Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2024 » Balandžio » 29

2024 m. balandžio 29 d. horoskopas: prognozės visiems zodiako ženklams

2024 m. balandžio 29 d. horoskopas: prognozės visiems zodiako ženklams

Šiandien gera rimta diena, prie Mėnulio Ožiaragyje puikiai seksis darbai sodybos sklype, darže.

Be to, Mėnulis neša harmoningas Saulės ir Saturno energijas (stiprybę ir naudingumą). Tai kaip tik tai, ko jums reikia per gegužės šventes.

Na, o tiems, kurie šiandien ilsisi, vaikštinėja ir pramogauja, diena taip pat tinkama. Po pietų Mėnulis susijungs su žvaigžde Nunka (Sigma Sagittarii, lotyniškai iš σ Sagittarii; formaliai pavadintas Nunki, yra antra pagal ryškumą žvaigždė Šaulio žvaigždyne.), kuri yra Jupiterio ir Merkurijaus prigimties. Tai suteiks šiandien sėkmės visuomeniniuose ir buitiniuose reikaluose, pergalės prieš priešus ir malonaus bendravimo su draugais dieną.

Tie, kurie šiandien dirba, būkite itin atidūs darbe. Marsas (darbo planeta) yra susijungęs su Neptūnu (klaidų, miglų planeta). Artimiausiomis dienomis darbo reikaluose vyraus sumaištis, netikrumas ir chaosas.

Visi norime žinoti, kas laukia ateityje, ypač kai kalbama apie tokią svarbią dieną kaip 2024 m. balandžio 29-oji. Astrologai siūlo mums pažvelgti į ateitį ir sužinoti, ką jie prognozuoja kiekvienam Zodiako ženklui.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.):

Šią dieną astrologai pataria Avinams būti ypač dėmesingiems savo artimiesiems. Jūsų gali laukti netikėtas malonus įvykis, kuris suteiks džiaugsmo ir pasitenkinimo.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.):

Balandžio 29 d. Jaučiams bus palanki diena finansiniams reikalams. Galite rasti naujų pajamų šaltinių arba gauti netikėtą likimo dovaną.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.):

Šią dieną Dvyniai turėtų būti atsargesni bendraudami su kitais. Galimi nesusipratimai ir konfliktai, todėl geriau suvaldyti savo emocijas.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.):

Vėžiams balandžio 29 d. bus diena, kai jie galės parodyti savo rūpestį ir dėmesį artimiesiems. Nepamirškite, kad artimųjų meilė ir palaikymas yra tai, kas iš tiesų svarbu.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.):

Šią dieną Liūtai turėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Galite jaustis pavargę ar nedarbingi, todėl nereikėtų per daug įsitempti ir geriau skirti laiko poilsiui.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.):

Mergelėms tai bus puiki diena saviugdai ir mokymuisi. Pasistenkite skirti laiko naujoms temoms mokytis ir įgyti naujų įgūdžių.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.):

Šią dieną Svarstyklės turėtų atsargiai elgtis su savo finansais. Galite susidurti su nenumatytomis išlaidomis, todėl geriausia iš anksto suplanuoti savo biudžetą.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.):

Skorpionams balandžio 29 d. bus palanki diena naujoms pradžioms. Nebijokite rizikuoti ir ryžtis pokyčiams - jie gali atnešti jums sėkmę ir laimę.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.):

Šauliai turėtų atsargiai vertinti savo santykius su partneriu. Gali tekti aptarti kai kuriuos sudėtingus klausimus arba priimti svarbų sprendimą.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.):

Ožiaragiams ši diena bus palanki šeimos santykiams. Leiskite laiką su artimaisiais, palaikykite juos ir branginkite kiekvieną akimirką kartu.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.):

Vandenis turėtų būti atsargus bendraudamas su kolegomis ir draugais. Galimi nesusipratimai ir konfliktai, todėl geriausia kontroliuoti savo emocijas.

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.):

Žuvims tai bus puiki diena kūrybai ir saviraiškai. Nebijokite parodyti savo individualumo ir dalytis idėjomis su kitais.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.09.2018 laikas 07:23 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai praguloms gydyti

Pragulos liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai praguloms gydyti, receptai nuo pragulų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vais...

Skaityti daugiau

06.12.2017 laikas 19:57 Receptai – Patiekalai Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (gyvatžolės, kraujalankės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Skrandis. Ingredientai: paprastosios gyvatžolės šaknų, vaistinės kraujalankės.

Skaityti daugiau

24.09.2019 laikas 07:21 Receptai – Patiekalai Obuolių ir varškės suflė be miltų
Suflė iš obuolių ir varškės be miltų tiems, kas skaičiuoja kalorijas! Pasigaminkite namuose suflė kurie mėgsta skaičiuoti kalorijas. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau