Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Birželio » 6

Kaip atgaivinti vyro meilę: psichologų patarimai?

Kaip atgaivinti vyro meilę: psichologų patarimai?

Net ir sėkmingoje santuokoje kartais pasitaiko susvetimėjimo periodas. Sutuoktinių jausmai atšąla dėl įvairių priežasčių: per didelių lūkesčių, nuovargio auginant vaikus, buities rūpesčių, nuobodulio, intymių problemų, dėmesio, atvirumo, nuoširdumo stokos.

Blogai, kai atšalus jausmams sutuoktiniai pradeda gyventi kaip kaimynai ir nieko nedaro, kad susigrąžintų savo santuoką. Psichologai mano, kad bendras laisvalaikis ir gilesnis bendravimas padeda atkurti buvusius šiltus santykius. Sutuoktiniai turėtų įprasti dalytis savo patirtimi, idėjomis vienas su kitu, pasakoti, kas neramina, ką jaučia, ką patyrė ir išgyveno.

7 psichologų patarimai, kaip susigrąžinti vyro meilę.

1. Pasirūpinkite naujais artumos pojūčiais.

Seksualiniai santykiai vaidina svarbų vaidmenį santuokoje. Galite kreiptis į seksologą, pasikalbėti intymiais klausimais, pabandyti pakeisti situaciją ar įvesti ką nors naujo. Galite paklausti savo vyro, ko jam trūksta, ir pasakyti, ką norėtumėte gauti. Svarbu atsiminti, kad bet kokie eksperimentai yra įmanomi, jei jie yra priimtini abiem.

2. Atsikratykite rutinos savo kasdienybėje.

Stenkitės gyventi aktyviai ir įnešti į savo gyvenimą naujų spalvų ir emocijų. Atitrūkus nuo kasdienybės, atsiranda daugiau malonių emocijų, todėl ir partnerių jausmai sustiprėja. Nebūtina daryti beprotiškų dalykų, tiesiog nuveikite ką nors naujo kartu. Kartais užtenka pakviesti vyrą į pasimatymą ar nueiti į kiną. Stenkitės daryti tai, kas jums abiem patiko, kai santykiai prasidėjo. Galbūt tokiu būdu jūs sugrąžinsite į santykius buvusią aistrą.

3. Rūpinkitės savo išvaizda.

Pabandykite eksperimentuoti su savo išvaizda. Pakeiskite šukuoseną, plaukų spalvą, makiažą ar aprangos stilių. Pradėkite sportuoti, kad pataisytumėte figūrą. Tada jūsų vyras tarytum gaus naują žmoną.

4. Priverskite jį šiek tiek pavydėti.

Žaiskite vyro nuosavybės jausmu, parodykite jam, kad sugebate sužadinti susidomėjimą priešingai lyčiai. Tačiau nepersistenkite, kitaip tai gali sukelti kivirčą ir dar didesnį susvetimėjimą.

5. Būkite švelni.

Skatinkite vyrą noriai grįžti namo. Paslėpkite savo agresiją, sutikusios jį pabučiuokite ar apkabinkite. Jūs galite drąsiai rodyti savo švelnumą ir rūpestį, lytėjimo pojūčiai yra labai svarbūs tvirtiems ir šiltiems santykiams.

6. Girkite savo vyrą už smulkmenas.

Ausimis myli ne tik moterys. Geras žodis džiugina net ir katiną. Psichologai pataria dažniau pagirti ir padrąsinti sutuoktinį. Jūsų vyras turėtų suprasti, kad didžiuojatės ir juo žavitės. Jokiu būdu nesijuokite iš jo ar jo trūkumų, taip sumenkinsite jo savivertę, tada jis gali atsiriboti ar net susirasti kitą, kuri neprimins jam jo trūkumų.

7. Pasikalbėkite nuoširdžiai.

Pasakykite sutuoktiniui, kas jus neramina ar erzina, kokie jo bruožai jums patinka ir kodėl jį vertinate. Norint geriau suprasti vienam kitą, būtina dažnai kalbėtis iš širdies, taip tapsite artimesni. Nekaupkite savyje emocijų ar nuoskaudų, nes tai gali sukelti jausmų atšalimą. Juk jūsų sutuoktinis yra tas žmogus, kuris turėtų jus palaikyti bet kokioje situacijoje.

Ko negalima daryti?

Nereikia bandyti atgaivinti santykių, jei vyras tiesiai pareiškė, kad turi kitą moterį ir išeina. Nieko tokiu atveju negalite padaryti.

Nereikia priekaištauti partneriui, kad tik jis vienas kaltas dėl jausmų atšalimo. Bet kokiuose santykiuose visada kalti abu.

Nereikia giminėms ar draugams pasakoti apie sunkų santykių laikotarpį. Verčiau susikoncentruokite į save: savo išvaizdą, elgesį, vystymąsi.

Ir galiausiai pabandykite išanalizuoti, kodėl būtent ir kuriuo momentu santykiai pablogėjo. Galbūt atsakę sau į šį klausimą, greitai išspręsite problemą ir susigrąžinsite buvusią aistrą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
30.01.2020 laikas 08:50 Receptai Riešutų sviesto sausainiai

Visus ingredientus išmaišykite iki vientisos tirštos masės. Skardą išklokite kepimo popieriumi ir dėkite ant jos po gerą šaukštą tešlos. Suspauskite šakute. Sausainius kepkite 10 – 12 minučių iki 180 laipsnių įkaitintoje ...

Skaityti daugiau

20.05.2019 laikas 14:19 Receptai Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams

Kojų skausmai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais.

...

Skaityti daugiau

28.06.2019 laikas 18:26 Receptai Kiaulienos karbonadas

Gaminame. Kiaulienos karbonadas. Kiaušinį išplakame. Kiaulieną pjaustome 1,5-2 cm storio gabaliukais, gerai išmušame, apibarstome druska, pipirais, pavilgome kiaušinio plakinyje ir apvoliojame džiūvėsėliuose. Kepame įkaitintame...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
14.06.2024 laikas 10:41 Indija siekia mirties bausmės PSO mokslininkui, užkirtusiam kelią prieigai prie ivermektino

Indijos advokatų asociacija (IBA) pradėjo teisminį procesą prieš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vyriausiąją mokslininkę daktarę Soumyą Swaminathan, kaltindama ją sukėlus Indijos piliečių mirtį, apgaudinėjant juos dėl ivermektino veiksmingu...

Skaityti daugiau

14.06.2024 laikas 08:27 Santykiai niekada neatneš jums laimės, jei nesilaikysite vieno punkto
Iš tikrųjų poroje svarbi kiekviena smulkmena. Taip galima teigti praktiškai viską. Tačiau norėčiau pabrėžti vieną dalyką, kurį daugelis žmonių ignoruoja.

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 19:09 Finansinis horoskopas birželio 14 2024 visiems Zodiako ženklams
2024 m. birželio 14 d. žvaigždės ir planetos išsidėstys taip, kad kiekvienam Zodiako ženklui suteiks unikalių patarimų.

Skaityti daugiau