobija yra retas reiškinys, bet ji yra. O taip pat atsisakymas kreiptis į žmogų atsiranda dėl reto ir sunkiai ištariamo vardo.

Tačiau dažniausiai asmeniniuose santykiuose - atsisakymas vadinti mylimą žmogų vardu turi neigiamą požymį.

Ir tai yra nerimą keliantis ženklas

į kurį reikėtų atkreipti didelį dėmesį santykių pradžioje.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.07.2019 laikas 11:08 Receptai Prikėlė legendinio varškės pyrago receptą: sugrįšite atgal į vaikystę

Jei mama nekepdavo ko nors skanaus namuose, tuomet parnešdavo iš parduotuvės pyrago “Draugystė“. Ir tikrai, šis pyragas iki dabar yra idealus desertas prie kavos ar arbatos. Ne per drėgnas, ir ne per sausas, ne per ...

Skaityti daugiau

22.08.2018 laikas 09:35 Receptai Vaistažolės vočių, furunkulų, šunvočių gydymui

Vočių, furunkulų gydymas liaudies medicinoje, Vaistažolės vočių, furunkulų, šunvočių gydymui, receptai votims gydyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis...

Skaityti daugiau

10.06.2019 laikas 08:20 Receptai Šokoladiniai keksiukai. Šokoladinių keksiukų receptas

Pasigaminkime namuose, naminius keksiukus. Šokoladinių keksiukų receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau