Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija » 2024 » Gegužės » 2

Gegužės 2 d. horoskopas: Vandeniai, Jaučiai, Liūtai ir Skorpionai gali jausti jausmų perteklių

Gegužės 2 d. horoskopas: Vandeniai, Jaučiai, Liūtai ir Skorpionai gali jausti jausmų perteklių

Šiandien -  nedidelės įtakos diena, ypač antroji jos pusė. Neturėtumėte pradėti ko nors naujo, vargu ar šios dienos energijos padės jums tai įgyvendinti iki galo. Greičiausiai šiandien sėkmė bus menka.

Dieną praleiskite ramiai, pamatuotai, galvodami apie esminius dalykus ir negalvodami apie ateitį.

Vandeniai, Jaučiai, Liūtai ir Skorpionai gali jausti jausmų perteklių, norėsis, kad jūsų gailėtųsi.

Svarstyklėms norėsis neprotingo dosnumo, daug išlaidauti. Mielosios Svarstyklės, atminkite, kad dosnumas turi būti apdairus, naudingas.

Jei esate linkę į edemas, šiandien galimas šio negalavimo paūmėjimas, skysčių kaupimasis organizme.

Įžengę į 2024 m. gegužės antrąją dieną, dangaus kūnai išsidėstys vienoje linijoje ir atneš energijos ir pokyčių bangą visiems Zodiako ženklams. Nesvarbu, ar esate nuotykių ieškantis Avinas, praktiškas Jautis, ar smalsus Dvynys, Visata turi jums žinią. Pasinerkime į kosminę prognozę ir sužinokime, ką ruošia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Šiandien ugninga Marso energija ragina Jus imtis veiksmų ir pasinaudoti šia diena. Atsigręžkite į savo vidinį karį ir stačia galva pasinerkite į bet kokių problemų sprendimą. Jūsų ryžtas ir drąsa atves jus į sėkmę.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Kadangi Venera, meilės ir grožio planeta, yra šalia Jūsų, šiandien tinkamas metas pasirūpinti savimi ir palepinti save. Apsilankykite SPA centre arba nueikite apsipirkti - jūs to nusipelnėte!

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Merkurijus, Jūsų valdančioji planeta, skatina Jus aiškiai ir užtikrintai dėstyti savo mintis ir idėjas. Pasinaudokite šia proga prasmingiems pokalbiams ir užmegzkite gilesnį ryšį su kitais.

Vėžys (birželio 21 - liepos 22 d.)

Globojanti Mėnulio energija šiandien padės jums sutelkti dėmesį į savo emocinę gerovę. Skirkite laiko apmąstyti savo jausmus ir pamaitinkite save meile bei užuojauta.

Liūtas (liepos 23 - rugpjūčio 22 d.)

Saulė, Jūsų valdančioji planeta, šiandien Jums ryškiai šviečia, pripildydama Jus gyvybingumo ir pasitikėjimo savimi. Pasitelkite savo vidinę jėgą ir leiskite savo šviesai šviesti visiems.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Analitinė Merkurijaus energija šiandien padės jums tvarkyti mintis ir tiksliai spręsti užduotis. Išnaudokite šį laiką, kad sutelktumėte dėmesį į efektyvumą ir produktyvumą.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Venera, meilės ir harmonijos planeta, įkvėps jus siekti pusiausvyros ir harmonijos santykiuose. Sutelkite dėmesį į taikos ir harmonijos kūrimą su aplinkiniais.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Intensyvi Plutono energija šiandien skatina jus imtis transformacijos ir atsisakyti to, kas jums nebetarnauja. Pasitikėkite pokyčių procesu ir leiskite sau augti.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Jupiteris, ekspansijos ir gausos planeta, laimina jus augimo ir nuotykių galimybėmis. Pasinaudokite šia diena ir su optimizmu bei entuziazmu tyrinėkite naujus horizontus.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Saturnas, jūsų valdančioji planeta, šiandien skatina jus prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir priimti praktiškus sprendimus. Išlikite susikaupę ir orientuokitės į ilgalaikius tikslus.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Uranas šiandien į jūsų gyvenimą įneš netikėtų pokyčių ir staigmenų. Priimkite nežinomybę atvirai ir pasitikėkite, kad viskas vyksta taip, kaip turi vykti.

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Neptūnas, svajonių ir intuicijos planeta, šiandien skatina Jus įsiklausyti į savo vidinį balsą ir pasitikėti instinktais. Atkreipkite dėmesį į savo sapnus ir vidines užuominas, kad gautumėte vertingų įžvalgų.

Galiausiai, kai keliausite 2024 m. gegužės 2 d. energijomis, prisiminkite, kad Visata visada mus veda augimo ir transformacijos link. Priimkite prieš jus atsiveriančias galimybes ir pasitikėkite žvaigždžių išmintimi.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
21.06.2019 laikas 20:11 Receptai Abrikosų pyragas. Labai skanus ir paprastas receptas
Man šis pyragas vasarą išsigelbėjimas, minimalus laikas paruošimui. Receptas yra labai, išsisaugokite pas save! Aš gaminau su braškėmis, avietėmis, obuoliais, slyvomis, abrikosais, šokoladu ir aguonomis. Apskritai, fantazijai nė...

Skaityti daugiau

28.09.2019 laikas 09:38 Receptai Vištienos krūtinėlės kepsniai orkaitėje

Vištienos krūtinėlės file nuplauname, nusausiname, dedame ant lentelės, delnu prispaudžiame, aštriu peiliu perpjauname išilgai pusiau ir uždengę maistine plėvele truputį pamušame

Skaityti daugiau

09.09.2019 laikas 19:23 Receptai Pyragaičiai su mėsa ir sūriu. Labai skanus užkandis!
Pasigaminkime namuose skanius pyragaičius su mėsa ir sūrių. Daugiau galite sužinoti žiūrėdami vaizdo įrašą. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau