Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopas » 2024 » Gegužės » 23

2024 m. gegužės 23 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia kiekvieno Zodiako ženklo paslaptis

2024 m. gegužės 23 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia kiekvieno Zodiako ženklo paslaptis

Šiandien yra pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje. Daugelis astrologinių svetainių ir socialinių tinklų mėgsta gąsdinti žmones, kad Pilnatis yra kažkas baisaus, pavojingo, visi mirs.

Aš esu pozityvus astrologas, jūsų negąsdinsiu. Pilnatis nėra nuosprendis, ji įvyksta kartą per mėnesį, ir mes visi vis dar gyvi.

Mėnulio pilnatis yra vienas iš svarbių momentų Mėnulio mėnesyje, nes tai laikas, kai Saulė ir Mėnulis dangaus sferoje atsiduria vienas priešais kitą. Šis astrologinis aspektas daro įtaką mūsų emocijoms, elgesiui ir gyvenimo keliui.

Per pilnatį Mėnulio energija būna didžiausia, todėl gali pasireikšti stiprios emocinės apraiškos - tiek teigiamos, tiek neigiamos. Šiuo metu gali pasireikšti bet kokie užslėpti jausmai, baimės, nuoskaudos ir troškimai.

Astrologiškai kalbant, kiekviena Pilnatis įvyksta veikiant tam tikram Zodiako ženklui.

Pavyzdžiui, pilnatis Avino ženkle gali suteikti mums papildomos energijos, o pilnatis Vėžio ženkle gali suaktyvinti mūsų emocijas ir jausmus. Svarbu atsižvelgti į ženklą, kuriame įvyksta pilnatis, nes tai gali parodyti, kurie mūsų gyvenimo aspektai suaktyvės ir reikalaus ypatingo dėmesio.

Šiandienos Pilnatis yra Dvynių ir Šaulio ašyje.

Dvyniai yra oro ženklas, kurį valdo Merkurijus - bendravimo, mąstymo ir mokymosi planeta. Dvynių ženklas pabrėžia visuomeniškumą, intelektinius gebėjimus, išsilavinimą, bendravimą, smalsumą ir norą dalytis informacija bei žiniomis.

Šaulys yra ugnies ženklas, kurį valdo Jupiteris - augimo, išminties ir filosofijos planeta. Šaulio ženklas pabrėžia žinių siekimą, keliones, pasaulio pažinimą ir naujus horizontus. Pasireiškia tokios savybės kaip: optimizmas, dosnumas, nepriklausomybė ir meilė nuotykiams.

Kai Dvynių ir Šaulio ašį paryškina Mėnulio pilnatis, minėtos temos per ateinančias 2 savaites kiekvienam žmogui bus ypač aktyvios ir sėkmingos.

Jei norite gyventi pagal Visatos ritmą, pasistenkite dabar būti atviresni naujoms idėjoms, kultūroms ir pasaulėžiūroms, taip pat ieškokite gilesnės gyvenimo prasmės ir siekite dvasinio tobulėjimo.

Dvynių ir Šaulio ašis taip pat gali pabrėžti bendravimo, dalijimosi informacija, mokymosi ir žinių skleidimo svarbą.

Lengviau priimti informaciją, ją analizuoti ir dalytis savo žiniomis su kitais, o tai gali padėti plėsti akiratį ir augti kaip asmenybei.

Apskritai astrologinė Dvynių ir Šaulio ašis byloja apie mokymosi, bendravimo, dalijimosi informacija ir žinių bei tiesos siekimo svarbą.

***
Pilnatis taip pat yra puikus metas meditacijos praktikoms, vizualizacijai ir darbui su savo emocijomis. Mėnulio energija per pilnatį sustiprina mūsų intuiciją ir imlumą, leidžia giliai pasinerti į save ir suprasti savo vidinius poreikius bei troškimus.

Jei norite į savo gyvenimą pritraukti daugiau harmonijos, sėkmės ir klestėjimo, pasistenkite sekti Mėnulio pilnatį ir dirbti su jos energija.

Atlikite meditacijas, atlikite praktikas, kad išvalytumėte savo emocijas ir sustiprintumėte intuiciją. Taip galėsite geriau suprasti save ir savo kelią šiame gyvenime.

Apskritai Pilnatis yra pokyčių ir galimybių augti bei atrasti save metas. Įsiklausykite į savo emocijas, išmokite jas suprasti ir valdyti, kad susikurtumėte sau tokį gyvenimą, apie kokį svajojate.

Po viliojančiu dangaus skliauto stogu kiekvienas Zodiako ženklas randa savo unikalią istoriją tą dieną, kai planetos išsidėsto ypatinga tvarka. 2024 m. gegužės 23 d. - paslapčių ir pažadų kupina diena, kai astrologinės įžvalgos gali pakeisti jūsų požiūrį į supantį pasaulį. Pasinerkime kartu į magiškąją prognozių magiją ir sužinokime, ką žvaigždės mums yra paruošusios.

Avinas (kovo 21-balandžio 19 d.)

Šią dieną Avinai turėtų būti budrūs ir atsargūs. Gali įvykti netikėtų įvykių posūkių, reikalaujančių greitos reakcijos. Laikykitės sveiko proto ir pasitikėkite savo intuicija.

Jautis (balandžio 20 - gegužės 20 d.)

Jaučiams gegužės 23 d. bus palankus metas naujoms pradžioms. Žvaigždės pataria imtis iniciatyvos ir nebijoti permainų. Tai gali būti raktas į jūsų sėkmę.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Dvyniai turės atkreipti dėmesį į savo santykius. Gali būti, kad atėjo laikas išsiaiškinti kai kuriuos dalykus arba priimti svarbų sprendimą. Neatidėliokite to vėlesniam laikui.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Vėžiams ši diena bus kupina emocijų ir vidinių apmąstymų. Pasistenkite rasti laiko savęs pažinimui ir atsipalaidavimui. Galbūt tai padės rasti atsakymus į nerimą keliančius klausimus.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Liūtai turėtų būti aktyvūs ir kryptingi. Tai puiki diena siekti savo tikslų ir įgyvendinti tai, ką suplanavote. Nepraleiskite savo šanso!

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Mergelėms ši diena bus rami ir palanki saviugdai. Pasistenkite skirti laiko savo pomėgiams ir išmokti ko nors naujo. Galbūt tai lems netikėtus atradimus.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Svarstyklės turėtų atkreipti dėmesį į savo finansinius reikalus. Gali tekti priimti svarbų sprendimą arba peržiūrėti savo finansines strategijas. Būkite atidūs detalėms.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Skorpionai turėtų būti atsargūs bendraudami su kitais. Galimi nesusipratimai ar konfliktai, kuriuos geriau išspręsti iš karto. Neatidėliokite sudėtingų pokalbių vėlesniam laikui.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliams ši diena bus kupina naujų galimybių ir perspektyvų. Būkite atviri pokyčiams ir nebijokite eksperimentuoti. Galbūt būtent tai atves jus į sėkmę.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Ožiaragiai turėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą ir gerą savijautą. Pasistenkite skirti laiko pasirūpinti savimi ir savo kūno būkle. Sveikata yra didžiausias jūsų turtas.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Vandeniai turėtų būti pasirengę netikėtiems pokyčiams. Gali tekti prisitaikyti prie naujų sąlygų ar aplinkos. Būkite lankstūs ir atviri naujoms galimybėms.

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Žuvys turėtų įsiklausyti į savo intuiciją ir vidinį balsą. Galite gauti atsakymus į nerimą keliančius klausimus arba rasti išeitį iš sudėtingos situacijos. Pasitikėkite savimi.

Ši diena kupina paslapčių ir galimybių kiekvienam Zodiako ženklui. Leiskite sau būti atviriems naujiems dalykams ir pasiruošusiems pokyčiams, ir pamatysite, kaip pasaulis atskleis jums savo paslaptis.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
15.11.2019 laikas 20:15 Receptai Mėgstamiausios bandelės prie arbatos! Tešla be kiaušinių
Minkštos, purios ir skanios varškės bandelės! Tešla be kiaušinių. Būtinai pasigaminkite, jums patiks! Net merginos jas valgo su malonumu!

Skaityti daugiau

06.11.2017 laikas 14:23 Receptai Morkos su pienu gydo užkimimą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: užkimimas. Ingredientai: morkų, pieno.

Skaityti daugiau

01.08.2018 laikas 19:45 Receptai Ką daryti esant dirgliosios žarnos sindromui, ką galima naudoti, ko ne?
Probiotikai su prebiotikais ir žymiai didesniais kiekiais nei rekomenduoja medicina oficianallis... bet ar yra šis sindromas iš tikro? Pasidarykite burokėlių testą... suvalgius 150-200 gr burokėlių salotų šlapimas neturi raudonuot...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.06.2024 laikas 20:46 Mokslininkai teigia, kad apelsinų žievelės gali būti raktas į geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą
Floridos universiteto, Teksaso valstijos universiteto ir JAV žemės ūkio departamento mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, apelsinų žievelių poliarinės frakcijos ekstraktas, kuriame yra junginio, vadinamo feruloilputrescinu, gali palengvinti širdies...

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:37 Neuromokslininkai teigia, kad kai kurie sapnai iš tiesų gali nuspėti ateitį
Mičigano universiteto anesteziologas Kamranas Diba (Kamran Diba) su kolegomis nustatė, kad miego metu kai kurie neuronai ne tik atkuria netolimą praeitį, bet ir numato būsimą patirtį.

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:17 Australijoje rasta naujų skraidančių roplių fosilijų
Australijos paleontologai aptiko suakmenėjusių skeleto liekanų, kurios priklausė iki šiol nežinomam 100 mln. metų senumo skraidančiam pterozaurui.

Skaityti daugiau